top of page
לוגו חדש לבית המימד הפנימי - המרכז לרוחניות פרקטית, תהליכי טרנספורמציה והרחבת התודעה

מציג

תהליכים אישיים

תהליכי ליווי 1 על 1 עם צוות בית המימד הפנימי

תהליך הליווי הסומטי של בית המימד הפנימי

דור שמאי

תהליך של ריפוי דרך מיומנויות סומטיות ופרקטיקות רוחניות של ריפוי רגשי, שחרור טראומות ואיזון כימי. צרו טרנספורמציה רוחנית עם ניהול נכון של המכניזם הפנימי דרך מידע אזוטרי משנה תודעה, הבאה המערכת הפיסיולוגית לאיזון כימי, גישות שונות לשחרור מתח ולחץ, הגעה למצבי תודעה אלטרנטיביים ועוד.

 

התהליך הסומטי זה סט של מיומנויות שכל בן אדם צריך לדעת החל מגילאים מוקדמים. זה לא תהליך שצריך להאמין לו או לשכנע את עצמכם בכך שהוא עובד או לדבר על הבעיות שלכם ללא הפסקה. התהליך הסומטי כל כך אפקטיבי, מאחר שהוא עובד רק על חוויה ישירה. במספר מפגשים בודדים, אנחנו נלמד אתכם איך לשחרר מתח, איך לגרום להפרשה של כימיה נכונה בגוף, איך לגרום לגוף לרעוד ואיך לשחרר טראומות בצורה אפקטיבית. הכלים האלה ישארו וישרתו אתכם בצורה נאמנה ופרקטית לכל אורך החיים.

 

כל מפגש כולל:

⟁ פראניאמה - שיטת נשימות עבור איזון כימי מיידי ואיפוס מערכת הנשימה והעצבים לטווח הארוך

⟁ תנועות TRE לשחרור רעד - לימדו את מנגנון הרעד עבור הפחתת לחץ ברקמות

⟁ נשימה מעגלית - הגשר עבור פריקות טראומה ושחרור דפוסים

⟁ שטיפה אנרגטית - עבודה של לחיצה על רקמות והצפה רגשית

⟁ מרידיאנים - שחרור מטען ואקטיבציה של מוקדי אנרגיה בתוך הגוף


התהליך כולל: 

⧎ בית ספר דיגיטלי

⧎ 6 מפגשים אישיים עם גיל או דור או משולב

המלצות

דור שמאי ועדן שרעבי

עדן שרעבי 

כ21 שנים שהתרוצצתי מדבר לדבר, תמיד תיכננתי

דברים לעתיד והיו לי המון מחשבות על העבר.. ולא עצרתי לרגע כדי לנשום


נשמע קלישאתי אבל מזה 21 שנים אני

מרגישה סופסוף שאני כאן, נוכחת ברגע זה

 

וחופשייה ממחשבות שרדפו אותי הרבה זמן
מהרגע שהתחלתי את התהליך עם דור דברים התחילו להשתנות לי בחיים. הסביבה שלי, המחשבות, הדפוס נשימה ואפילו הקול


דור העביר אותי דרך עוצמתית של חודשיים והיה זמין בשבילי לכל שאלה בכל שעה, סבלני, מקבל ותמיד דאג לאווירה נעימה לפני ובמהלך הטיפול


דור נתן לי כלים פרקטים וידע רחב שעוזר לי יומיום ואני ממליצה עליו בחום לכל מי שרוצה איכות חיים טובה יותר🙏🏼 

דור שמאי ואיתי פרי

איתי פרי

אז- 

לפני כחודשיים פגשתי לראשונה את דור ומיד הרגשתי שיש סיבה משמעותית ללמה אני נוכח כאן ועכשיו ברגע הזה. דרך הטיפולים מצאתי את עצמי מתמלא באוויר, נושם הרבה ויותר, מאתחל את הגוף מחדש ומטעין אנרגטית את הנפש בחיוביות

    

