top of page

כדור הארץ - בית הספר לשיעורים ותיקונים

על חיים קודמים, קארמה ושחרור


קרוב לשנת 500 לספירה, אנחנו הגענו לשפל היכולות והטכנולוגיה והרוחניות האנושית. במודל ה Yugas קוראים לעידן הזה - Kali Yuga משמע - עידן החומר וההזדהות הגופנית.

אנחנו מגיעים לעידן הזה בכל סייקל של 24 אלף שנים. במשך 12 אלף שנים האנושות עוברת תהליך קריסה, ולאחר מכן 12 אלף שנים של נסיקה.

המודל שונה מאוד מהעמדה ההיסטורית - קונבנציונלית, ובכך מצליח להשלים הרבה חורים שלא מצליחים להשלים לפי התבנית המקובלת.

בשלהי ה 500 לספירה נגנזו ספרים, פרקים הוצאו או נערכו מחדש, וכל אלה כללו את רוב המידע היהודי, נוצרי, גנוסטי ועוד, שלא עמד באג'נדה של עולם האמונות באותה התקופה. ספריות שלמות נשרפו, ואנשים אפילו הועלו למוקד במידה שמצאו עליהם ספרים.

אירופה לפני ה 1700 הייתה שונה לגמרי ממה שאתם מכירים היום.

רוב האנושות לא ידעה לקרוא ולכתוב. את כל המידע על אנרגיה ורוחניות, אנחנו צריכים לגלות מחדש.

כשנכנסו לתוך עידן האנרגיה Dwapara Yuga אנחנו באופן מיידי התחלנו להשתמש באנרגיה, ומאז היכולות שלנו עולות בצורה אקספוננציאלית, גם טכנולוגית, אבל במיוחד תודעתית.


אנחנו מתחילים להבין תופעות שהוסתרו מאיתנו במשך יותר מ 3000 שנה, ועדיין ממשיכות להיות מוסתרות היום, בעיקר בצורה לא מודעת.


מה שמלמדים אותנו בבתי הספר או האקדמיה, לא רק שלא מדוייק, אלא מהווה כקצה של הקצה של הקרחון, בכל מה שקשור לשאלות הגדולות והמטאפיסיות של החיים שלנו.


מה אנחנו עושים פה? מה המשמעות של החיים שלנו?


היום לאט לאט המידע הזה מתחיל לחזור אלינו. מידע שכולל לא רק שינוי פרדיגמה דתית או מדעית בכל מה שקשור להיסטוריה ואבולוציה אנושית, אלא גם שינוי פרדיגמה לגבי איך אנחנו יכולים להשתמש בגוף שלנו, במרכבה של הנשמה, כדי לרפא את עצמנו בכל מצב.


האנושות היום חיה תחת חסות של דוגמות לאומיות, דתיות ומדעיות. כאן מדובר במידע ותפיסה לינארית של המציאות. הניסיון להבין את הכל תחת מעטפת של אמונה או חוקים שנראים כקבועים או אובייקטיביים. אתאיסטים יכולים לחשוב שהם הגיעו לפיק התובנות לגבי חומר, אבל חומר זו רק שכבת הקרנה אחת שקיימת במציאות.


הדת תלויה באמונה עיוורת לגבי מידע, בעוד שמדע תלוי במדידה פיסית, אבל כשיש דברים שפשוט אי אפשר למדוד פיסית, כאלה שלא עולים בקנה אחד עם הכלים שיש ברשות המדע, תופעות כאלה יזכו להתעלמות.


הפרדיגמה הדתית מדעית, יצרה חינוך דתי - מדעי, מוסדות דתיים מדעיים, תרבות דתית מדעית, שמגנה כל מידע שלא מסתדר עם האמונה או הקונצנזוס.


אם אנחנו חושבים שאנחנו יודעים הכל, אנחנו לא נוכל להתעורר לכל מה שמעבר לחומות האינטלקט שלנו, אבל לשמחתנו אנחנו כבר לא מוגבלים תודעתית כמו פעם.

המידע קיים, המיומנויות קיימות, וכל מה שצריך לעשות, זה לפתוח את הלב לאפשרויות ופוטנציאל חדש. התגליות ידהימו ויזעזעו אתכם מצד אחד, אבל יעשירו את החיים בצורה בלתי רגילה. תהיו מוכנים לזה.

