top of page

מהם שלבי האלכימיה הפנימית עבור התעוררות רוחנית? - סודות הבריאה והאלכימיה - פרק 6

ישנם שבעה שלבים שאותם אנחנו צריכים לעבור במסע הרוחני,

על מנת לרפא את הנפש, לתת ביטוי לנשמה,

לפתוח את כל הערוצים האנרגטיים והקוסמיים במערכת האנושית

וליצור את המציאות שאנחנו רוצים.


המציאות שאנחנו חווים,

זו השתקפות ישירה של שילוב מספר אספקטים הכוללים את

איכות האיזון הפנימי שלנו מבחינת מערכת העצבים והכימיה,

הפיסיולוגיה, הביולוגיה, האינטלקט,

ובמיוחד הרגש, שמחזיק בידיו את המנוע שמשפיע מיידית על כל התהליכים בגוף.


כל הרבדים הרוחניים והארציים שקורים,

מתנקזים ביחד לכדי מטאפורות של אירועים, נסיבות,

קונפליקטים, דילמות של שפע ומערכות יחסים, טראומות ומחלות,

או כל נרטיב אחר שדרכו המציאות מנסה לאותת ולרמוז לנו,

על יציאה מלופים פנימיים שקיימים שנים,

ולא מאפשרים לנשמה להתקדם.


אם אנחנו רוצים לקחת את החוויה לאבולוציה,

אנחנו נצטרך ליישם קומבינציה של כל שלבי האלכימיה בצורה הדרגתית

ובעיקר כנה, מאחר שהאגו רוצה תמיד לקפוץ כמה רמות,

מעל מה שהוא עדיין לא מוכן להכיל רגשית,

וכך הרבה פעמים מוטיבציה של התעוררות רוחנית בתקופת ירח הדבש עם הרוחניות,

הופכת לסיוט אגואי, ברגע שהמציאות לא קורית בצורה שלה מצפים.


זאת בעיה עם הרבה מתעוררים רוחניים,

שחושבים שקונספט או פרקטיקה אחת

יפתרו את כל הקונפליקטים או השיעורים שלהם,

מבלי לעבור את הדרך האמיתית שבה אנחנו נפגשים ומתעמתים

עם הפחדים הגדולים ביותר שמונעים מאיתנו הצלחה וביטוי.

באופן טבעי, עליה מהירה כזו

תוביל לקריסה באותה העוצמה,

מבלי לשפר את החיים,

אבל כן עם תחושות קשות של קורבנות והאשמה,

כלפי קונספט שהיה אמור לכאורה לפתור את כל בעיות החיים שלהם.


כמו לוטוס או ורד, אנחנו צריכים לקחת אחריות, להראות נכונות ולעשות מאמץ מודע להפתח, ועדיין, אנחנו רוצים לתת ליקום זמן לעשות את שלו, מאחר שכל ניסיון לפתיחה מהירה מדי של הלוטוס - תקרע את העלים, וכך תהפוך את כל התהליך לחסר תועלת. ועם זאת, עם הכוונה שלנו מספיק נקיה ואג'נדות או אינטרסים ארציים, אנחנו יכולים ליישם שלבים כנים של אלכימיה פנימית, ולראות איך המציאות מגיבה אלינו, ואילו פידבקים קצרי וארוכי טווח אנחנו מקבלים מהיקום בכל שינוי פנימי והתמרה שאנחנו מצליחים להטמיע.

ובמילים אחרים, כמה פעמים נוכל ליפול ולקום על הרגליים, מבלי להתאכזב ולחזור אחורה לדפוסים הישנים של הפחד והכעס.

סיפורי גבורה והצלחה אפשר לספר לאנשים עד מחר, אבל ביניכם לבין עצמכם אין סודות. אם אתם מסתירים אתם יודעים את זה, אם אתם משקרים אתם יודעים את זה, ולכן מבעד לסיפורים, המציאות תמיד מראה את מה שקורה רגשית בפועל,

ואם תהיו מספיק כנים, אתם תזהו שהתפתחות האירועים בחיים שלכם, זו מראה שמשקפת בצורה מדוייקת את כל מה שמתחולל בפנים, וזה אומר שלא משנה איזו גאוגרפיה ארצית תבחרו, הרבדים הפנימיים, הקונפליקטים והבעיות הולכים אתכם לכל מקום. הרבדים הקוסמיים של הרוחניות מסקרנים אגו של נשמות רבות, גורמים לאגו לחפש את האינטרס בכוחות מיסטיים ולאבד לגמרי את המשמעות של התפתחות רוחנית. ועם זאת כשאנחנו מתקרבים יותר ויותר למצב של נוכחות וויברציה גבוהה כסטנדרט, אנחנו מנקים מעצמנו את הקארמה שאנחנו סוחבים במרכזי האנרגיה הנמוכים של הגוף.