החיבור החדש אל התודעה פתח עבורי גישה לרבדים עמוקים יותר בהסתכלות על העולם שמסביבי, בהתמודדות ב׳אני׳ שלי בתוך העולם הזה ובכלל אל תוך עצמי. והכל ממקום נקי יותר, בהיר יותר

   

הכלים שקיבלתי מדור, דרך הנשימות והמדיטציה, עוזרים לי מדי יום להמשיך את הדרך המדהימה שהתחלתי. לכל מי שמעוניין להרגיש מלא יותר, חופשי וחיובי -

גיל גייכמן וצחי

צחי

"תקופה ארוכה נאחזתי בפחד ובחרדה שהכניסו אותי למצב של תקיעות. תקופה ארוכה חשבתי שאין דרך אחרת עד שלמזלי צברתי מעט כוחות שהניעו אותי לעבר גיל, לעבר השינו המיוחל.

 

יש לי את הזכות לעבוד עם גיל, איש אמיתי וטהור, נטול אגו שעבר שינוי בעצמו ולקח על עצמו את המלאכה להעביר את הידע שהוא צבר לאחרים על מנת שהם יפיקו ממנו תועלת דומה ויהיו מי שהם תמיד רצו להיות ולא מה שהחברה הכתיבה להם.

 

התהליך שעברתי אצל גיל הוא משנה פאזה. נחשפתי לכוחן של הנשימות, וצעד צעד ככל ששלטתי בהן יותר כך הצלחתי לשלוט ולעצב את האני שתמיד רציתי, שהוא מלא בשמחה ואושר טבעיים, נטול חרדות, דרמות וכעסים.

 

יש דרך לעשות את השינוי ואת זה גיל הראה, לימד, הדריך ושיתף עימי. העניין הוא לבוא עם ראש פתוח ועם רצון אמיתי לעבודה ולשינוי."

גיל גייכמן וכפיר

כפיר

נחשפתי לגיל ביוטיוב במקרה בשנת 2018.

 

אהבתי והתחברתי מאוד לתכנים העמוקים ולהסברים המדוייקים שלו על כל נושא ונושא. משם הדרך הייתה קצרה לפגישות אישיות עם גיל.

 

בעבודה של "רוחניות פרקטית", גיל עזר לי להבין שכל דבר באיך שאנחנו חווים את החיים הינו בידיים שלנו ואיך לשפר והלעצים את החוויה האישית בצורה משמעותית.

 

אציין שמעבר לידע הרב שרכשתי מגיל על נושאים מהותיים בחיים, גיל הוא בחור אכפתי וקשוב לצרכים שלך מרגע תחילת התהליך. הוא עוזר ומכוון אותך בדיוק למקום שאתה צריך להיות בו בצורה הגיונית ברורה ועם הרבה הבנה.

 

הידע הרב שגיל העביר לי שווה זהב ואני משתמש בו ביום יום שלי.

 

אני יכול להגיד שלפני הפגישות הייתי מעט חסר ביטחון בעצמי.

גיל עזר לי להבין בעזרת התרגול, שאני יכול להגיע לאן שאני רוצה, ולחיות בכנות לפי הערכים שלי ומה שאני מאמין בו."

חיים ביטון

חיים ביטון

יש את החיים שלי לפני שהכרתי את דור ויש את החיים שאחרי.

זה בלתי נתפס איך תהליך של 7 מפגשים מרגיש כמו מסע עוצמתי של חצי שנה שבו אתה ממש נולד ונבנה מחדש, ניסיתי עשרות שיטות ותהליכים עד היום ושום דבר לא היה דומה לרמת העומק, הדיוק והפרקטיות שחוויתי בתהליך עם דור.

ההרגשה היא שאחרי אינספור חיפושים ותלאות הגעתי סוף סוף הביתה לדבר האמיתי שחיפשתי כל החיים ועכשיו אני מתחיל את מסע החיים האותנטי שלי, פשוט מעל ומעבר לציפיות שהיו לי מהתהליך.

