top of page

הגוף שלכם זו טכנולוגיה - זו הדרך להפעיל אותה

על יכולות רוחניות, פרדוקסים ומה שבאמצע


האם גיליתם את כל הפוטנציאל שהגוף האנושי מאפשר? האם חקרתם כל פינה וכל רובד במערכת שקבלתם בגלגול הזה, מה היא באמת מסוגלת לעשות, ואיך להפעיל ולהשתמש באווטר הזה לכל צורך או כוונה?


הפרדוקס העקרי שאליו אנחנו רוצים להיות מודעים במהלך המסע הרוחני, הוא שהתודעה אינה תוצר לוואי של תופעה פיסיולוגית, אלא הגוף הוא כלי מעטפת עבור התעלות רוחנית שעוברת דרך נרטיב דחוס, אך זה בדיוק מה שמקנה לו יכולות על טבעיות, אם אנחנו יודעים איך לפתוח אותן בצורה נכונה.


הגוף שלנו זו מכונה חכמה ומשוכללת, שפועלת דרך גבולות פיסיים, כימיה, פרדוקסים וסינרגיה, מה שמספק סימולציה תלת מימדית אולטימטיבית עבור תיקונים, דרך מימד שבו יש השלכה לכל פלט מבחינת רגש, מחשבה או פעולה. דבר מעניין נוסף, הוא שכל הפעלה חכמה של הטכנולוגיה הגופנית, בכל אחד מהאופנים שאני אציין בפוסט, מציפה ופותרת פרדוקס או יוצרת סינרגיה בחוויה הפנימית.


איך מפעילים את הטכנולוגיה האנושית?

פעולות קונבנציונליות כמו הליכה, ריצה ומשקולות, נותנות ערך רוחני מבחינת אוואטר תקין. פעילות כח אנרובית משפרת כל המערכות ומורידה את הסיכוי לכל המחלות, בזמן שהליכה וריצה מסדירים את לחץ הדם ומאטים בהדרגה את מהירות פעימות הלב הכללית, מה שפותח אופציה למצבים עמוקים יותר של מדיטציה. מי שלא מבצע הפעלה מינימלית כזו, מגיע למצבים של גוף מנוון ודלקתי, מה שמייצר הישרדות ועוצר את התהליך הרוחני.


הפרדוקס הכללי שמתנגש בין רוח לגוף, זה הצורך שלנו בהגעה למעמד של תודעה שקטה, אך כזו שצריכה להתבסס בגוף אנושי שחייב לזוז כדי לשמור על ההיבט הפיסיולוגי. תהליך האיזון הרוחני-ארצי הוא בדיוק כזה, אם נקרוס או ננסוק לקצוות הארציות או הרוחניות, אנחנו נאבד אחיזה או יכולת ליצור מציאות בצורה מודעת, לכן הסינרגיה היא משמעותית ביותר.


יחד עם זאת, הפעולות הקונבנציונליות עדיין לא במעמד של לשנות דפוסים רגשיים, לשחרר את התודעה או לדלות אינפורמציה של היזכרות וגילוי עצמי. לשמחתנו, ישנן דרכים נוספות רבות ומעניינות יותר להפעיל את הטכנולוגיה האנושית, כאלה שמביאות לאפקטים פיסיים ומטאפיסיים, שיכולים להראות לפעמים כמו כוחות על עבור אלה שאין להם רפרנס או חוויה ישירה. אבל אלה לא כוחות על, אלה יכולות שכל אחד ואחת יכולים לפתוח בחוויה, אם הכוונה והלב נמצאים במקום הנכון.


1. נשימה:

נשימה זו אחת מהמניפולציות הראשונות שאני מלמד, ובאופן סינרגי, דפוס נשימה יכולה להביא אנשים למצב רגשי מסוים, אבל גם מצבים רגשיים יכולים לעודד דפוסי נשימה שפועלים בהתאם, וזו בדיוק המניפולציה שאנחנו מפעילים בעזרת נשימה בטכניקות שונות.


מה אתם רוצים להפעיל? האם אתם רוצים למלא את הגוף באנרגיות, להרגיע את המערכת, לאזן אותה, או אולי להכנס למצבים מאוד עמוקים של מודעות גבוהה? המניפולציה היחידה היא אופן הנשימה.


באופן כללי, אם תתחילו לנשום לאט ומלא יותר, אתם אמנם תאמנו את הגוף לכדי פעילות פרה סימפטתית, כזו שמשחררת כימיה תקינה ומשפיעה על כל המערכות בגוף, אבל מתנה נוספת שמוענקת הודות לדפוס נשימה כזה, הוא האטה באינטנסיביות של מערכת העצבים, וכמו רכבת שמאיטה את הקצב לאט ולאט יותר, אתם מתחילים לשים לב לפרטים הקטנים שאתם רואים דרך החלון, וכך גם בחוויה האישית שלכם.