שלבי האלכימיה הפנימית לכל גישה רוחנית יש שלבים, שדרכם אנחנו יכולים למדוד בצורה כנה את ההתפתחות הפנימית. בקבלה יש את שלבי עץ החיים, בבודהיזם, בזרם הסופי ובשיטת היוגה, יש מערכת של שלבים שאותם צריכים לעבור, שלבי סולם יעקב, דרגות הבונים החופשיים, ועליית אנרגיית הקונדליני עצמה מהבסיס עד לכתר, אלה מערכות של 33 שלבים של התעלות אנרגטית, והגעה לויברציה ותודעה שמתעלה מעל הרבדים הארציים, אך יודעת ליישם אינטגרציה עבור תרגום של הכוונה עליונה לתוך חומר.

בפרק הזה אנחנו נתמקד ב 7 שלבים עיקריים של התמרה ואלכימיה פנימית. מאחר שכל אספקט בחיים הוא מטאפורה ואנאלוגיה כלשהי אחד של השני, ומאחר שכל דבר במציאות קשור בכל דבר אחר דרך עקרונות אוניברסליים וקוסמיים כאחד, 7 השלבים שאנחנו נדון בהם כרגע יהיו נכונים גם לאלכימיה פיסית, ביולוגית ומנטלית, אך במיוחד עבור אלכימיה טרנסדנטלית שעליה דברנו בפרק 4: "מה זה אלכימיה".


1. קידוש מנטלי והכנה לתהליך האלכימיה - Sanctification


השלב הראשון של תהליך האלכימיה הפנימית זו המוכנות, התשוקה והרצון של המתעורר להתמסר לדרך חדשה וחסרת וודאות, על מנת לחקור ולגלות את הרבדים הפנימיים ביותר בתוך עצמו. אפשר להגיד שהשלב הראשון בתהליך, זו הכמיהה האינטלקטואלי והרגשית שלנו להתפתח למחוזות ואיכות של חוויה פנימית שלא הכרנו עד אז. כל המשמעות של השלב הראשון הוא קידוש הדרך והכוונות שלנו מהרגע שאנחנו מתחילים בתהליך, מאחר שכל פעולה שיש לה ערך כלשהו לעולם, צריכה להגיע לאחר שהבענו כוונה נשמתית לכך שהפעולה באה מהמקום הנכון. כבר בשלב הראשון, סקרנים ונלהבים אחרים נופלים או חוזרים אחורה, מאחר שזה האקט שבו אנחנו מתמסרים לדרך ומבינים שכל הפרספקטיבות והדרכים שבהן חווינו את החיים עד עכשיו, הולכים להשתנות לתמיד. זה הרגע שבו הכוונה הנשמתית מתעלה מעל הציפייה הארצית, וכך האדם מייצר מוכנות לעבור את תהליך הצמיחה, למרות המכשולים שיקרו במהלך תהליך ההתמרה. השלב הראשון הוא אחד מהצעדים החשובים, מאחר ששום דבר בחיים לא קורה, אלא אם כן יש לנו רצון ותשוקה כשלהי לפעולה, וכך, רצון להתפתחות ואלכימיה פנימית, נבחן ברמת ההתמסרות של המתעורר לתהליך. אחרי הכל, כל דבר שתתנו לו 10% אנרגיה, לא יוכל אף פעם להפיק יפיק 100% תפוקה חומרית ורוחנית. הרצון של המתעורר להתחיל את פרוייקט הטרנספורמציה והשינוי בחיים ולהגיע עם התהליך עד הסוף, זה הקידוש המנטלי של השלב הראשון. יחד עם זאת כמו שהזכרתי קודם, זה גם השלב שבו סקרנים רבים נופלים במכשולים ובאתגרים הראשונים שהמציאות מציבה בפניהם. האם אתם יוצאים לתהליך ההתעוררות מהסיבות הנכונות? האם אתם כנים עם עצמכם שתוכלו לעמוד בעקרונות של עצמכם? מהרגע שאתם יוצאים לתהליך של אלכימיה פנימית, ההדרכה העליונה ותת המודע ילוו אתכם בתהליך, יציעו לכם שיעורים רבים שאותם תצטרכו לעבור כדי להראות נכונות וכנות. אם תצלחו את השעורים האלה, אתם תולידו חוויה ומערכת פנימית חדשה לגמרי.

