top of page

המציאות שאתם חווים היא מטאפורה

זה הפוסט הכי חשוב שאני כתבתי עד היום. המידע שאני הולך להעביר לכם עכשיו - קשה לעיכול, אבל הגיע הזמן לדבר על זה. אתם חייבים לדעת ולהתחיל להכיל - שינויים גדולים הולכים לקרות בכל הרבדים של המציאות הפנימית והחיצונית, ובזכות ההאצה של ההתעוררות הרוחנית הקולקטיבית, המדריכים שלי מכוונים אותי להעביר ולתקשר מידעים קריטיים לחוויה, ללא סינון ובצורה שממש לא הרשיתי לעצמי עד היום.


מה שאני הולך לכתוב פה, לא רק נוגד את כל מה שניסו להחדיר בנו תודעתית מגילאים קטנים, דרך מערכות חינוך, בריאות, דת ותעמולה, אלא יפתח בכם קודים של בינה וזיכרון נשמתיים. אנחנו מגיעים לשלבים שבהם המידע הזה הוא בלתי נמנע והכרחי.


עד היום אני ליטפתי בעדינות ובזהירות עם התוכן הזה, הסברתי אותו בצורה מעודנת ומרומזת על מנת להאיר ניצוצות מתוך המטריקס. אבל אנחנו כבר לא שם, וחלקכם התחיל כבר להרגיש את זה. משהו בתודעה שלכם התחיל להשתנות, ואם עד היום ניסיתם בכל הכח לעכב את עצמכם משינויים גדולים, התדרים החדשים שאתם חשים בחוויה הפנימית, מושכים אתכם חזק יותר ויותר לכיוון של שינויים קיצוניים, לא בגלל פחד, אלא מתוך קריאת לב שאתם אפילו לא מסוגלים להעביר במילים, אבל זה פשוט מרגיש נכון.


הדרך הטובה ביותר להתחיל להנחית את האמת הזאת, זה לספר לכם איך אני בפועל חווה את החיים שלי, בלי פילטרים. אני אנסה בצורה העשירה והעמוקה ביותר שאני יכול, לתאר עבורכם איך החוויה שלי קורית, מאיזה רובד או פרספקטיבה אני תופס את המציאות ולמה מתחילת החיים שלי בתוך האוואטר של "גיל", הסנכרון המטאפיסי זו הוויה קבועה, בזמן שיש עיוורון כמעט מוחלט לגבי רבדים שונים של תלת מימד.


מאז שנולדתי, אני לא הבנתי את התלת מימד או המשיכה אליו. תמיד הרגשתי שאני חי במאין תיאטרון מוזר, שדרכו אני צריך לנווט איכשהו את החיים שלי, אבל דרך מצבים ואנשים שתופסים את המציאות בצורה מאוד מאוד שונה מאיך שאתם חוויתי.


בתור ילד אני לא הבנתי, למה יש צורך באידיאולוגיה, דתות, סמכות, למה אנשים מתלהבים מצורות גיאומטריות במרחב, כמו מכוניות, בגדים, תעודות או אביזרים שונים.


היום אני מבין שזה בגלל שאני עיוור כמעט לחלוטין לרובד של מימד 3. אני לא מצליח לדבר אותו, לתקשר איתו, ויש התעלמות כמעט מוחלטת מהתוכן שהתלת מימד מציע. למשל, אני יכול להיות עם בן אדם בקשר קרוב ורגשי, או אפילו קשר אינטימי, אבל אני לא אקלוט את העגיל שיש לו על האוזן ב 5 השנים האחרונות, או שלא אראה או ארגיש צורך לבחון את הקעקועים שהושקעו בגוף. אני יכול להיות בחלל מסויים, אבל להתעלם לחלוטין מהאבזור שיש בו. אני זוכר ששאלתי את ההורים שלי לגבי קישוט בבית, ואז הם אמרו לי שהוא נמצא שם כבר שנים על הקיר.