נשימה ומחשבות פועלים במתכונת של קשר אינטימי. אנחנו יכולים להשפיע על חשיבה דרך נשימה ולהיפך.


2. תנוחות ותנועות:

אסאנה מספקת לא רק יציבה, חוזק ושרירי ליבה תקינים, אלא גם את האלסטיות ואפשרות נהדרת לחוות חוסר נוחות דרך שלל מנחים שונים. האלסטיות הגופנית פועלת כאנלוגיה לאלסטיות מנטלית, משמע אנחנו רוצים להיות כמה שיותר גמישים, כך שנוכל להתאים את עצמנו ביחס לנסיבות, ולא להיות קורבנות של תופעות ומטאפורות, שמנסים להתאים את הנסיבות לציפיה פנימית גנרית.


ההפעלה הרוחנית בתנוחות ותנועות, משפיעה לא רק על זרימת האנרגיה לאורך עמוד השדרה, תנוחות ותנועות הן תרגול הימצאות במצבים לא נוחים למשך זמן מסוים, עם הידיעה שהאימון האמיתי מתחיל רק מתי שמפסיק להיות לנו נוח, כך גם בחיים ובכל שיעור או אתגר שאנחנו בחרנו לעבור.


3. מנטרה:

מנטרה זו כוונה רוחנית שאנחנו מפעילים דרך משפט או קוד אודיטורי. מנטרה באה לכדי שימוש, כהשלמה של כוונה לעבודת האנרגיה שאנחנו מבצעים. השילוב של צליל פנימי או חיצוני עם עבודת אנרגיה, לא רק מנטרל את המחשבות האגואיות, אלא גם מעצים את המשמעות והאפקט לכדי מצבים של תקשורת עם מדריכים רוחניים, ואף טעימה של תכונות Satya. מנטרות מיושמות כשאין מצב סטנדרטי של הארה, וכך אנחנו יכולים להתייחס למנטרה כבקשה מהמדריכים הרוחניים או מהמקור עצמו, להיכנס למצב תודעתי או לקבל מידע מסוים.


לגבי כוונה - הכוונה מחוברת לאספקט הנשמתי, בזמן שציפייה מחוברת לאספקט האגואי. הפרדוקס הוא שלאגו לא אכפת מהמסע הנשמתי והוא לא מודע לשיעורים, בזמן שלנשמה לא אכפת מהקיטנונים האגואיים של הגוף, והיא מעוניינת בנסיקה ומשמעות רוחנית . בנוסף, האגו חושב שיעדים ישפרו את ההרגשה הכללית, בזמן שהנשמה יודעת שהתעלות רגשית זו הדרך היחידה להגיע ליעדים כלשהם.


דרך כוונה אנחנו מייצרים לעצמנו מציאות, לכן לפני כל פעולה שאנחנו מוציאים מעצמנו, אנחנו רוצים לברר האם מדובר בכוונה או ציפייה. דרך ציפייה אנחנו נקבל שיעורים דרך המטריקס, אך דרך כוונה יהיה באפשרותנו לסלול דרך חדשה, שבה המציאות מסונכרנת בצורה מלאה לחוזים שנשמתיים שאנחנו רוצים ליישם


4. דמיון וויזואליזציה:

אנשים נוטים לחשוב שדמיון שייך לילדים קטנים או אנשים חולמניים ולא פרקטיים, בזמן שבפועל מדובר באחד הכלים החזקים ביותר לשליחת מציאות לשדה. דרך דמיון אתם יכולים ליצור מטאפיסית גשר לכל כל דבר, ולאחר מכן לכן להתאים אותו לתלת מימד. כל מיזם גדול התחיל ברעיון וכל רעיון מתחיל בדמיון והמחשה. אם אתם מפעילים את הדימיון שלכם ללא ציניות ועם מלוא הרצינות, אתם תצרו כיוון ממוקד וקוהרנטי יותר בחיים שלכם.


5. רקמות:

אנשים עדיין חושבים שטראומה היא היבט מנטלי מנטלי בלבד, בזמן שבפועל טראומה תופסת ביטוי ברקמות ורקמות חיבור, מה שמשפיע על זרימת האנרגיה בכלל המערכת. אנרגיה תקועה שמייצרת רקמה תפוסה ומשוריינת, יכולה להשתחרר דרך נשימה ושחרור טראומה, אבל לרוב יש רקמות נגועות פנימיות שהנשימה לא יכולה לשחרר.