כל שלב בדרך הרוחנית, יבנה לכם יכולות ותובנות חדשות, יפתח בכם נתיבים רוחניים ומחוזות קוסמיים שמחברים ומרחיבים את הפאזל של הקיום, מה שגורם להערכה מחודשת של כל המציאות וההתגלמויות, ואיזון מחודש של מרכזי האנרגיה התחתונים ששולטים על הישרדות, זרימה ועשיה, עם התמרת והעלאת האנרגיה למרכזי האנרגיה הגבוהים של ההכלה, הביטוי, האינטואיציה וההכוונה העליונה.

2. טיהור המערכת - Purification


בשלב השני, לאחר שאנחנו מסורים לתהליך ההתעוררות, קראנו מספיק חומר אינטלקטואלי וקבלנו מוטיבציה כנה ואותנטית לשינוי, כאן מגיעה שלב המשמעת העצמית או "דיאטה רוחנית", שכוללת בתוכה טיהור בכל הרבדים. טיהור נעשה ב 3 חלקים: - העלאת הויברציות במרכזים הנמוכים והארציים של האדם - סילוק זיהומים מתוך המערכת - מניעה מתדרים דחוסים בצורה פיסית וביולוגית, השלב השני כולל בתוכו טיהור של מערכת העיכול, מערכת מתזונה טאמאסית או ר'אג'אסית, לתוך תזונה סאטווית, (הרצאה על תזונה יוגית נמצאת במודול 11: "הרצאות מתקדמות" באתר הפעילות של בית המימד הפנימי) או אפילו פרוטוקולים מסוימים של צום לסירוגין וצום מלא, שמנקים את מערכת העיכול ומשחררים את הגוף מספייקים של אינסולין, סוכר, או כמיהה לריבוי של קלוריות. תודעת המטריקס מנסה לשעבד אותנו למזון מעובד ורעיל דרך פרסומות של אוכל בריא לכאורה, בזמן שרוב המוצרים מהונדסים באופן מודע או לא מודע לנזקים במערכת. א 80% מכל המחלות נוצרות במעי הגס, זה לא מפתיע שהאנושות נמצאת בחולי. אם אתם נמצאים בחולי - המערכת הפיסיולוגית נכנסת להישרדות, ובמצב כזה, אין רוחניות ואין שום הגשמה. באותה הרמה, טיהור פיסיולוגי והעלאת הויברציה, נעשית גם באמצעות תנועה ופעילות גופנית מתונה, שמשפיעה על התכנות כל המחלות בפיסיולוגיה, בכך שגורמת למערכת להשאר חיונית ולא להתנוון. אחרי הכל התודעה נמצאת כרגע בתוך כלי אנושי שמתחזק אותה. מעבר לטיהור המזון והפיסיולוגיה, טיהור נוסף שמשפיע על הויברציה, הוא מנטלי במהותו, וכאן זה התוכן שאתם צורכים ביום יום, מבחינת צפייה, קריאה והאזנה. התוכן המיינסטרימי היום גדוש באינפורמציה שמובילה אנשים לחרדה, נויירוטיות, דוגמות חברתיות ולאומיות, ובעיקר לפילוג ושימור המצב התודעתי הרדום. מעבר לתוכן אינטגרטיבי יותר, יגרום להתרחבות התודעה מבלי לייצר דוגמות ואמונות מגבילות. בנצרות וביהדות וגם בשיטות אחרות, הטבלות וצומות הן דרך לטהר את המערכת, ועם זאת, הדתות מערבות את הריטואל ללא הכוונה לגבי המשמעות האמיתית של צומות או איך לעשות אותם נכון. טיהור זה תהליך שנמשך לכל אורח החיים שלנו. אנחנו מטהרים את המערכת הישנה בצורה עקבית, כדי לתת מקום למשהו חדש. חוסר טיהור המערכת יביא לבעיות פיסיולוגיות ופסיכולוגיות כאחד. מערכת ללא זרימת אנרגיה טובה תוביל אנשים לביטוי תדרי נמוך, בזמן שהרעלים מבחוץ ומבפנים מצטברים ומשפיעים על כל שאר הרבדים בחוויה. בשלב הזה אנחנו יכולים לבצע תרגול של פרקטיקות סומטיות קלות, כדי לנקות את המערכת ולהתחיל להעלות את האנרגיה והויברציות של הגוף.