אם מדברים איתי בשפה של תלת מימד, שום דבר מזה לא נכנס למערכת. מסונן מיידית. זו הסיבה שלא זכרתי אי פעם משהו ממה שגרושתי אי פעם אמרה לי. לא בגלל שאני רוצה להתעלם, לא בגלל זלזול או חוסר הערכה, פשוט זה בלתי אפשרי עבורי לתרגם את התודעה ולתקשר במימד 3.


למעשה כל מי שמגיע אלי היום, או כל מי שמצליח לקרוא את התוכן שלי, אלה - רק - אנשים או יותר נכון ישויות שמחווטות לקלות מידעים של מימדי 4 ומעלה, שבהם כבר אין התייחסות לעולם החומר, המטאפיסיקה מתחילה לעלות הזמן מפסיק להיות לינארי, וכל המטריקס התלת מימדי, מערכות הצבא, הממשל, החינוך והאג'נדות שלהן, כל זה נראה כל כך מגוחך אבל בצורה חיננית, ובדרך כלל להתבונן על נפשות שנמצאות בתלת מימד, זה כמו להסתכל על ילדים בגן שמשחקים בארגז החול, לראות איך הם רבים ומשלימים לסירוגין, ולהבין שזה חלק מהמסע שלהם והם צריכים ללמוד איך להסתדר בצורה עצמאית, מבלי שההורים יפרידו בכל רגע.


אז איך אני כן חווה את החיים שלי? מטאפיסית בלבד. כלומר, הצורה שבה אני חווה את האירועים היא לא אינטלקטואלית, אלא מטאפורית לחלוטין, ואני מסביר:


בתודעה תלת מימדית, כל דבר שקורה הוא מקרי, רנדומלי, לא קשור אחד לשני, מפולג, משוסע, וכל סיטואציה ומחשבה, עוברים דרך פילטרים של אמונות, דוגמות, אידיאולוגיה ואג'נדות, על מנת לנסות ולשלוט על חומר במרחב.


בתודעה רב מימדית, כל סיטואציה, כל מחשבה, כל קונפליקט, כל תגמול, כל חוזה, כישלון או הצלחה, כל מפגש עם בן אדם, זה הכל מטאפורה עבורכם.


מה זה אומר? אמנם במרחב זה נראה שהכל קיים בתוך רקמה תלת מימדים שמקודדת לתוכה סיפורים, אך הסיפורים והמצבים האלה הם לא מקריים, וה נוצרים דרך מערכת של חוזים נשמתיים ותקשורת עם מדריכים שמכווינים אלינו סיטואציות, שדרכן אנחנו צריכים להתעורר רוחנית.


התעוררות רוחנית אמיתית, לא קשורה בכלל לגילוי כל אילומינטי למיניהם, בונים חופשיים, לטאות, חוצנים תכשירים רפואיים שנכפים על אנשים בכח, או המודעות לסבל הגדול של המלחמות, או מי שמממן אותן. זו עדיין לא התעוררות רוחנית אמיתית, אלא יצירה של עולם אידיאולוגיות נגדי כמו כל מני פרוייקטים של ונוס, קיואנון, מחאות צדק חברתי, וכל זה מייצר עוד שכבות של מטריקס שבהם לכל צד יש השקפה אידיאולוגית משלו. (הזכרתי כבר משחקי ילדים בחול כן?)


התעוררות רוחנית לא קשורה לאידיאולוגיית נגד או למודעות למטריקס ולכוחות ששולטים עליו אלא התעוררות מכל האידיאולוגיות. התעוררות לכך שכל הרובד התלת מימדי הוא מטאפורה בחוויה הפנימי שלכם, על מנת שתתחילו להתבונן, להתכנס פנימה, לצאת לרגע מתיאטרון הזהויות הארצי, ולהתחיל להיזכר בתמונה הגדולה - למה הגעתם לכאן, מה אנחנו צריכים ללמוד מכל מצב כזה על עצמנו, מה השיעורים, מה הקארמה, מה עוד עלי לשחרר מהחוויה במסע הרוחני שלי.