הסשנים העוצמתיים במרחב המיוחד של הסטודיו שמאפשר לך לשחרר וליצור את מה שאתה רוצה לא משנה מי אתה ומה הבעיה בחיים שאתה רוצה לפתור, 
האנשים האיכותיים שמהר מאוד הופכים לחברים קרובים שעוברים את המסע הזה ביחד, 

ההרצאות המרתקות שמרחיבות את התודעה ונותנות תשובות מעשיות לשאלות הכי מורכבות של החיים (מנושאים כמו כסף, יחסים והגשמה ועד יצירת מציאות, מסע הנשמה, משמעות החיים והעולם העליון),

הגיוון של עשרות הפרקטיקות שדור מלמד שמאפשרות לך למצוא את מה שהכי מתאים לך ונשארות איתך גם אחרי התהליך להמשיך להתפתח בעצמך והאווירה המשפחתית והמכילה שמאפשרת לך לעבור את התהליך בהרגשה טובה ושלמות הופכים את התהליך המדהים הזה למשנה חיים של ממש.

מילים לא יספיקו לתאר את החוויה העמוקה שעברתי בתהליך והוכרת התודה שלי לדור שהמסע שלי איתו רק התחיל, 

ממליץ בחום מעומק הלב לכל מי שמתעניין, בהצלחה!

איך להפוך קהל עוקבים ללקוחות מנויים מדריך 15 הצעדים_ - להתקיים ממה שאתם אוהבים באמת - (31)

נתנאל

"הגעתי לגיל מאוד סקפטי וזה לאחר שניסיתי וחקרתי וחיפשתי תשובות רבות בחיי. מייד הרושם מסרטוניו היה שמדובר באדם מאוד מכיל, מקבל, מונע ממקום עמוק ואמיתי של איך לעזור לאנשים להתמודד עם הטראומות שלהם בחיים וכיצד ליישם זאת ברגע שיוצאים לדרך לבד.

 

מילים לא יתארו ויסבירו איך שינוי כל כך גדול יכול לקרות בזמן כה קצר ואם היה אפשר להגיע אליו לפני שנים אז הייתי זוכה לעוד רגעי אושר ושמחה רבים.

 

התהליך הוא מאוד אינטנסיבי, טבעי , עמוק ומתאים לאנשים שרצונם לאיכות חיים טובה יותר הוא גבוה . ההתמסרות לתהליך כזה מהיר דורשת אומץ שכן השינויים שקורים הם מאוד מהירים ומפתיעים לטובה , כמו כן היה מדהים לגלות כיצד באופן הדרגתי ומהיר החיים משתנים והתיאוריות של גיל והסבריו הופכים מהר מאוד לחלק ממציאות ימינו.

 

בתהליך מגלים כיצד הגוף והנפש מתמזגים יחדיו באופן כל כך טבעי ופשוט וההרמוניה בינהם היא אותנטית ונפלאה.

 

מאחל לכולם שפע בריאות הנפש, שמחה, אהבה ואמונה עצמית שהכל אפשרי".

ענוג

ענוג

דור היקר, הגעתי אלייך אחרי שחוויתי שיטות רבות של טיפול ואיתך החוויה הייתה העמוקה והעוצמתית ביותר.

9 סשנים ששינו אותי מקצה לקצה

9 סשנים שחיברו אותי למהות הנשמתית

9 סשנים ששיחרו אצלי דפוסים ישנים 

9 סשנים שפשוט חוללו ניסים ונפלאות

ברמות שקיבלתי היום אומץ לעבור שינוי משמעותי בחיי, להשקיט את הפחד של האגו וללכת אחרי הקשבה ללב, אל הלא נודע, להקשיב סוף סוף למסרים ולאינטואציות מהיקום.