המגע היחיד שאנשים מכירים לרוב, זה סוגים של שיאצו או עיסוי, אבל כאן מדובר על מעבר שטחי על עור ורקמות, ולא מגע נקודתי ברקמה או נקודת תפעול אנרגטית. לפעמים מספיק רק לגעת בריקמה טראומטית של בן אדם, וזה יקפיץ ויציף מיידית תגובה רגשית כלשהי.


אף לא עושה את זה במהלך היום, אבל מודעות לרקמות ואיברים פנימיים ובמיוחד המיומנות של איך לעבור או בכלל להגיע לרקמות האלה, פותחת מודעות לפיסיולוגיה ובמיוחד להקשר הפיסי רגשי, כלומר, היכולת להרגיש כאב ולקשר אותו למטאפורה או נסיבות בחיים.


6. עבודה אנרגטית:

עבודה אנרגטית פועלת דרך מחוות של כוונה, מגע והיכולת להיות גשר של אור וריפוי.


כשאתם מפעילים מחשבה או כוונה או רגש כלפי בן אדם במימד החומרי, זה כמובן לא נפסק שם. ההדהוד האנרגטי והמטאפיסי משפיע על כל הרבדים ועל כל המימדים בכל רגע. באספקט הקוואנטי, מחשבה או רגש כלפי בן אדם, ישפיעו על הבן אדם גם אם אין מגע או קרבה גאוגרפית, וזו הסיבה שיש מטפלים אנרגטיים שאין להם בעיה להעביר טיפול טלפוני.


עבודה אנרגטית אמנם נתפסת כאמורפית, אבל תזכרו שהאנרגיה היא אבן היסוד לכל תופעה פיסית, וכשאנחנו עוסקים בהתפתחות רוחנית, אנחנו לומדים לא להסתכל על בעיות רפואיות רק בצורה פתולוגית, אלא בעיקר דרך המקור האנרגטי שיצר את הבעיה מלכתחילה.


7. צום:

אנשים משתמשים היום בפרקטיקה רק כאקט סימבולי שמקושר למסורת כזו או אחרת, בזמן שצום, אם מבוצע כהלכה, יכול לטהר את המערכת שלנו בצורה פנומנלית, לרבות סרטן, בעיות עיכול, חיסון, איכות פעילות של איברים, האיכות האלקטרומגנטית שהגוף מקרין ועוד.


הגוף לא צריך כל כך הרבה קלוריות, ובמיוחד לא את הקלוריות שמוצאות דרך תעשיית המזון. תעשיות המזון, הבריאות והאקדמיה התנו אותנו להאמין ובמיוחד לרכוש מוצרים שרק נתפסים כאובייקטיבים מדעית.


יש אנשים שחושבים שצומות הם הדרך לפראניות, אך בפועל רק סטנדרט רגשי גבוהה יותר, יהיה מנוע להפקת אנרגיית חיים ללא הצורך ביותר מדי מזון דחוס.


הפעלה מטאפיסית נוספת שצום מייצר, היא שקט כללי שנוצר בכל המערכת. ללא אוכל מאובד ודחוס, גרעון קלורי גורם לנו להיות הרבה יותר מודעים מנטלית ומוטורית לכל מה שמתרחש סביבנו.


8. טראנס מדיטטיבי:

אחד הדברים שאני מלמד אנשים לעשות, זה אחד הדברים שהכי קשה לעשות, וזה בעצם לכאורה לשבת ולא לעשות כלום.


אנחנו חושבים שעיניים פקוחות נותנות לנו מידע ויזואלי קונקרטי, אך אם אנחנו מסתמכים רק על חוש הראייה הפיסי, אנחנו מפספסים כמעט את כל האינפורמציה המטאפיסית שיכולה להגיע כשאנחנו מאפשרים לעיניים שלנו להיות עצומות.


טראנס מדיטטיבי מאמן את הטכנולוגיה הגופנית, להיכנס לפעילות גלי מוח איטיים יותר כמו אלפא ולאחר מכן תטא, ובצורה כזאת להוריד בהדרגה שכבות אגואיות שמקושרות לפעילות של גלי בטא.


מצבים עמוקים של מדיטציה מאפשרים לנו להוריד מידע רוחני, לגבי כמעט כל אובייקט, מקום, קונספט או בן אדם. במצבי מדיטציה מוחלטים שבהם הגוף קופא, אנחנו מסוגלים להגיע לסטייט של סהמהדי ולהתחבר עם האובייקט שליו אנחנו עושים מדיטציה.


9. טראנס סומטי:

הפרדוקס בנשימה מעגלית הוא שאנחנו לכאורה מכניסים הרבה אוויר למערכת דרך נשימות עמוקות ועקביות, אך למעשה אנחנו רק מחמצבים את הדם ומורידים את רמות הפחמן הדו חמצני, מה שאומר שאנחנו לא מחמצנים את הגוף אלא דווקא מגבילים תחלופה של חמצן למוח ולשרירים, מה שמייצר פעילות גלי מוח איטית יותר.