התעוררות רוחנית זו הזכרות בכלל המסע, התעוררות לכך שאתם כמו שאתם לא בצורה מקרית כמו שמנסים לספר לנו בתלת מימד, דרך סיפורי דת על אלוהים ששולטים עלינו, או דרך סיפורי מדע בכך שאנחנו קופים על כדור רנדומלי, שקרה מפיצוץ רנדומלי, וכל ישות שנולדת היא טבולה ראסה בעולם, ללא כל הסבר לכך שיש אנשים שנולדים עם בינה מפותחת, כישרונות ומיומנויות שמגיעים "משום מקום". הכל מאוד רנדומלי, מקרי וקורבני. אפשר לקרוא לזה "דת האין קשר".


ה"מאיה" או התלת מימד - רוצה שתשכחו, הוא רוצה להסיח אתכם באביזרים נוצצים, סדרות, משחקים, סקס, אמונות, צדק ומוסר שתמיד יחסיים לאידיאולוגיה, התקופה והתרבות והוא עושה עבודה טובה עבור רוב האוכלוסייה. הם בתוך המטריקס.


אבל כשאתם מתעוררים רוחנית, לחומר כבר אין שום השפעה אמיתית עליכם, והחוויה של החיים נהיית מטאפורות ש להכוונה מהמדריכים, ותכף אני מסביר כמובן איך אני גורם לאנשים להתעורר לכל זה בצורה חד משמעית.


אם תראו אותי יושב או מדבר, אני בדרך כלל תמצאו אותי בסטייט של בהייה מדיטטיבית, שדרכה אני קולט ומתקשר מידע. זו הדרך שבה אני יוצר את המציאות שלי, כוונה ויצירת שבילים מטאפיסיים של אנרגיה מוכוונת ולב פתוח.


ממש כמו הסגמנט של אליסה בארץ הפלאות והחתול שהיא פוגשת בצומת של שבילים. "לאיזה שביל עלי לפנות?" שואלת אליסה. "לאן את רוצה להגיע?" שואל החתול. "אין לי מושג" עונה אליסה. "ובכן אם אין לך מושג לאן את רוצה להגיע, זה לא משנה איזה שביל תבחרי".


תרשו לעצמכם לרגע אחד לא להתייחס לזה כסיפור ילדים, אלא כעל מטאפורה בחוויה הפנימית שלכם, שכדי שתוכלו ליצור מציאות, צריך להיות שם כיוון מטאפיסי שעליו אנחנו מתמקדים, אליו אנחנו מכוונים ואותו אנחנו יוצרים ברגש שלנו, כאילו הוא כבר שם.


זה אחד מהסודות של שינוי המציאות והחומר בתלת מימד. אנחנו חייבים לייצר כוונה ונכונות, כך שהיקום יבין שאנחנו לקחנו צעד. כשאנחנו לוקחים צעד קדימה, כל המציאות לוקחת צעד קדימה לעברנו, תמיד זוממנת בעדנו כדי שנלמד ונשלים שיעורים.


אבל זה לא נגמר בכוונה ורגש בלבד. אם זה כל מה שהיה צריך לעשות כאן, לא היינו זקוקים להכנס גוף אנושי עם גפיים. הגוף הוא ההשלמה שאנחנו צריכים כדי לתרגם את המטאפיסיקה לתוך פעולות קונקרטיות בתלת מימד. כלומר, כל זמן שלא סיימתם את הקארמה האנושית, אתם תחזרו לגופים פיסיים כדי להשלים את השעורים שלכם.


אתם באתם לכדור הארץ, כדי להשלים שיעורים, לבצע תיקונים של קארמה, ללמוד ולהעלות שלב באבולוציה הנשמתית שלכם דרך דהרמה, להתעלות מעל האגו והתלת מימד, וליצור לעצמכם את המציאות שדרכה אתם רוצים לחיות.


יצירה זו הדרך שבה הנשמה שלכם מדברת נסיגה והתנגדות זו הדרך שבה האגו מדבר.


לצלוח שיעורים זה טוב ונהדר, וכדי לוודא שאנחנו הבנו את המסר, המדריכים שלנו דואגים לשלוח לנו את אותם האתגרים, רק כדי לוודא שהשיעור הושלם, ועכשיו אנחנו יכולים לבצע את המיומנות ללא שום מאמץ.