קיבלתי המון כלים מעשיים להמשך הדרך

ונראה לי שזה היה רק המבוא שלי לכניסה לעולם הרוח😇

הרגשתי שהכל היה כל כך מדויק, מכוון ומסונכרן 💕

אני מאחלת לכל נשמה בעולם לעבור איתך את מסע ההתעוררות הקסום הזה,

תמשיך בעשיה המבורכת שלך❤️

תודה מעומק הלב 🙏

שמעון פורמנסקי

שמעון פורמנסקי

אז-  נתקלתי בדף הפייסבוק של גיל ב-2017 ונהניתי מאוד מהרעיונות השונים והמעניינים שהוא הציג בריכוז ריבוי מקורות מידע. כשהוא תיאר את טכניקות הנשימה,הרגשתי שלטובתי האישית כדאי לי לנסות את זה ברצינות.

 

הנטייה שלי תמיד הייתה לדחות התמודדויות הכרחיות עד הרגע האחרון, וכל פעם שהייתי נזכר במטלה הלחץ והחרדה היו עולים ומחמירים.בכל פעם שנזכרתי באיך שעדיין לא התמודדתי עם המטלה היה ברור לי שהדד-ליין הבלתי נמנע רק מתקרב עוד יותר. החרדות האלו יכולות לשתק. ואכן הן באופן ממשי מאוד לחצו לי כל פעם על החזה.

 

כשהתחלתי לתרגל האפקט היכה בי מיידית, לא הייתי מורגל לכך, והנשימות השפיעו עליי חזק ומיד והשאירו אותי בהיי של דקות ארוכות בהם הכל היה פשוט מדהים.

 

לאחר כחודש של תרגול יומי קבוע קלטתי את האפקט האמיתי שלו, פתאום שמתי לב שאותם מחשבות כבר לא משפיעות על הגוף באותה רמה, הן כבר לא מפעילות את הגוף בעקבותיהן, כמעט כאילו הראש מנותק מהגוף, המחשבות נשארות בראש, והגוף מתפקד ונינוח כאילו זה לא נוגע לו, מה שמתחיל לאפשר לי להתפנות ולגשת אל המטלות ממקום יעיל ורגוע, ולא רק, אלא פתאום יש אפילו חשק לעשות את זה!

 

אני ממליץ לכל אחד ואני חושב שזו החובה של כל אחד להשקיע בעצמו בשביל איכות חיים רוחנית אמיתית."

עדן גולן

עדן גולן

דור היקר  
הסיפור שלי איתך היה פשוט מדויק ומדהים 
הייתי בתקופה מאוד אינטנסיבית בחיי חיפשתי , תשובות על עצמי ולא ראיתי את יושבת מול פסיכולוג או כל טיפול קונבנציונלי אחר , והגיעו אלי הסרטונים שלך , מאוד התחברתי למילים המעמיקות , ההסברים ולדרך שאיתה אתה מטפל בצורה כל כך טבעית , שפניתי אליך קיבלתי רושם שאתה באמת מגיע ממקום מכיל ומקשיב ומבין בערך איפה אני ואיך אתה יכול ורוצה לעזור לי לשחרר , הגעתי אליך מהצפון הרחוק בלי יותר מדי להבין איך להגיע . וזה הדבר הכי נכון שעשיתי בחיים . מאוד מעורר השראה כמה חום קיבלתי ומידע שהייתי כל כך צריכה לשמוע שלא שמעתי בחיי שהוא כל כך נחוץ לנו במיוחד במציאות של היום , הזכרת לי  איך לנשום נכון , איך לשחרר ולהיות מי שאני באמת , קיבלתי כל כך הרבה כלים ופרקטיקות להמשיך איתם בחיי היום יום שלי , כל שבוע ושבוע למדתי יותר וחוויתי יותר חוויות ישירות נתת לי הרגשה כל כך נוחה להיות מי שאני ראית אותי ראית נשמה שרוצה להבין מי היא , אין לי מילים לתאר ולהודותתת על כמה הוא הועיל לי וכמה הכלים שקיבלתי מפתחים אותי היום ! שינת לי את המציאות שחייתי בה , הפרספקטיבה שלי התרחבה , האהבה שלי לעולם גדלה מיום ליום בזכותך ובזכותי , כל ההתמסרות להתהליך הזה זו מתנה אחת גדולה , אין סוף תודות לך אתה עושה שליחות אלוהית ועזרה לזולת 💖🙏🏽תודה תודה תודה💜🙏🏽🌈