יחד עם זאת, השילוב של גלי מוח איטיים עם גוף שנעשה דרוך ככל שהפרקטיקה מתקדמת, יותר מצב קוסמי שבו אנשים יכולים לחוות אינפורמציה טראומתית ולשחרר אותה, להיפגש עם ישויות, לקבל סימנים, הכוונה ועוד. הפעלה של טראנס סומטי מייצרת ריפוי.


10. רעד:

גם כאן, ניתן להפעיל רעד ברקמות בצורה רצינית, אם אנחנו יודעים איך לבצע את המניפולציות הנכונות. רעד כשלעצמו אינו אמוציונלי, אך יכול להפעיל אמוציות שהיו רדומות ברקמות. אם יש לכם רעד, קחו רגע ותנו לו לצאת לפני שאתם רצים למיון. כנראה שיש אפקט רגשי שהגוף רוצה שתשחררו.


11. טראנס פיסי - מנטלי:

בפרוטוקול תת מודע, מצב של טראנס מנטלי יכול לתקוע ללקוח את היד באוויר, אבל באופן מעניין, יד באוויר יכולה להכניס למצב של טראנס. בעזרת טראנס מנטלי אנחנו יכולים להגיע אחורה אחורה בזמן, לתקופות הילדות, תקופת הרחם או אפילו מוקדם יותר מזה. דרך הפרקטיקה הזאת, אנחנו מנמיכים את פעילות האינטלקט האגואי, ופותחים את השער לכל הקארמה והדהרמה שצברנו, דרך חיים קודמים, המסע הנשמתי ועוד. הדבר היפה בפרקטיקה הזאת, היא שהיא לא מחייבת כוחות על אצל המנחה. למעשה למנחה אין שום כוחות על. כל הכניסה והאינפורמציה נעשית כחוויה ישירה דרך הלקוח.


יש אנשים מסויימים שערכית מתנגדים ל"פריצות כזאת", או מפחדים מהמידע שהם יכולים לגלות על עצמם. אם זה מנחם מישהו, אין ולו בן אדם אחד שלא אמור לראות מידע וחווה אותו בכל זאת. המדריכים הרוחניים יודעים טוב מאוד, למי לאפשר אינפורמציה כזאת ולמי זה מוקדם מדי. יחד עם זאת, הדבר הזה קיים, נגיש, פעיל ואפקטיבי.


12. טראנס אולטרה עמוק:

יש אפשרות מאוד מעניינת להביא אנשים למצבי אולטרה טראנס, שבהם אין תקשורת מילולית עם הלקוח, אך באותו הזמן תהליך הריפוי הטבעי של הגוף מואץ בצורה חדה ומשמעותית.


13. מים:

אנחנו עשויים מ 72% מים, ולכן לאיכות המים שלנו יש משמעות קריטית על אלקטרומגנטיות, תחלואה, זיהומים, עור ועוד. המים שאנחנו שותים היום, גם אם עברו סינון גנרי של מכשיר, אלה עדיין מים מתים ללא חיוניות, מלאים במתכות, לכלוך, כלוריד ופלואוריד. יש סיבה שאנשים שחיים ליד מקורות מים טבעיים, עם זרימה טבעית, נהנים מאריכות ימים ובריאות מואצת. יש כמה דרכים לתפעל ולתקן את החיוניות של המים במערכת, ע"י תדרים ישירים או ע"י מכונת וורטקס שמשחזר את חיוניות המים.


14. מעבר בפורטל אנרגטי:

פורטל אנרגטי יכול להיות מקום, אירוע משותף או בן אדם, שמשפיע ומשנה את האנרגיה שלכם, דרך לימוד פרקטי של הפעלה או דרך שיקופים מטאפיסיים. כדי לדעת להפעיל בצורה מודעת את כל אחד מהסעיפים שהזכרתי, יש צורך לעבור דרך פורטל אנרגטי כזה או אחר, שמלמד איך להפעיל בצורה נכונה את הטכנולוגיה שקבלתם.


ישנם מגוון דרכים נוספות להפעיל את הטכנולוגיה הגופנית, אך הסעיפים שהצגתי עוסקים בטכנולוגיות שאני יודע לתפעל.


 

להפעלת הטכנולוגיה הגופנית שלכם דרך מפגשים אישיים, קבוצתיים או בזום,

אנחנו מזמינים אתכם להגיע ולהתנסות בסדנאות ההתנסות שלנו,

ללמוד עוד על השיטות שלנו,

או לקבל עוד פרטים על הליווי האישי של בית המימד הפנימי.35 צפיות
bottom of page