את המידע הזה אי אפשר לבלוע בבת אחת, אלא מומלץ לקבל בכפית, לעכל אותו, לעבד, ורק אז להפיק מסקנות.

בקונספט של חיים קודמים נתקלתי לראשונה

מדיווחים ישירים של לקוחות, לאחר שסיימנו טכניקה של נשימה מעגלית. בנשימה מעגלית גלי המוח שלנו יורדים לגלי אלפא ואפילו לתטא. אלה אותם הגלים שאנחנו חווים כשאנחנו חולמים או נמצאים תחת טראנס.

לקוחות דיווחו לי על סיפור מאוד ויזואלי שהם חוו, לא כהזיז של טריפ, אלא כהוויה כרונולוגית, עם סביבה קשיחה, דמויות בסיפור, תפקיד חברתי, גיל, מגדר וכו'.

בכל פעם התקופה של הסיפור שונה.

הם יכולים לתאר לי היסטורית איפה הם היו ואפילו באיזו שפה הם חוו את החיים. בדרך כלל בסשנים כאלה, הזכרונות מלווים בטראומות וקארמה שהגוף היה צריך לפרוק.

מאז אותם המקרים, שממשיכים לקרות גם היום אחת לכמה לקוחות, העמקתי במחקר על הנושא והגעתי לאנשים מאוד מעניינים שמיפו את כל נושא המוות והמשמעות שלנו בתור בני אדם.


אלה לא היו אנשי רוח כמו שאנחנו היינו רוצים לחשוב, אלא דווקא אנשים שהגיעו מתוך העולם הקונבנציונלי מדעי. חלקם מצאו שדרך היפנותרפיה עמוקה, תחת גלי תטא, ניתן לשלוף כל מידע על חיים קודמים ומה קורה ביניהם.

שם אנחנו גם מקבלים את התשובות המשמעותיות ביותר לגבי התפקיד שלנו על כדור הארץ.

כדי להסביר את כל התהליך נדרשות כמה שעות טובות. זה מה שאני מסביר בסדנאות שלי ובהרצאות, אבל בפוסט הזה אני הייתי רוצה לתת את הקונטקסט של מה שלמדתי.כדור הארץ - בית הספר לשיעורים ותיקונים


אתם הגעתם לכאן, לתוך גוף אנושי - כדי לבצע אבולוציה. ללמוד, להשתפר, לשחרר כעס, דוגמות, קנאה, פחד, להתעלות מעל היכולות שלכם.


אדישות, ציניות, ריצוי, קונפורמיזם, ספק עצמי, אפטיות, כעס, קורבנות עצמית, קנאה, חמדנות, זלזול, התנשאות, אלימות, כל אלה לא נותנים ולו נקודת זכות אחת לאבולוציה שלכם.

כל מה שלא הספקתם לעשות בחיים האלה מבחינה עבודה עצמית, אתם תצטרכו להשלים בחיים הבאים. כל רגש לא פתור יבוא בחשבון, כל קארמה שאתם מייצרים, תקבל ביטוי בניסיון הבא שלכם.

מה שאתם לא רוצים לעשות, זה לטמון את הראש בחול ולחכות שזה יגמר כבר.

זה לא נגמר.

יש לכם הזדמנות כבר עכשיות לעשות תיקונים, ללמוד, להשתפר, לעזור לאחרים, לפתח יותר חמלה, הבנה, מודעות, אהבה.

אתם יכולים לעשות הכל.

ורק כשתשתחררו מדוגמות קולקטיביות, ותעשו את מה שהלב שלכם מרמז לכם. שם אתם תרגישו את המשמעות שלכם. אתם באתם לכאן כדי לתת ביטוי ליכולות שלכם, לעזור לאנשים אחרים למצוא את היכולות שלהם.

הצלחה היא לא הכסף, כמות בני הזוג שהייתם איתם, מספר המסיבות שביקרתם בהם, המכונית או הבגדים או הבית.

כל אלה הם רק אביזרים של הצלחה. צל או חיקוי שלא מביא לשמחה אמיתית או תחושה של סיפוק ומשמעות.

איכות החיים לא נמדדת לפי חפצים, או מחשבות אלא לפי הויברציה הרגשית - סטנדרטית שאתם נמצאים בה. אתם עוברים את החיים סביב רגש.

האינטלקט פועל תמיד מתוך הנגזרת הרגשית שאתם נמצאים בה.