משה בן ברוך

משה בן ברוך 

הגעתי אליך לאחר תקופה טראומטית שהייתה מלווה בהמון התקפי חרדה,

ניסיתי כל כך הרבה טיפולים שלא עזרו כמעט בכלל, לאחר שראיתי את התוכן שלך ברשתות החברתיות הבנתי שאני צריך להיפגש איתך.

 

אתה שינית את חיי מקצה לקצה. הדרכת אותי לתפארת והחזרת לי בחזרה את השלווה והשקט הפנימי


דור, תודה רבה על תקופה שהקדשת עבורי. 

מהרגע הראשון ידעתי שאתה הכתובת שלי 

אתה פשוט מדהים! היום אני במקום אחר לגמרי.

תודה ענקית!

גיל גייכמן ויוסי

יוסי

כשהתחלתי לעשות את מה שגיל מלמד, כבר ממש בהתחלה של התהליך הרגשתי שינוי משמעותי בחיים. התחלתי קצת להשתחרר יותר ולראות איפה אני תפוס בחיים פיסית ורגשית, באיזה קונספט אני כלוא, מה אני באמת רוצה, איזה רעיון שאני אני משרת עכשיו, שלי או של מישהו אחר?

 

התחלתי להיות יותר מודע וככל שהמשכתי עם התהליך זה התקדם עוד יותר. הגעתי למצב שבו אין לי בעיה להיות מחוייב למשהו, אבל רק אם זה משרת ומעצים את החוויה שלי בצורה אותנטית.

 

התהליך עצמו נראה הכי פשוט בעולם, אבל הבנתי על עצמי שכל זמן שאני בתהליך כזה, הגוף הפיסי שלי מנסה להתנגד,

וליצור סיבות למה להפסיק עם זה.

 

למה לחזור להישאר באותו המקום. זה נראה שכל משהו שנותן רוגע אמיתי, הוא גם מגיע עם המון סיבות של התנגדות עצמית של למה לא לעשות את השינוי.

 

הייתי אצל מטפלים בחיים שלי, אבל אם עושים את העבודה כמו שצריך פה באמת הדברים עובדים לא צריך לעשות איזה משהו מיוחד, צריך פשוט רצון חזק לטרנספורמציה וחיים יותר טובים.

גיל גייכמן ונדב

נדב

"קשה לתאר את התהליך במילים ובמיוחד להודות לבן אדם שאיתו עברתי אותו. הגעתי לגיל תקופה קצרה לאחר השחרור מתקופת שירות צבאי טראומתית, כאשר אני מפוחד מהצל של עצמי ושום טיפול לא היה נראה לי מספיק אמיתי וחודר את הנשמה עד השיחות עם גיל.. ההבנה העמוקה והשיחות ללא אגו כבר גרמו לי לרצות להמשיך עוד לפני שהתחלנו. עדיין הייתי סקפטי.. כי ככה אני חושד ומנתח ומברר, אבל לא לקח הרבה זמן עד שהפירות של התהליך הזה התחילו להופיע בחיי.

 

תוך כדי שילוב של הפרקטיקות של גיל והנשימות, התחלתי להרגיש באופן הדרגתי שחרור של מעמסה לא מוסברת מעל עצמי, מן הקלה עצומה שרק חיכיתי לה ורדפתי אחריה בנתיבים שאף פעם לא מגיעים ליעד הרצוי.. והיום אחרי שנה כמעט, כרגיל החיים זורקים לעברי אתגרים וקשיים אבל עכשיו זה שונה.