3. האצה ומוות רבדים אגואיים - Putrefaction


כל דבר שאנחנו מכירים עובר או יעבור דרך השינוי שנקרא מוות, שזו פשוט צורה שונה של ביטוי אנרגטי. האנרגיה שנמצאת בתוך הצורה לא הולכת לשום מקום. מולקולות יכולות להיפרד, אטומים יכולים להתנתק, אבל האנרגיה לא הולכת לשום מקום. רוחנית אנחנו קוראים לזה תהליך מוות של הזהות שלנו. והשלב השלישי הוא ההאצה של כל השלבים הקודמים, רק שעכשיו הרמה החדשה זולגת אל תוך אפיקים מנטליים, אסטרליים ורגשיים, וכך דרך פרקטיקות רוחניות, אנחנו משתחררים מכל ההיסטוריה, הזהות, ובמיוחד הטראומות שקרו במהלך החיים, שעדיין אוחזות בנו מלבצע פעולות של שינוי בחיים. בשלב הזה אנחנו מתעמתים עם הפחדים שלנו, ועוברים גשר לתוך חוויה חדשה של תפיסה ומסוגלות. כאן אנחנו בונים את התשתיות התודעתיות החדשות שלנו, החוויה נהיית המקדש ומגרש משחקים ארצי של שעורים כאחד. אפשר לקרוא לשלב הזה The dark night of man. כעת העבודה היא פנימית לגמרי, והדרך לטיהור היא דרך פרקטיקות רוחניות עצימות, נשימה מעגלית, פראנאיאמה, TRE, ויזואליזציה, לשבת עם הרגש, מדיטציה, התעמקות והתכנסות. דרך הפרקטיקות אנחנו נפתרים מדפוסים שליליים כדי לפנות מקום בכלי לתודעה חדשה. את זה אנחנו עושים בעזרת פרקטיקות עצימות יותר שמחווטות לשיפור רגשי, מאחר שרגש הוא המנוע שמשפיע על כל הרבדים האחרים בחוויה.


4. התססה - Fermentation


לאחר שאנחנו עוברים את שלבי הטיהור המוקדמים, שיכולים להוות את ירח הדבש עם עולם הרוחניות הטרנספורמציה, כאן זה שלב המבחן שבו הנשמה עוברת את מה שרבים מכנים Dark night of the soul רוחנית ופסיכולוגית, זה השלב שבו אנחנו מתעמתים עם האמונות והספקות הקיומיות הגדולות ביותר של החוויה שלנו, מרגישים את כל הכובד של הגלגולים האחרונים. כל ההצפה הרגשית והכאב הרדום שהערנו בשלב השלישי, עולה כעת למודעות. אני לא יכולים יותר לברוח מהבעיות שלנו, לא יכולים להימנע מהקונפליקטים והדילמות של החיים. זה השלב שבו הכל מתנקז לכדי שינוי מהותי, ולשחרר לחלוטין את משקעי העבר. זה השלב שבו אנחנו מקבלים את כל המבחנים של המציאות, שלהם ביקשנו כל כך להתמסר בשלב הראשון. אנחנו נבחנים במגוון של אתגרים חדשים, כדי שנתאמן על אינטגרציה ויישום של כל המידע שחדש והתובנות שקבלנו בשלבים הקודמים - בשטח. האגו התחיל לקרוס, אבל מה עושים עכשיו? האם אנחנו עושים רגרסיה לתוך העולם הישן או שאנחנו מפיקים מעצמנו משהו חדש לחלוטין? אם אנחנו מסוגלים לעמוד במבחנים והשיעורים בהצלחה, בסופו של דבר אנחנו יוצאים מהשלב מהגשר, אל תוך שלבי הבשלה. מבחני המציאות הם בסופו של דבר עוד זרז שבודך את הכנות והאותנטיות של השעורים הרוחניים, והאם אנחנו באמת למדנו ושינינו את עצמנו. האם עכשיו אנחנו יכולים להכיל דברים אחרת. זה שלב של התבגרות, שבו אנחנו משחררים את האשליה של העבר, ומתחילים לראות את האמת שקורית בפועל.