מהרגע שהשיעור הושלם, הוא כבר לא נחשב בחוויה כשיעור, בדיוק כמו פעולות שאתם יכולים להוציא לפועל בקלות, בזמן שאחרים עדיין נלחמים, מתמודדים ונכנסים לקונפליקטים, תחת אותן הפעולות בדיוק.


אנשים פוגשים אותי, או יותר נכון - אני מגיע לחוויה של נשמות, רק ברגע שהן מחליטות שזה הזמן להתחיל לעשות את השינוי ולהיזכר באמת במהות שלהן. מהרגע שהם דורכים אצלנו במרחב, הזרז מתחיל לפעול.


ואני מיד מספר איך אני מביא אנשים לטרנספורמציה של הזכרות ושינוי טוטאלי בחוויה, דרך מיומנויות ופרוטוקולים שאני מלמד. ואתם גם מייד תבינו מי או מה מכווינים אותי לעשות את כל מה שאני עושה. אם הגעתם עד לכאן, אני ממליץ שתמשיכו לקרוא כי מה שאני הולך לספר לכם, הוא מעבר לכל סקייל של דמיון.


אני חווה את כל המציאות כמטאפורה, וזה אומר שפיסיולוגית בחוויה שלי, אני נמצא על גלי מוח עקביים של אלפא עמוק בזמן ערות מלאה, וגלי תטא בזמן מדיטציה.


גלי אלפא עמוקים אלה גלים של התכנסות, כנות וספיגת מידע. אלה המצבים שרוב האנשים אוהבים להמנע מהם, לברוח, להסיח את דעתם, כי אם אתם בגלי אלפא, כל הקונפליקטים, המידעים והמטאפורות נמצאים שם כל הזמן. קבוע. הכל צף בצורה מאוד כנה.


אם לא היה לי סטייט קבוע כזה, לא הייתי בחיים יכול לעשות ולו 5% מכל הדברים שאני איכשהו מצליח ליישם במקביל בחוויה שלי החל מלהעביר סדנאות, ללמוד ולעשות מפגשי פרוטוקול תת מודע, אדמיניסטרציה וחשבונות, שיחות מתעניינים, חקירה ולמידה וריכוז של כל התוכן והפרקטיקות, לא רק בצורה פרונטלית אלא גם דיגיטלית מצולמת, העברה של המידע להרצאות, פוסטים באורך הגלות, סניפים חדשים שנפתחים בפעילות, מורים חדשים שנכנסים לצוות, להיות אבא, ליצור, לתקשר ולמצוא את הזמן גם ליהנות בתהליך.


והחלק המצחיק בכל הענייו הזה, שזה בכלל לא גיל שעושה את כל זה. גיל הוא מטאפורה בחוויה שלכם.


יחד עם זאת, לא כל אחד יכול לשאת את המטאפורות האלה. בגלל ששהרובד המטאפיסי קבוע בחוויה שלי, אין לי את היכולת לתקשר בצורה טובה עם תלת מימד, לזכור או להכיר בימי הולדת פיסיים או המשמעות הלינארית שלהם, קונספטים תלת מימדיים עוברים מעלי, וזו הסיבה שאני צריך מורים מסוימים סביבי, נשמות עם אנרגיה משלימה, שיכולים לתרגם את מה שאני עושה לתוך משהו שניתן להבין בתלת מימד.


אנשים שבאים לעבוד איתי ספציפית, המימד הרביעי ומעלה חייב להיות מופעל, אחרת המידע הזה יסונן בצורה טבעית, כלא קיים בשום מקום. קשה מאוד להכיל אותו, שלא לדבר על להטמיע לתוך חוויה ישירה.


אתם עדיין פה?


נהדר - בואו אני אספר לכם בצורה גלויה מה אני עושה עם אנשים. כי כל הדברים שכתבתי הם חמודים ומעניינים, אבל זה עדיין רק מידע אינטלקטואלי בחוויה שלכם כרגע. זה כמו ללכת למסעדה ולקרוא את התפריט מבלי לאכול שום דבר.