 

בעזרת הכלים והתהליך עם גיל אני מסוגל להסתכל על הדברים בצורה פורפורציונלית, כמו שהם, ולקבל אותם בברכה. אני מסוגל להיות העד למחשבות שלי ולרגשות שלי, במקום להגיב בצורה קומפולסיבית לכל דבר שעולה אצלי בראש וזה, המתנה הכי גדולה שיכולתי לבקש ❤️"

אמירה עומר

אמירה עומר

"גיליתי את הסרטונים של גיל ביוטיוב תוך כדי חיפושים על התודעה האנושית.

בשנים האחרונות אני עוברת מקורס לקורס לומדת איך ללוות אנשים ומתפתחת בעצמי.

כל עניין התודעה האנושית, רוחניות אמיתית ופרקטית, עניין אותי והתחלתי לחקור.

 

הייתי בנקודה שממנה חיפשתי דרכים לגילוי עצמי יותר עמוק, שחרור דפוסי האגו ופתיחת שערי תודעה גבוהים יותר ( כמו אהבה ושלווה ..)

 

המידע הפרקטי ואותנטי שגיל מעביר משך את תשומת ליבי, השתתפתי בשלושה קורסים דיגיטליים שלו זה עשה לי סדר בראש וגם העניק לי תרגול מיידי ופרקטי. הפשטות והעומק שבתהליך לא רק שעוזרים לי, אלא נותנים לי כלים מעשיים שאני בעצמי נותנת למטופלים שלי. למען האמת אני אפילו לא יכולה להצביע מה הקורס הכי מומלץ מהקורסים הדיגטליים, כי כל אחד משלים את השני, וכל העולמות הפנימיים מסתדרים ונהיים בהרמוניה רוחנית ואינלקטואלית.

 

אתן דוגמה מעשית של הנשימות. אני משתמשת בהן לפני כל מדיטציה או תהליך אישי, אני משתמשת בהן בכל פעם שאני צופה ברגש שעולה בי או בשאריות אגו שמבקשות להשתחרר. הנשימות שלמדתי מגיל עוזרות מאוד לזרימת וחידוש האנרגיה בגוף וזה עוזר לי להיות כל הזמן בתודעה גבוהה.

 

תודה רבה על מי שאתה, על הנחישות לעזור ולהאיר את האנשים, על החומר העמוק שאתה אוסף באהבה ומפיץ באהבה רבה."

גיא קאזרי

גיא קאזרי (29)

קודם כל רציתי להגיד תודה רבה על כל התהליך איתך. למדתי המון בתרגולים איתך, בראש ובראשונה על החשיבות המדהימה שיש לנשימה שלנו על החיים שלנו.

 

פתאום להבין את ההבנה הזאת ש2-3 דקות בלעדיה ואין אותנו יותר, פתאום הבנתי כמה היא חשובה לנו, כמה החמצן מניע אותנו ביום יום, שומר עלינו.

 

תרגול הפראניאמה שלמדתי אצלך מלווה אותי עד היום באופן יום יומי וממש שינה לי את השגרה, הוריד לי את רמת המחשבות הבלתי פוסקות ונתן לי שקט. בנוסף אני ממש מרגיש שהריברסינג מנקה את הנפש משיל מעליה כובד של שנים. תודה רבה על הכל, אני בטוח שכל מי שיעבור אצלך רק יזכה קודם כל באדם יקר ומעבר לזה מטפל ומאמן מדהים

גיל גייכמן ודורית

דורית

היותי טיפוס חשדן ורציונלי, התקשתי לנחש שאצליח להתמסר במלואי לטיפול שחוויתי אצל גיל.

 

נחשפתי לעוצמת הנשימה ממש במקרה,  רק כדי להצליח לישון טוב יותר, ומכאן הדרך לגיל היתה טבעית ומתבקשת.