5. בעירה של אש הקונדליני - Combustion


אחרי שעמדנו במשימה של Dark knight of the Soul אנחנו מגיעים לשלב שנקרא Dark night of the Spirit כאן אנחנו מתעמקים עם העיקרון הקוסמי של הקארמה, שבנתה את עצמה במשך עידנים. אנחנו נכנסים לקונפליקט סופי עם הקיום עצמו, ההשראה, המשמעות ועוד. ועם זאת, אנחנו אף פעם לא מקבלים יותר ממה שאנחנו מסוגלים לספוג. בשלב הזה אנחנו צריכים לסמוך על הקיום ועל המשאבים הפנימיים שבנינו בעצמנו ולעמוד במערכה שהייתה המטאפורה של צליבת ישו, כשהאקט עצמו הוא אנאלוגיה לכך שלמרות הכאב של הרוח ברובד העמוק ביותר, אנחנו אף פעם לא נפרדים מאלוהים, וקוסמית לכל דבר שקורה יש סיבה.

בשלב החמישי אש הקונדליני עולה במערכת, ומתחילה להעלות את הקארמה ואת המידעים שצברנו חיים אחר חיים. האינפורמציה שהאנרגיה מעלה היא כל כך אינטנסיבית, עד שיוצרת לפעמים אשליות של גדלות או משיחיות או הצמדות לכך שאין משמעות לכל מה שקורה, או אין משמעות לחוויה הארצית. זה השלב שבו המציאות נתפסת ברמה הקשה ביותר, שבה אנחנו צריכים לקחת אחריות אמיתית על המחשבה והרגש, ומה אנחנו יכולים לעשות עם כל היכולות האלה. אנשים שהקונדליני שלהם נפתח בזמן שהצ'אקרות התחתונות לא מאוזנות, יחוו קושי של תרגום המידע בצורה קוהרנטית החוצה. אש הקונדליני עוברת בכל המערכת, מצ'אקרת הבסיס, במעלה הסושומנה ועד לכתר, מציפה את כל הקונפליקטים הרוחניים העמוקים ביותר, דוחפת את האמת והביטוי החוצה. אין אדם שרואה את הפנים של אלוהים ונשאר בחיים, מה שמת באותו הרגע אלה שאריות האגו.


6. תחייה מחדש - Regeneration

כל הדתות והמדע מתעסקים באספקטים של תחייה או חידוש תאים. אבל במצב המודעות הקולקטיבי, להחיות תאים בצורה מניפולטיבית וללא אלכימיה פנימית, זה פלסטר שלא פותר את הבעיה. זה יהיה כמו להעביר כמויות של אנשים בריאים לתוך שכונה שכולם מתים בה כל הזמן. חידוש המערכת ותולדה של מחשבה ומכניזם חדשים לגמרי, יכול לקרות רק כשעברנו את כל השלבים המוקדמים של הטיהור, ההאצה וכו'. בשלב השישי אנחנו מתחילים לפתוח יכולות רוחניות, ולשלב את האינטואיציה והתודעה החדשה אל תוך החיים שלנו בצורה הרמונית. משאבים מנטליים עובדים עבור יצירה וריפוי, איכות הכימיה, הביולוגיה, הפסיכולוגיה ומנעד הפרספקטיבות, משתנים לגמרי. באופן לא מודע, הדתות מאמינות במוות ותחייה מחדש לאחר יום הדין, אבל אם נסתכל על הנושא אזוטרית, אנחנו נראה שהמוות של האגו הישן, פותח את הדלת למציאויות חדשות והכוונה עליונה. החיים נהיים מסע של אמת, כנות ואותנטיות. ההתעלות והאיזון של הצ'אקרות התחתונות, פותח את הנתיב ללב לשנות מסלול ולכוונן את החיים בצורה מכילה, הגרון מתחיל לפעול, נותן ביטוי לאמת מתוך הלב, האינטואיציה והראייה של העין השלישית מתחדדים והאמת נהיית ברורה יותר, וכ גם ההכוונה העליונה של מה שאנחנו אמורים לעשות בתוך הגוף. לצערנו רוב האנשים מעדיפים להאמין לאגדות, מאפשר להגיע לרבדים האלה בפועל דרך תרגול ומשמעת עצמית. אם אנחנו מסתמכים על האבולוציה הקולקטיבית הרגילה של האנושות, תהליך הריפוי הזה יכול לקחת כמה אלפי שנים. זו האחריות שלנו להאיץ את הריפוי, התודעה וההיזכרות, על מנת לסיים את הקארמה האנושית. בשלב הזה, המערכת מוכנה לקלוט יותר אור, והאספקטים הנשמתיים לוקחים פיקוד על הצ'אקרות התחתונות, תוך שחרור מוחלט של הזהות שהייתה לפני. כל התאים של הגוף מקבלים איכות אנרגטית וחיוניות קוסמית חדשה, שמגיעה דרך תדר גבוה יותר. יצירת מציאות ומשמעות נהיים טבעיים, הגוף מפסיק לייצר מחלות שנשענות על רעל, זיהום וטראומות, וכך החיים בתוך הצורה מתארכים עד לסוף השליחות. התודעה והמודעות נהיים מטאפיסיים במהותם. האירועים של החיים נהיים מטאפורות של הכוונה. האנושיות, החמלה, הקבלה, האהבה והשמחה כולם מקבלים ביטוי דומיננטי בחוויה, וכך זרע הזהב והתודעה האלוהית מתחיל לצמוח, ומכין לשלב האלכימאי האחרון.