מה שאני עושה בפועל זה בכלל לא עסק, זה פורטל שדרכו אנשים נכנסים ומשנים את החיים שלהם לחלוטין, משנים שמות, מחליפים תעסוקה, מוצאים קשרים חדשים, זה ה"הוגוורטס" של העולם האמיתי, שבו אנשים חווים קונקרטית ובאופן ישיר מידע שלא אמור להיות קיים.


אין פה אפילו שאלה של אותנטיות, או צורך להאמין או צורך לשכנע את עצמנו. בכל יום אנשים מגיעים לטראנס, מצבים אלטרנטיביים או פריקה רגשית, נחשפים למידע שקשה מאוד להאמין שהוא יכול להיות קיים בכלל. אנשים חווים את מה שמעבר לכל דמיון או סימולציה, ודרך זה אני מלמד אותם, שכל מה שקורה בחיים שלנו, שום דבר מזה הוא לא רנדומלי - אפילו לא לשנייה אחת.


אם לא הבנתם עד עכשיו מהפוסטים שלי, אני אומר את זה בצורה גלויה וחד משמעית - אני מחזיר אנשים לחיים קודמים ומעבר לזה, לא בצורה של תקשור או שחזור גלגולים או שכנוע של צד ג' - אני מקריס אותם לשם בצורה ישירה, כך שהם חווים את כל המידע כחוויה ישירה שלהם. הם רואים הכל ויוצאים מהתהליכים בסטייט שצריך להתעכל כמה ימים, כי המידע הזה הוא מזעזע את כל המערכות של הכל. כמו ללחוץ על כפתור הריסטרט במחשב, ולגלות שכל המידע שהיה קיים במערכת שלכם, יכול להכנס לתיקייה קטנה שנקראת "כל הדברים החמודים האמנתי להם פעם".


במילים אחרות, אני קורע להם את כל עולם האמונות שהם גדלו עליו, לא משנה אם עולם ההשקפות היה דתי, אתאיסטי או ליברליסטי, כל אידיאולוגיה כזאת מתגמדת למעמד של תינוקות בג'ימבורי, לאחר שחווים את מה שאני מעביר בצורה ישירה.


אם זה היה מקרה בודד של מישהו שאולי דמיין, או אפילו אם היו לי רק כמה מקרים בודדים של הצלחה, אולי היה עוד מקום לסקפטיות. במקרה כזה, אולי הייתה לי גם טיפת זיעה קרה שיורדת מהמצח בזמן שאני כותב את זה, מהחשש שאני משקר לעצמי ולעולם, דרך איזושהי אג'נזה נסתרת.


העניין הוא שאני העברתי את התהליכים האלה כבר עשרות אנשים, שחוו את הזעזוע של הידיעה המוחלטת לגבי מי הם ומה המקור שלהם, מה הם היו בחיים הקודמים, איזה טעויות הם עשו, ואיך הם מתכוונים לתקן את זה עבור האבולוציה התודעתית שלהם. זה משנה חיים אם היה לי איזשהו ספק, אני בעצמי הייתי חושב שאולי אני איזה דמגוג שיכול לשכנע אנשים לראות דברים שאני רוצה שהם יראו.


בית המימד הפנימי

אבל זה פועל אחרת לגמרי. כל אותם האנשים שנמצאים בטראנס לא מונחים על ידי, אני לא נותן להם שום נרטיב לראות. הם נכנסים דרך ההכוונה של תת המודע שלהם לאפיזודות מאוד ספציפיות, מגוונות, על הפלנטה הזאת, על פלנטות אחרות. כולם חווים את האירוע בצורה מאוד רגשית ומתארים אותו לפרטי הפרטים באותו הרגע ללא היסוס. באותו הרגע הם נמצאים במקום אחר, מתארים עבורי הכל. מקבלים את התשובות למה שהם צריכים, ובסופו של דבר, אפילו מקבלים צילום וידאו של הסשן, כדי לשמוע ולהתפעל לגבי המידע שיצא להם מהפה.


