top of page

האם אתם נשמות מפותחות או צעירות על כדור הארץ?

במאמר הזה אני אציין 5 סימנים שבעזרתם תדעו לזהות מסרים או תדר של נשמות מפותחות או צעירות על כדור הארץ.


האם אתם קרובים יותר לאמת או לשקר?


איך אנחנו יכולים לדעת האם מה שאנחנו מאמינים בו הוא אמיתי ולא אשליה שנוצרה ע"י אנשים בעלי אג'נדה פוליטית, כלכלית, עסקית או אידיאולוגית? מה הסימנים הברורים לתקשורת עם אנשים מפותחים רוחנית, מודעים ושליחי אור, אל מול טפילים שרוצים לחדור לכיס ולנשמה שלכם.

איך אתם יודעים שהמידע שאתם מקבלים מהנציגים שלכם הוא אותנטי ולא מסולף?

האנושות מתחלקת למקבצים שונים שאותם אנחנו יכולים לנתח על פי מאפיינים של ערכים, מודעות, תדר רגשי ואפילו מתוך התקדמות הנשמה שלהם על כדור הארץ.


התודעה שלכם לא נכנסת לתוך חתיכת בשר אורגנית וחיה באופן רנדומלי, אחרת האינטלקט והמודעות שלכם, גם הם עניין רנדומלי לחלוטין, ואז ההתקדמות הרוחנית שלכם אל מול אנשים אחרים היא חסרת כל משמעות, וזה אומר שבמקום אנשים, יכולתם להיוולד בתור נמלה, עץ או תות שדה.

אבל כמו שאתם רואים, הגוף שאתם איכלסתם מותאם בדיוק לרמה הרוחנית שבה אתם נמצאים, והוא משרתם אתכם על מנת לעבור שיעורים ותיקונים, במוקדים קריטיים בחיים שלכם, בשאיפה שאתם תעשו את הבחירות הנכונות והאותנטיות ביותר עבור הצמיחה שלכם.


הקונפליקטים בחיים יופיעו בנקודות מאוד ספציפיות, שבהן כל החלטה יכולה לקחת אתכם להסתעפות חוויית חיים שונה לגמרי.

ככל שאנחנו יותר מתקדמים רוחנית, זה אומר שיש בנו פחות הזדהות, כאבים רגשיים וטראומות, שמונעות מאיתנו לבצע שינויים דינמיים וטרנספורמציות מהירות.

לעומת זאת, אנשים ששרויים בתסכול יומיומי עקב מתח, טינה או כאבים לא פתורים אחרים, יתקשו לבצע מעברים כאלה עקב רגשות ספק ואמונות מגבילות.


יש כמה מודלים שיכולים להסביר בצורה נפלאה את כל ההתפתחות שלנו. במונחים של ויברציות אנחנו כולנו תדר עם שדה אלקטרומגנטי, צבעים הם תדר, צלילים הם תדר, עצמים הם תדר, וכמובן גם רגשות הם תדר.


ככל שהנשמה שלנו יותר מתקדמת, כך התדר שלה גבוהה יותר.

זה מתבטא בצבעים של הילה שאתם יכולים לראות תחת היפנוזה.

התקדמות הנשמה תשפיע על עולם הערכים שלנו בתור אנשים, איך אנחנו נתפוס את המציאות ואיך נגיב אליה

ככל שהתדר הרגשי גבוהה יותר, כל אנחנו מתנתקים מהאגוצנטריות האנושית, ומכל הזדהות גופנית, תאווה, אידיאולוגיות, קונספטים או אמונות וזה מתבטא בשלב התודעתי שבערכים שאיתם בן האדם מתפקד ברמה הפיסית.


המודלים שאני הייתי ממליץ לחקור כדי להבין טוב יותר על מה אני מדבר:

  • מודל הספירלות של כואן ובק - שלבי התפתחות התודעה והערכים האנושיים

  • מודל התדרים של דיוויד הוקינס

  • ומסע / גורלן של נשמות של מייקל ניוטון


מסע הנשמות - ד״ר מייקל ניוטון


אז איך בכל זאת אתם יכולים לזהות האם אתם קרובים יותר למקור, והאם המסרים שאתם מקבלים מאנשים או גורמים חיצוניים אחרים כמו חדשות, אנשי מכירות, מאמנים, גורואים או כל דבר אחר, באים מתוך רצון אמיתי לעזור לכם ולתת לכם אנרגיה ומשאבים או מתוך אג'נדה שתוכננה לגרום לכם לבצע פעולות שייקחו מכם אנרגיה ומשאבים?


להלן 5 סימנים ודוגמאות שמציגות לכם נורות אזהרה. הסימנים האלה נכונים חיצונית ופנימית כאחד. פנימית - אם אתם מתנהגים בצורה כזו, יכול להיות שתרצו לעשות חשבון נפש פנימי. חיצונית - אם אלו מסרים שמופנים אליכם, כדאי שתשקלו טוב טוב האם להקשיב להנחיות.


