top of page

מה תתחילו להרגיש כשתשחררו את הטראומות שלכם?

אני מקבל אלי המון פניות מאנשים שסיימו את התהליך איתי, אנשים שהגיעו אלי עם טראומות קשות, דפוסים, חסמים, חווים בפעם הראשונה בחיים הקלה אמיתית.

וכשהם ממשיכים לעשות את מה שאני מלמד אותם, כל המציאות והתפיסה שלהם שלהם משתנים, והחיים נהיים הרבה הרבה יותר דינמיים.

בתהליך איתי אנחנו לא עובדים על הסימפטומים, אלא על המקור שמייצר אותם, ולכן העבודה האמיתית היא על הרגש ומה שהתת מודע מקרין לנו.

התת מודע הוא רגשי.

הוא יגיב לסיטואציות דרך בינה קולקטיבית אנושית אבולוציונית, ודרך בינה אישית שמקושרת להיסטוריה, כאבים ובמיוחד - טראומות.

טראומה הוא לא המקרה שחוויתם, אלא ההשלכות הפסיכולוגיות והפיסיולוגיות על מערכת העצבים שלכם. טראומות נפשיות עוברות תהליך של "הקרנת כאב" לתוך הרקמות בגוף.


באופן מטאפיסי זה אומר שצ'אקרה ננעלת. באופן פיסיולוגי זה אומר שקבוצה של רקמות מתקשה ויוצרת שריון במוקד מסויים, ועל בסיס הכאב והאנרגיה התקועה, אנחנו יכולים לחוות כאבים פיסיים, פיברומיאלגיה, בעיות עור, מתח בשרירים, מחלות, זיהומים, פעילות לוקה של מערכת העיכול והחיסון, דיכאון, חרדות, פחד, ספק, אמונות מגבילות, מחשבות טורדניות, נוירוטיות או כל אפקט אחר שמקורו בטראומות לא פתורות, שאנשים נושאים איתם שנים.


טראומה זה לא משהו שאפשר לדבר אותו החוצה או לשחרר על בסיס הבנה אינטלקטואלית. על טראומות עובדים בצורה פיסיולוגית סומטית.

איש עם מסכה עצובה עליו בגלל טראומה

כשאנחנו משחררים אותן, באופן טבעי ולא מאולץ, התדר הרגשי שלנו עולה. כאן נכנסת שיטת הרוחניות הפרקטית.


תדר רגשי הוא הסטנדרט שאיתו אתם מתפקדים מבחינת איכות המחשבה, תגובות, קבלת החלטות, תכנון, יוזמה וכו' בתדרים רגשיים נמוכים של בושה, אשמה, אבל, פחד, כעס, תאווה או גאווה, אנחנו נחווה אספקטים שליליים של דחיינותף הימנעות, בריחה, חמדנות וכו' בתדרים אגשיים גבוהים יותר כמו אומץ, נייטרליות, מוכנות, הגיון, אהבה, קבלה, אנחנו נחווה את החיים דרך פילטר אחר לגמרי.


בכל תדר רגשי חדש אתם חווים אפקטים משמעותיים, שלא התאפשרו לפני. יכולות חדשות ופוטנציאל שהיה נעול, רק כי לא הייתם בשלים רגשית לקלוט אותו בתדרים נמוכים יותר.

7 אפקטים שמתחילים לקרות כשהתדר הרגשי שלכם עולה:


  1. כשאתם משתחררים מטראומות, חרדות ופחד, התדר הרגשי עולה וכל מה שגרר אתכם למטה והשפיע על הדרך שבה אתם חושבים, מתחיל להשתחרר: דפוסים, כאבים פיסיים, ספק עצמי, אמונות מגבילות, תקיעות רגשית, דיכאון, חרדות, תחושה של חוסר מסוגלות. אחד הדברים שמורגשים כבר מהפעמים הראשונות, היא שהנשימה שלנו נהיית חופשית יותר. אנחנו ריככנו את הרקמות התפוסות, והחזרנו את הצ'אקרה במוקד הזה לפעילות.