כמובן שכדי שאני אוכל לעשות את זה עבור אנשים, אני הייתי חייב קודם לראות ולחוות בעצמי כמה חיים קודמים כאלה בצורה ישירה. אחרי שחוויתי חיים קודמים בפלנטה הזאת, ובמיוחד בכמה אחרות, אני נזכרתי בדהרמה שלי, והמשמעות של הגלגולים האחרונים. אני הבנתי למה אני עושה את מה שאני עושה, ולמה זה מגיע אלי בצורה כל כך טבעית, או למה אני חוויה את כל החיים כמטאפורה.


כשאתם מתוודאים לחיים הקודמים שלכם, כשאתם נכנסים לרובד שנמצא בין החיים בעולם הנשמות, רואים את המדריכים שלכם, את המועצה, משפחת הנשמות האמיתית שלכם, מגיעים לספריה האקאשית, לחדרונים של בחירת הגוף הבא שלכם, אי אפשר לחזור אחורה אחרי חוויה כזאת. זה משנה את הכל. אי אפשר להיות ראש קטן אחרי התהליכים האלה.


כל התפיסה משתנה לחלוטין. כל מה שסיפרו לכם, דרך מורים, פרופסורים, פסיכולוגים, או כל דמות סמכותית עם עניבה או חלוק, כל זה יורד למעמד של בדיחה. המטריקס נהיה שקוף ומשעמם. התעמולה של השלטונות והפוליטיקה התלת מימדית, נראים כמו סרט סטודנטים גרוע, שמצולם דרך שוט אחד ועלילה אבסורדית, שאיכשהו מתקבלת על ידי הכלל. "המלך העירום" נכתב על המטריקס עצמו.


ואתם מתחילים להכיר ולחוות בצורה ישירה, שכל דבר בחיים שלכם כאן בתוך התלת מימד - הוא רק מטאפורה עבור הצמיחה שלכם, כל כישלון, כל קונפליקט, כל דילמה, כל אתגר, כל אחד שצץ לכם בחוויה בצורה משמעותית, כל מוות, פרידה, עזיבה, שינוי, מחלה, זיהום, סימן, סנכרון, זה הכל מטאפורות של רובד תלת מימדי.


המדריכים שלכם רוצים את הטרנספורמציה שלכם. אתם הבטחתם להם שתשלימו שיעורים, או לפחות תנסו, בפעם האחרונה שהחלטתם לקפוץ לגוף פסיולוגי.


הפוסט הזה הוא גם מטאפורה עבורכם להיזכרות הזאת. אתם יכולים לעשות את הליך ההיזכרות בחיים האלה, בגוף הזה. או שאתם יכולים להמשיך לסבול מהמטריקס, ולהגיע לכאן עוד ועוד לאותם השיעורים, עד שבסופו של דבר תשלימו את כל הקארמה.


באופן לא מודע, זה יכול לקחת עשרות גלגולים שבהם מבצעים את אותן הטעויות שוב ושוב, עם אותה האכזבה ותחושת ההחמצה לאחר רגע המוות, כל פעם מחדש.


ויכול להיות שקראתם כבר פוסטים שלי בעבר. אבל הפעם זה שונה. הפעם הויברציה שרה ורוקדת ביחד עם המילים שנכתבות. זה בגלל שאתם משתנים ואתם מתחילים להרגיש את זה. משהו במטריקס התלת מימדי נהיה הזוי מדי, כאילו הוא הולך להתפרק, ובמקום לפחד ולהתקרבן, התדר שלכם מתחלף למשהו חדש, מוכר ולא מוכר בעת ובעונה אחת. אתם לא יודעים להסביר בדיוק מה זה, אבל יש קריאת לב לטרנספורמציה והיזכרות נשמתית. יש את הצורך בהתרחבות רגשית.


אתם לא היחידים שמשתנים, אני משתנה בכל יום, עם שינויים גדולים שקורים בחיים שלי, החל ממעברים של מגורים, פעילויות חדשות שאני פותח, נשמות חדשות של מורים ותלמידים שמגיעים אלי גירושין לא רק מבת הזוג אלא גם מהתדרים של הרבנות, שינויים ביחסים עם הבנות שלי, איך שאני מדבר, התהליכים שאני מעביר, והמידע שאני יכול לתקשר החוצה.