רגש של פחד מוביל שחשיבה ואסטרטגיה פנימית של פחד רגש של כעס מוביל לחשיבה, תכנון והוצאת פעולות על בסיס כעס, רגש של קנאה מייצר מחשבה ותפיסה שזורמים דרך קנאה, כך נכון גם לגבי בושה, אשמה, תאווה, גאווה ועוד.


המציאות החיצונית היא תמיד השתקפות ישירה של המצב הרגשי שבו אתם נמצאים. בכל פעם שהסטנדרט הרגשי עולה, התפיסה משתנה לחלוטין, דלתות מידע חדש נפתחות, יכולות עוברות שדרוג, פוטנציאל שונה מתעורר.


אם אתם נמצאים בתקיעות או טראומה, שלא מאפשרים לכם לקחת צעד ולבטא את החיים שאתם רוצים לחיות בהם, המטרה העיקרית היא תחילה לצאת מהלופ שאתם נמצאים בו רגשית.

עד שלא תשחררו את התקיעות, הטראומה, החרדה, הפחד, הם ילכו אתכם לכל מקום, כל גאוגרפיה, כל מערכת יחסים, כל עבודה.

עד היום למדו אתכם ללפש פתרונות מתוך העולם הקונבנציונלי. אבל העולם הקונבנציונלי מוגבל וכפוף לדוגמות שמזינות אותו, ולכן השיטות הן מאוד מוגבלות.

וכדי לשחרר את הקארמה ולהתחיל להתקדם בשעורים של החיים האלה, אנחנו צריכים גישה אחרת. כזאת שהוסתרה מהאנושות והיום, במקביל להתעוררות האנושית, מתחילה לקבל אור חדש.

זה לא ממיר אתכם למה שאתם לא, זה לא מבקש מכם להאמין לסיפורים, אגדות או דוגמות, זה לא מצרף אתכם לקהילה סגורה או כת, אלה פרקטיקות פיסיולוגיות של חוויה ישירה, שמאפשרות לשחרר רקמות שריר שהתקשו בעקבות טראומה נפשית.


המטרה היא לא לפתור אתכם מהשיעורים של החיים שלכם, אלה לתת לכם את הכלים הישירים, שיעזרו לגוף שלכם לחזור לפעימה נכונה,

כדי שתוכלו להתקדם בצמיחה ובאבולוציה של התודעה. כדי שהאגו לא ימנע מכם לחיות איך שאתם רוצים לחיות.


תזכרו שכל מה שאתם מנתחים אינטלקטואלית עכשיו, כל תפיסת החיים שלכם, בין אם האמונה היא שהחיים הם קשים, אפורים, או שאין תקווה, כל המחשבות הן נגזרת של המצב הרגשי שבו אתם נמצאים כרגע. אבל כשהרגש משתנה, כך גם התפיסה.


זה נכון שאתם יודעים להפעיל היום את הטלוויזיה, הסמארטפון ואת מכונת הכביסה. אבל האם אתם יודעים להשתמש במערכת הגופנית שלכם, כדי ליצור ריפוי טבעי?

זה לא כדור קסם, וההתנגדות של האגו לפרקטיקות האלה, היא מהחזקות ביותר שקיימות.

האגו לא רוצה להשתנות. האגו רוצה להשאר בטוח, מוגן ומכורבל בתוך עצמו, מבלי שיצטרך לעשות מאמץ או לסכן את תחושת הזהות שלו.

על התינוקיה המנטלית הזאת אתם תצטרכו להתעלות כך או כך, בחיים באלה או בחיים הבאים, עד שתפרצו את הגבולות של עצמכם.

עד שתגלו שבעולם האמיתי, אין באמת גבולות, אלא רק הגבולות שאתם מייצרים בחוויה הפנימית, מתוך פחד וריצוי, ואלה מקרינות את עצמן כמציאות חיצונית.

תשחררו את הפחד והריצוי, ואתם תגלו מסוגלות חדשה לגמרי.


 

אנחנו מזמינים אתכם להגיע ולהתנסות בסדנאות ההתנסות שלנו,

ללמוד עוד על השיטות שלנו,

או לקבל עוד פרטים על הליווי האישי של בית המימד הפנימי.

גיל גייחמן מעביר סדנה של רוחניות פרקטיק ריברסינג ונשימה מעגלית

3 צפיות
bottom of page