7. כפרה, השלמה ואינטגרציה - Atonement

כאן אנחנו מסיימים את הקארמה בצורה מלאה, ההגעה להרמוניה מוחלטת, יוגה, תודעת בודהה. האדם והמציאות נהיים אחד באי שניות, עץ החיים האנושי מגיע לסיכומו לאחר כל המבחנים והחניכות שעברנו. זה השלב של הבגרות בבית הספר האנושי, גילוי של הסמכות הפנימית העליונה, והידיעה הפנימית שנחווית, היא שהאחדות היא האמת בזמן שהנפרדות זו אשליה. אנשים שמגיעים לשלב האחרון של האלכימיה הפנימית נהיים נושאי האור, נציגים של חכמה, ובינה הקוסמית. או במילים אחרות, הארה הרוחנית המלאה, וזו השלכה של מסע ארוך של גלגולים, שחרור קארמה, שיעורים, תיקונים והכשרות חיים דרך קונפליקטים ודילמות. החוויה ברמה הזו היא מדיטטיבית המהותה, מטאפורית, ומסונכרת לגמרי עם מה שקורה בפועל. כשאנחנו לוקחים על עצמנו את המסע האלכימאי, היוגי והאזוטרי, אנחנו יוצאים לתהליך כנה של מציאת גן העדן שבפנים. כדי שדברים ישתנו בחיים שלכם, העבודה היא תמיד אלכימיה פנימית. מניפולציה על העולם החיצוני אף פעם לא הביאה לצמיחה או גדילה פנימית, אלא לסבל של אנשים שכופים עליהם רעיון של מישהו אחר. העבודה הפנימית גורמת לאפקט ההפוך, שבו הויברציה שאתם מייצרים מושכת אליכם את האירועים והשפע שמסונכרן לאותה הרמה, וכך התדר שלכם מושך אליכם את כל האספקטים שמסונכרנים בדיוק לאותו התדר. אם אתם מעוניינים להטמיע אלכימיה פנימית, ולצאת למסע של גילוי עצמי, טרנספורמציה ושינוי בחיים, אנחנו מזמינים אתכם לבדוק את הפעילות שלי "החניכה לעולם החדש", בה אני מלמד מידע אזוטרי שמשנה את התפיסה, ואת הפרקטיקות הרוחניות האפקטיביות ביותר לשחרור משקעים רגשיים, הרחבת תודעה, איזון מערכת העצבים ואיזון מנטלי. הפעילות כוללת - מפגש זום שבועי של למידה, - מפגש זום שבועי של תרגול נשימה ומדיטציה, - בית הספר של בית המימד הפנימי שכולל עשרות מודולים של הכשרות עומק, החל מהתפתחות התודעה האנושית, תדרים רגשיים, דהרמה יוגית, תזונה יוגית, עבודה עם אנרגיות, צ'אקרות, נשימה מעגלית, מדיטציה, פודקאסט - מידע, כלים ומיומנויות שמתעדכנים על בסיס שבועי.

 

אנחנו מזמינים אתכם להצטרף לתוכנית הדיגיטלית שלנו,

להגיע ולהתנסות בסדנאות ההתנסות שלנו,

לשמוע על תהליכי הליווי האיישים שלנו,

ללמוד עוד על השיטות שלנו,

להצטרף לעמוד האינסטגרם שלנו,

לצפות בערוץ היוטיוב שלנו,

לצפות בערוץ הטיק-טוק שלנו,

ולהאזין לערוץ ה-Spotify שלנו.


76 צפיות
bottom of page