top of page

כל שיעור הוא רוחני וכל יצירה היא מטאפיסית

שיעורים מטאפוריים בחוויה לא נמצאים בשום מימד פיסי. הם אמנם יכולים להתגלם כאירועים או מצבים חברתיים, בשאיפה לגרות הקשר סמלי רוחני, שמצד אחד ער ומודע לכך שמדובר בשיעור, ומצד שני גם ער למשמעות והסיבה לכך שהנרטיב התנגן בצורה כל כך ספציפית וייחודית, אבל אם אנחנו מצליחים לזהות את המטאפורה שנרקמת ברובד הארצי, זה כבר צעד גדול לעבר סיום הקארמה.


כל מה שאנחנו נצטרך לעשות מנקודה כזאת, הוא להניע שינוי קונקרטי כלשהו שיחתום את סיום השיעור.


בגלל שהשיעורים הם מטאפיסיים, הקארמה מגיעה בצורה מדוייקת, בזמן שהתת מודע ער באופן מוחלט לכל מחשבה אגואית שיכולה להתחבא מאחורי אקט אצילי, וזו הסיבה שהשפע האמיתי נגלה בחיים, רק כשהויברציה הרגשית גבוהה באופן כנה, אותנטי. הוויה ישירה.


מעבר לכך שכל שיעור הוא מטאפיסי, במובן נשמתי, המטאפיסיקה לעולם מקבלת קדימות, מאחר שכל אספקט פיסי של יצירה שאנחנו מאפשרים לעצמנו לבטא, הוא תוצר של ישיר של מטאפיסיקה שמכווינה את האירועים לפני.


הקסם בכל הדבר הזה הוא לדעת להפעיל מטאפיסיקה דינאמית, על מנת לייצר שינויים דינאמיים ברובד הארצי, דרך איזון נכון של פעולה ושקט, יינג ויאנג של קלט ופלט, ארצי ורוחני שמשתלבים ביחד.


ברובד הארצי אנחנו מניעים שינויים, אבל בצורה קוסמית, פעולות שמניעות שינויים באיכות גבוהה, מתאפשרים רק מתוך רבדים רוחניים של שקט, קוהרנטיות, שמחה וריפוי, שאותם אנחנו מפעילים דרך הנעה, התבוננות וסינכרוניות.


אחרי הכל למה אנחנו כאן, על מנת להשיב ללופים מנטליים ורגשיים, שמגבילים אותנו לחוויה דלה ומצומצמת, או שהמהות שלנו היא להשתחרר מתדרים ישנים, ולפתוח את הלב לכל מה שקיים מחוץ לבועה והאידיאולוגיה של האגו?


כל צבירה של רכוש או אביזר פיסי היא זמנית. שום דבר מזה לא עובר איתנו הלאה אחרי ההתגלמות הזאת, אבל הדהרמה, השיעורים והחוויות שצברנו, כולם מתגבשים לכדי יצירה קוסמית שממשיכה להדהד ולהשפיע על כל רובד במציאות.


כשאתם מאפשרים שינויים אתם נמצאים בזרימה עם היקום, סנכרון עם המציאות, הסכמה חוזית להשתפר ולנוע במסע הרוחני.


גם אם האגו לא רוצה להשתנות, באופן אנקדוטלי ומדוייק, שינויים ממשיכים לקרות בחוויה כל הזמן ובלי הפסקה. ואם יש התנגדות אינטנסיבית לשינויים או להכרח שלהם, הפיסיולוגיה מתחילה להתערב, מייצרת את כל מניפת האירועים והמחלות, כדי לסמן בנרטיב שהמסע הרוחני חייב להימשך.


מה שיקבע את היכולת שלנו לבצע את מה שלא הצלחנו ליישם בעבר, זה האספקט הרגשי. הויברציה שלנו. האינטלקט במקרה הזה מגיב כמעטפת שפועלת יותר או פחות, בהתאם למצב התדר.


בשנה וחצי האחרונות זכיתי ללמד ולהעביר את המידע שלי, במקום שהיה בשבילי ובשביל אחרים כבית. מתוך המקום הזה פתחתי הכשרות חדשות, מיזגתי את הפעילות שלי עם מורים נוספים, העברתי נשמות טרנספורמציה, הנעתי שיעורים, ותהליכי איזון. אני אסיר תודה על כל מה שקרה בתקופה המדהימה הזאת.


אבל החיים שלנו דינאמיים, מלאים בפוטנציאל, אתגרים והדרכות, שמנתבות ומכוונות אותנו לצמיחה והתרחבות בכל מוקד חיים משמעותי, אם התדר שלנו מספיק גבוהה כדי להכיל רגשית.


השבוע עברתי למקום החדש בקיסריה, פורטל אנרגטי של נשמות שאיתן אני משתף פעולה, כדי לייצר נתיבים תדריים חדשים, עבור מתעוררים שמחפשים לעבור תהליכי ריפוי והיזכרות. תהליכים כאלה מתאפשרים דרך מגוון של גישות, החל מאופציות סומטיות, תזונתיות, ריטואליות, אודיטוריות, טכנולוגיות, שמאניות, מדיטטיביות ועוד


עד היום יצא לי ללמד ולהעביר מיומנויות ריפוי, יוגה ומטאפיסיקה, שמגיעות מתוך אלמנט האוויר, עם טכניקות נשימה, רעד, העמקה רגשית, לחיצה על רקמות, מודלים מטאפיסיים ועוד, עבור איפוס נשימתי ואיזון כימי, מנטלי, רגשי ורוחני


המקום החדש שלנו מאפשר חזית חדשה של פעילות, מסע ריפוי חדש על בסיס אלמנט של מים, שמשלב התמרה אנרגטית ותודעתית, מדידה והערכת רעלים, טיפול תדרי במכשירים מיוחדים, פרוטוקולים מיוחדים לטיהור המערכת, קיטים של מי וורטקס ומי כסף ועוד הרבה מעבר. על זה אפרט בפוסט נפרד.


 

אנחנו מזמינים אתכם להגיע ולהתנסות בסדנאות ההתנסות שלנו,

ללמוד עוד על השיטות שלנו,

או לקבל עוד פרטים על הליווי האישי של בית המימד הפנימי.10 צפיות
bottom of page