התדר עלה לאקסטזה שמאפשרת לי ליצור קשר עמוק הרבה יותר עם המדריכים הנשמתיים, ליצור תקשורת עם התת מודע, ולקבל גישה לעולם הנשמות, איך זה נראה, מרגיש ואיך זה משפיע על הסנכרון שלי מעכשיו.


עד אתמול זכיתי לראות רק את החיים הקודמים, אך לא הייתה לי גישה עדיין לעולם הנשמות בחוויה הישירה שלי. אתמול זה נפתח לי במדיטציה וזכיתי לחוות הכל. ואם החיים בתלת מימד הם מטאפורה, עולם הנשמות הוא יותר מטאפורי מזה. אתם יכולים להיות בכל צורה בכל חלל בכל צבע בכל צליל, בדחיסות מינימלית ולא אנושית.


כמובן שיש אנשים שבאים ואומרים שאין לנו את הרשות לראות דברים כאלה וזה מסוכן, אבל זה רק אגו מפוחד שרק רוצה להתכרבל בחזרה לדברים שהוא מכיר, ולהתנגד לכל דבר שאינו תואם את עולם האמונות. משמע, להגביל את עצמנו לאידיאולוגיה שבהם כולם אמורים להיות עיוורים לכך שהמציאות היא הרבה יותר עמוקה ומטאפורית הרבה מעבר ממה שאנחנו רוצים להכיל.


כמוכן, הפרקטיקות האלה הן לא עבור כולם. לא כולם מוכנים לחוות מידע ורגש כזה. לפעמים הכי נוח זה להתבצר באיזשהי אמונה קנאית ולא לחקור או לחוות או להיות יהירים לגבי כל אפשרות אחרת, וזה בסדר. זה גם חלק מהמסע הרוחני.


אבל כשאנשים מגיעים אלי, כבר יש להם קריאה נשמתית. הם לא סתם מגיעים. הם מרגישים את האנרגיה. את הפוטנציאל החדש. משהו בלב שלהם שר ורוקד ביחד עם הלב שלי, וזה הרגע שבו אני מתחיל ללמד אותם את מה שאני למדתי על עצמי: איך לחיות, איך ליצור, איך לאזן, איך לשנות ולצמוח ולעשות דרך אהבה.


הפרקטיקות שאני מעביר, גורמות לאנשים לפתוח את שער המודעות לשיעורים. החיים מפסיקים להיות קורבניים ומקריים. אנחנו מזהים את התקשורת של ההדרכה ואת התלת מימד כרקמה חיה של יקום פיסי שמכיל בתוכו את ההכלה ל 12 מימדים שמעניקים מטאפורות שיעורים נשמתיים.


הפוסט הזה הוא מטאפורה עבורכם. לרבים הוא יעבור מעל הראש, מעין "מה זה הדבר הזה" וזה נהדר, בסדר ומדוייק. יש שם עוד מסע של מטריקס לעבור, עוד טראומות וקונפליקטים שצריכים לקרות כדי שהתודעה תתחיל להתעורר.


עבור אחרים הפוסט הזה הוא קריאה להתעוררות. הדברים שאני כותב עליהם, כל המיומנויות, שחרור הטראומות, גישה למידע קוסמי של חיים קודמים ומעבר לחיים קודמים, תקשורת ישירה עם התת מודע, מדריכים נשמתיים, והכל דרך חוויה ישירה לגמרי - כל זה קורה. זה כבר כאן, זה נגיש, אבל כמו בכל מטאפורה טובה, אתם אלה שצריכים להביע את הרצון להיזכר ולהתשחרר. אף אחד לא יעשה את זה עבורכם.


הפוסט הזה הוא מטאפורה וסימן עבורכם, להתחיל להזיז עניינים כבר עכשיו. כבר בגלגול הזה. לצאת מהתיאטרון ולהתחיל ליצור את המציאות שלכם.


 

אנחנו מזמינים אתכם להגיע ולהתנסות בסדנאות ההתנסות שלנו,

ללמוד עוד על השיטות שלנו,

או לקבל עוד פרטים על הליווי האישי של בית המימד הפנימי.


אחלה גיל גייכמן

17 צפיות
bottom of page