1. אינטואיציה

אני מדבר על הרבה על אינטואיציה ועל ההבדל בין קבלת החלטות על פי הרגש על או על פי האינטלקט. יש אנשים שחושבים שבכך אני מבטל את חשיבות הפעילות האינטלקטואלית, ומציע שכולנו נעבור לקבלת החלטות אימפולסיבית ולא הגיונית. זו כמובן לא הנקודה. אבל בגלל שהאינטלקט פועל מתוך נגזרת רגשית, מומלץ קודם כל להקשיב ללב בצורה אותנטית, מאחר שהוא נווט הוא יותר אפקטיבי מלוגיקה.


לוגיקה לבדה תגרום לכם לשרוד יותר טוב, אבל באותו הזמן להימנע משיעורים שאתם צריכים לעבור, ובכך אתם מתעלמים מקריאות שבאות מתוך הלב, (למשל: אני לא אנסה להגשים את החלום המוסיקלי בגלל שנאמר לי שאני חייב תואר ראשון ועבודה מסודרת).


אתם לא מקבלים נקודות זכות על קונפורמיזם מאחר שאתם לא לומדים שום דבר מתוך מחבוא.


רגש בתדר נמוך ולא מודע, יגרום לכם לפעול אימפולסיבית. ברגעים של דרמות לא מודעות, המוח שלנו פועל על גלי בטא אינטנסיביים, אלה בדיוק הרגעים שאנחנו מקבלים את ההחלטות הגרועות ביותר, או אומרים מילים שלא צריכים להאמר. זה קורה כשאנחנו נמצאים בלחץ, מתח עצים, או טראומות שממשיכות לנהל לנו את החוויה.


אם תדעו איך להעלות את התדר הרגשי באופן אפקטיבי ועקבי, אתם תראו שהאינטלקט מתחיל לעבוד עבורכם. אם יש לכם את הפרקטיקות הנכונות, אתם מגיעים למצב שבו אתם לא שבויים של אינטלקט ולא קורבנות של רגשות מהספקטרום הנמוך.


כשאתם מבצעים את העבודה והתדר הרגשי שלכם עולה, אתם מתחילים להיות מאוד רגישים אליו, לסביבה לקולות מבפנים ולמסרים שמגיעים מבחוץ.

אתם יודעים שכל חדירה אנרגטית יכולה להוציא את התדר מאיזון, ולכן מהר מאוד מתפתחת בכם מודעות, שיכולה לזהות אינטואיטיבית תדרים חיוביים ושליליים.

זה השלב בחיים שאנחנו מתחילים להתקשות סביב שיחות סרק, תכניות ריאליטי, תכניות בוקר, חדשות, אידיאולוגיות מימין ומשמאל, תוכן או מידע שמטרתו לסשע, למכור, לגייס וכו'.


יהיו אנשים שאתם באופן אקטיבי תבחרו להוציא מהחיים שלכם, לא בגלל שאתם מתנשאים או מרגישים שאתם יותר טובים מהם, אלא פשוט בגלל העובדה שהם מערערים את האנרגיה שלכם.


תזכרו שרוב התקשורת שלנו מתבצעת מתוך התת מודע, ואלה מתורגמים לסימנים קטנים של שינויי שריר, טונציה, דיבור חלק או מגמגם, התוכן הוא רק מעטפת אל מול איך אנחנו באמת גורמים לאנשים להרגיש מולנו כשאנחנו מדברים מעבירים מסר.


אם אתם יודעים להרגיש את עצמכם, אם אתם מודעים לרגש, נותנים לו מקום ראוי, אך באותו הזמן, לא מתנהלים כקורבנות של רגש, האינטואיציה שלכם תנווט אתכם גם בקונפליקטים פנימיים, ובמיוחד תזהיר אתכם בכל פעם שאתם נמצאים במצב שנמצא בחוסר סנכרון עם התדר שלכם.


2. שכנוע

אנשים בתדר גבוהה לא צריכים לשכנע אתכם בשום דבר.

הם לא יעשו מסעות צלב או תעמולה על מנת למשוך את תשומת הלב שלכם. אם אתם רגישים לתדר, אתם יודעים בדיוק מתי מראים לכם סילופי מידע מדעי, איך פועלים הסייקלים הפוליטיים והכספיים, או איך פועלת תקשורת ומסעות הסבר להמונים.


התדר של המסרים יקלע אל תוף תודעתם של אלה שמסונכרנים לתדר של פחד, חרדות וציות. במקרה כזה, אנשים עם תדר גבוהה, ישר ירגישו איך האנרגיה שלהם מתעוותת.

לעומת זאת, תוכן או מסרים עם תדר גבוהה, יהיה עם אנרגיה שתמשוך אנשים בצורה טבעית, ללא הצורך בשכנוע, שיווק מאסיבי, הפחדה או הבטחות גרנדיוזיות כגון "התעשרות מהירה".


3. גיוס

ארגונים, דתות או כתות, שמכילים נשמות צעירות יותר שמזדהות עם הרעיון בצורה אבסולוטית, ינסו תמיד להכניס אנשים לאיזשהו תכנית ארוכה, עם היררכיה ברורה, מסלולי התקדמות וכמובן גיוס עוד אנשים לצורך הפעילות.


