top of page

איך לסיים את הקארמה האנושית?


השאלה הפנימית שכל אחד צריך לשאול בתקופת הטרנספורמציה המדהימה שאנחנו עוברים היא


האם פתחנו את הלב מספיק בחיים האלה, כדי לסיים ולהיות בוגרים של בית הספר האנושי, או האם אנחנו הולכים להישאר כיתה שוב ושוב?

להישאר כיתה בכדור הארץ, משמע לא להשלים את השיעורים והתיקונים, להשאיר קונפליקטים אנושיים לא פתורים, כעס, חרטה, אשמה, התחושה שלא השלמנו את מה שרצינו, לא עשינו את מה שהלב והנשמה ביקשו לעשות.


זה קל לתת למטריקס לגרור בני אדם לתוך חיים של חוסר, פחד ומרדף אחר יותר חומר. זה קל להסיח את הדעת בטענה שיש משהו חשוב יותר מהשמחה וההתרחבות שלכם. האגו דוחה שיעורים.

אומר לעצמו שקודם כל הוא יטפל במה שחשוב, העומס, המשימות הקטנות, ורק אז, מתישהו, אולי, במה שהלב מבקש לעשות, מבלי להבין שהיקום פועל בצורה הפוכה.

וכך נגמר לו עוד סיבוב חיים, מבלי שהלופ ישתחרר.

ההכוונה העליונה ביקשה משהו אחר הפעם, אבל האגו והפחד לא איפשרו את האבולוציה הזאת.

אין אף פעם זמן נכון לעשות שינויים, והמטריקס התלת מימדי תמיד ימצא את דרכו לגרור ולשאוב את האנרגיה, להרוג את החלומות, לעשות את מה ש"חשוב", מה ש"אחראי", אבל תוך הסתרה מוחלטת של עובדה קטנה.


כל מה שנראה חשוב, כמו סמכות, חוקים, מגבלות, קונצנזוס חברתי, אנשים שאומרים לכם "לא", כל זה רק מראה והשתקפות עבורכם לעשות שינויים, לחיות בצורה אותנטית, להקשיב ללב שלכם ולהתעלות מעל הפחד.


אם הפחד ממשיך לנהל את החלטות החיים, לא יהיו שיעורים ותיקונים שיגיעו לסיומם, מאחר שהמערכת משותקת וקפואה מדי מכדי לפעול, או לשנות משהו בחוויה הפנימית.


הפחד הוא לא רק ממה שקיים מחוץ לגוף, זו רק השלכה.

הפחד האמיתי הוא לעשות שינוי פנימי.

לנסות להשפיע על העולם החיצוני כדי לשפר את החיים זו מלחמה בטחנות רוח. לשנות את העולם הפנימי זו העבודה האמיתית, שם השיעורים מתחילים לקבל ביטוי ולבוא לכדי פתרון.

איזו סיבה יש לחזור לכאן בפעם נוספת, לעבור שוב את תקופת הינקות, ההתבגרות, לקבל את אותם השיעורים בשינוי אדרת? בשביל מה?


אתם חיים עכשיו, תפתרו את הקונפליקטים בתקופת החיים הזאת.

כל מה שצריך זה להבין את המכניקה האנושית, לשחרר את התקיעות הרגשית, ואת הקארמה מהחיים האלה ומהקודמים.

שחרור של כאב רגשי מתוך המערכת, נותן לחוויה הפנימית ולתת מודע, את האישור להבריא, להתאפס, לבוא לכדי השלמה, ולהמשיך במסע הנשמתי.


הדבר הראשון והחשוב ביותר, זה לשחרר משקעים רגשיים, מאחר שזה האספקט שמשפיע על כל השאר.

הטראומות שלנו הן התשתית של כל החוויה הפנימית. אי אפשר לדבר אותן או להבין אותן החוצה, אנחנו צריכים לעשות עבודה כדי לאזן את המערכת הרגשית, מאחר שהרגש הרבה יותר חזק מהמחשבה.

המחשבה היא רק נגזרת של רגש, ועד שלא נפתור את ההיבטים הרגשיים בנו, לא תהיה שום התקדמות מתוך הלופ.


אם עשינו את העבודה הזאת, אז אנחנו יכולים לפתוח את הלב לאנשים, למידע חדש, תפיסות חדשות, פרספקטיבות חדשות ורעיונות חדשים שפותחים עבורכם דלתות והזדמנויות, ליישם את השליחות שלכם בחיים האלה.

עד שלא פותחים את הלב, החוויה תהיה אפורה ומחזורית, עם אותו השפע, אותם מערכות היחסים, אותה הסביבה.

תפתחו את הלב שלכם לשינוי.זמן לשינוי

שינוי זה סנכרון עם טבע, אינטגרציה עם מה שקורה בפועל. תפתחו את הלב לחוויה אותנטית, לאמת פנימית שלא צריכה סמכות חיצונית. תנו ללב להכווין אתכם למקום הנכון, גם כשהדעה הרווחת מנוגדת לכך לגמרי.

החיים מלאים ברבדים של סדר וכאוס ואנחנו צריכים לדעת לאזן ביניהם.

סדר משמע הכל עומד במקומו, בצורה יפה אך יש מעט מאוד מקום לגדילה או התפתחות קוואנטית. עבור זה בא הכאוס, לייצר אבולוציה. תרשו לעצמכם כאוס מאוזן. התגליות והפיתוחים הגדולים ביותר קרו בזכות אנשים שתפסו את החיים אחרת.


שחררו דפוסים אגואיים, כעס ורעל אנרגיה בצורה גרסה, תדרים שליליים, עונג, הזרקות קטנות של דופאמין ברשתות חברתיות, התמכרויות או כל תלות אנושית אחרת.


אם תגיעו לידי שחרור כזה, אתם תקבלו את הכח לראות, לזהות, לאתר ובמיוחד להיות מודעים לשיעורים שלכם. לא עוד נקודת מבט של קורבן שמנסה למצוא אשמים, אלא מודעות מלאה עם אחריות לחוויה.


זה המקום שממנו הקסם קורה, שם מתבצע שינוי, שם מיושמת השליחות הנשמתית, שם אנחנו מתמסרים באופן מלא במקום להתנגד, מקבלים, מכילים ומייצרים אבולוציה אותנטית, לא מרצה ולא מתנצלת.

כל מה שאתם רוצים בחיים שלכם, נמצא מעבר למשוכה של הויברציה הרגשית השלילית, שחררו אותה והשעורים של הקארמה האנושית יוכלו לעבור בהצלחה והשלמה.

אם תרצו לקפוץ לכדור הארץ לביקורים נוספים בעתיד, תוכלו לעשות את זה כמתנדבים ומאסטרים.


 

אנחנו מזמינים אתכם להגיע ולהתנסות בסדנאות ההתנסות שלנו,

ללמוד עוד על השיטות שלנו,

או לקבל עוד פרטים על הליווי האישי של בית המימד הפנימי.

גיל גייחמן רוחניות פרקטית צופה בנוף

108 צפיות
bottom of page