 

גיל, המכיל תועפות של ידע וניסיון הספוגים באישיותו המיוחדת ומעוררת ההשראה, איפשר לי להגיע כבר בטיפול הריברסינג הראשון לתחושות שאפילו אני לא דימיינתי שאפשריות

 

מאז נשאר לי טעם עשיר של עוד.

גיל גייכמן ועומר

עומר

"עברתי תקופה של מצבים נפשיים לא קלים.

נעזרתי בכדורים שקיבלתי מרופאים בקופת החולים.

הם עזרו לי, אבל התלות הנפשית בכדורים ובמינונים,

זה לא היה דבר רציתי לשקוע בו,

וידעתי שזו לא הדרך שאני רוצה לטפל בעצמי.

את גיל אני לא הכרתי אישית אבל אני עקבתי אחרי התוכן שלו זמן רב. החלטתי להגיע אליו לת"א וללמוד ממנו נשימות בתהליך ליווי אישי..

 

התרגילים שלמדתי מגיל עזרו לי להתמודד עם החרדות, להגיע לרוגע להפעיל את המכניזים שלי בצורה יעילה, ולהגיע למצב שבו אני ללא כדורים היום בכלל, וחווה את החיים אחרת גם בתפיסות וגם בהרגשה הפנימית. תודה גיל עזרת לי מאוד."

עמיחי קאופמן

עמיחי קאופמן

"במספר תקופות בחיי הרגשתי שמשהו בי לא שקט ורגוע ובצורה שהייתי שמח להיות.הרגשה שמשהו פשוט חסר..

 

קושי ביכולת להתרכז במטרות שלי,

קושי להרגיש שקט ומיקוד שיגרום לפעולות שלי "לזרום בנהר",

חוסר תשומת לב לפרטים סביבי והיכולת פשוט להיות כאן ועכשיו.

 

לאחר העמקה בתכנים של גיל,

דעתי נפתחה לעולמות וגישות ששונות מהתפיסות שהכרתי, וזה גרם לי להתחיל להסתכל על דברים חדשים בעניין רב ורצון.

 

פשוט לשמוע גישות ותפיסות ששונות משלי,

מבלי לקטול ובלי הרצון לשפוט את הצד השני .

במשל בקורס הנשימות,

הבנתי שאנשים לרוב לא מודעים לצורת הנשימה.

 

במהלך התקופה של התרגול,

הרגשתי שהיכולת שלי לנשום באופן מודע, פשוט משחררת את המוח מלרוץ ולקפוץ, ומאפשרת לי פשוט להיות ברגע הנוכחי ולהקשיב לעצמי ולסביבה.

 

תוך כדי התרגול ישנם רגעים שונים של שקט, עצבים, שמחה, וגם התנתקות (הרגשה של ריחוף) "לעולם" אחר.

 

רק אתה ועצמך - זאת חוויה מאוד מרגיעה ושלמה (ואפילו קצת ממכרת).

 

אני באמת חושב שפיתוח היכולת לנשום כראוי זהו צורך בסיסי לכל אדם, כמו לצחצח שיניים, לאכול או ללכת לבית הספר.

ממליץ מאוד להקשיב ולהיות פתוח לכל תוכן שתוכלו למצוא.

 

לאורך הזמן, כל אחד ואחד מבין איפה זה פוגש אותו, בין אם זו נשימה, שלבי התפתחות התודעה, ועוד הרבה מאוד תכנים שונים ומגוונים שגיל מפרט בהרחבה.

גיל גייכמן ואורן

אורן

גיל היקר

תודה על תהליך ליווי יוצא דופן והקניית כלים כל כך אפקטיבים לחיות את אותה מציאות בתודעה אחרת.

 

זה לא קסם ולא מסע רוחני ,זה נטו שינוי ואיזון המכניזם של הגוף , ומפתיע כמה זה משפיע לטובה בפן הריגשי והתפקודי

ותודה על כך.

 

ממליץ בחום.

מתלבטים?

השאירו פרטים
ונחזור אליכם

סרטונים אחרונים

מאמרים אחרונים

bottom of page