נורת האזהרה העיקרית, היא האם אותם אנשים ואותם גופים, רוצים את הכסף שלכם בצורה עקבית, או אם הם מבקשים מכם לצעוק את הרעיון שלהם ולהפיץ אותו ברחובות.


רעיון שצריך לצעוק את עצמו החוצה, או כזה שצריך את הממון שלכם בצורה קבועה, הוא רעיון חלש, ממש כמו אנשים חלשים שצריכים לצעוק חזק יותר כדי להיות צודקים.


דוגמאות לגיוס כזה יכול להיות תנועות פוליטיות, שיווק רשתי, כתות, דתות, תנועות נישה מימין ומשמאל ועוד.


4. סמלים וגאווה קולקטיבית

"תן כתף וקפוץ על הרימון בשביל כולם". הזהרו תמיד מאנשים או ארגונים שמבקשים מכם לפגוע בעצמכם, על מנת לשמר סמל או רעיון או לתרץ את זה בכך שהמעשה ישמור על האיזון.

אלה משחקים מנטליים של ילדים בגן, עם רגשות של אשמה ובושה קולקטיביים.


כן, סמלים ודגלונים צבעוניים של זהות או קאסטות זה נחמד, אבל תהיו מודעים לכך אנשים מאמינים לרעיונות או מידע, הרבה פעם רק מתוך יד הגורל.

היום נולדת בבגדד ואתה מוסלמי, מחר נולדת בארה"ב ואתה נוצרי.

אנשים מתחברים לסמלים הגאוגרפיים שלהם, ושואבים את הזהות שלהם מתוך קונספטים שנלמדו בבתי ספר, שמכוונים ללמד מידע מאוד ספציפי שתואם לאידיאולוגיה הלאומית, ולהתעלם לחלוטין ממידע חשוב אחר.


כשאתם עולים בתדר הרגשי, אתם תתחילו להרגיש ניתוק מסויים מערכים כאלה. אתם תהיו מודעים לכך שכל החיים הם דרמה ומחזה, ויש לכם את הבחירה המודעת, לגבי כמה תרצו להשתתף בכל הדרמה הזאת.


5. יצירת שסעים

מסרים של תדר נמוך, יצרו סביבה שמתנגדת ומגנה כל תוכן או אמונה שאחרת משלה.

קבוצת הבית תהיה תמיד זו שמייצגת את הטוב, בזמן שכל האחרות מייצגות את השקר ואת הרוע בהתגלמותו.

כל רעיון שגורם לכם לשנוא אנשים אחרים, להתנשא מעליהם, לזלזל ברעיונות או במראה שלהם, זה רעיון שמבוסס על תדר נמוך, ונוצר על ידי נשמות צעירות.


אם לא צריכים להסכים או לקבל כל תוכן או מידע שאתם נחשפים אליו, ועם זאת, אין שום דבר בחיים שלנו שקורה בצורה רנדומלית, לכל דבר שאתם חווים יש מקום, כל דבר יכול להיות שיעור בשבילכם.

אם אתם מוציאים בכח אלים תופעות מתוך הקיום שלכם, אתם לא נהיים קדושים יותר. אם אתם חופרים למישהו בור ומונעים ממנו את האבולוציה האישית שהוא בעצמו צריך לעבור, מבחינה רוחנית אתם לא מעליו.


אנחנו תמיד נוכל למצוא את מה ששונה בין אדם לאדם. לחלק זה קל, לשבור זה קל, לשסע זה קל, להילחם ולהרוג זה קל.

היום אנשים יודעים טוב מאוד איך לבצע את הדברים הקלים.


האיחוי, האיחוד, הרוך, החיבור - זו העבודה האמיתית. זה תהליך ההתבגרות של הנשמה, שם תקרה טרנספורמציה של ערכים, חשיבה ומודעות.

תהיו בעלי הבית בחוויה שלכם, תעלו את התדר הרגשי בעזרת תזונה נכונה, פעילות פיסית נכונה, שחרור טראומות, ניהול נכון של מערכת העצבים, ומדיטציה, ואתם תשימו לב איך יכולות הניווט שלכם בחיים מתחדדות, ואתם נהיית הרבה יותר רגישים לאנרגיה הפנימית, ובמיוחד לאנרגיה החיצונית שפוגשת אתכם בכל יום.


כל מה שאתם מזהים כתדר גבוהה - יקרב אתכם יותר למקור האמת של המציאות, ללא כל מסע הסברה או לחץ. תדר נמוך לעומת זאת, יקרב אתכם יותר לתוך חיים דואליים, תוך העברת מסרים דרך הפחדה, לחץ, ביקורת, תעמולה והיררכיה.

מזהים את הסימנים בחיים שלכם?

תתחילו לעשות את ההתאמות הראויות.


שפע ואהבה לכולכם. גיל.


 

אנחנו מזמינים אתכם להגיע ולהתנסות בסדנאות ההתנסות שלנו,

ללמוד עוד על השיטות שלנו,

או לקבל עוד פרטים על הליווי האישי של בית המימד הפנימי.

גיל גייחמן והילדות שלו

18 צפיות
bottom of page