  2. החלטות, שינויים וצעדים קונקרטיים שלקח לכם שנים להוציא לפועל מתבצעים תוך כמה ימים, ללא דרמה ובאופן כל כך טבעי שזה נראה פשוט מוזר לאנשים אחרים שלא נמצאים באותו התדר, איך אתם יכולים לקחת על עצמכם החלטות כל כך דרמטיות בזמן כל כך קצר.

  3. כשפחד כבר לא מרכיב את מניפת הרגשות הסטנדרטית שלכם, כשהמערכת כבר לא פועלת בצורה הישרדותית, שם אתם מתחילים להיות מאוד פרודוקטיביים. רעיונות ששכבו במגירה שנים מתחילים לקבל ביטוי מוחשי ולהפוך את עצמם לחומר. אתם נהיים האדריכלים של החיים שלכם, גם כשבמעטפת החיצונית, המדינה בבעיות, יש הפיכות פוליטיות, בחדשות מחדירים בכם חרדה, אבל לכם זה לא משנה. אתם מתפקדים בתדר אחר. תדר שאין בו כעס, אלא היכולת להסתגל בכל שניה ולפתור בעיות.

  4. הפיסיולוגיה פועלת עבורכם ואתם הרבה יותר שמחים וחיוניים. מתח עקבי ולחץ על המערכת, מייצרים זיהומים, מחלות, פוגעים ברמות החיסון, העיכול ובקהילת המיקרוביום שלנו. רוב האנושות במערב היום נמצאת על לחץ מתון עד קשה כלשהו במהלך היום. כשאנשים לא יודעים איך לאזן את עצמם רגשית ויש לו כימיה שלא מתפקדת כמו שצריך, הממשל מציע לו כדורים כדי להשלים את מה שחסר. אם אתם יודעים איך לייצר את הכימיה בעצמכם, אתם מפסיקים להיות תלויים בכדורים. מערכת שפועלת עבורכם, גוף שנעים להיות בו, גוף שלא סובל מכאב וזיהומים , כל אלה משפיעים על התדר הרגשי.

  5. אתם נהיים יותר פתוחים להזדמנויות, קשרים חדשים וקישורים חדשים. אתם מפתחים מיומנויות שלא היו זמינות עבורכם לפני, וזה קורה בדרך כלל ללא קשר לרמה הטכניקה שלמדתם לפני. אתם מרגישים יותר טוב, מדברים יותר טוב, מביעים את הרעיונות שלכם בצורה חדה יותר, אתם נהיים מגנט של ויברציה רגשית שאנשים רוצים להתאסף סביבו כדי לקבל עוד .

  6. מניפת הרגשות גדלה, הרפרטואר של מה שאתם מאפשרים לעצמכם להרגיש גדל. אתם פותחים את הלב שלכם לטוב ולרע בחיים, אתם מקבלים ומכילים את התופעות דרך חמלה ולא דרך התנגדות. האגו קורס, ואיתו דוגמות, פרדיגמות, התניות, הטיות, ציניות ועוד. ציניות באופן כללי יכולה להיות מדד נחמד לרמות האינטלקט, מאחר שהיא משלבת יכולות דיבור, משמעות ופאנץ' ליין בצורה אלגנטית, וזה יכול להתקבל בצורה חיובית כשהמסר מועבר בצורה רכה שלא פוגעת באף אחד. כשציניות נהפכת להיות דומיננטית ואינטנסיבית יותר, זה יכול להצביע על תדר רגשי של כעס, חוסר סיפוק ותחושת קיפוח. לדג': "יש לי את האינטלקט ואני חכם אבל לא הצלחתי לעשות עם זה שום דבר". כשהתדר הרגשי עולה, הציניות מתעדנת עוד יותר.

  7. הסביבה החיצונית משתנה. כל מה שאתם חווים בתור "העולם החיצוני", זו רק מראה. השתקפות ישירה ומיידית למצב הרגשי שלכם.


אישה מבסוטה אחרי שהשתחררה מטראומות רגשיות


ברוחניות הפרקטית אנחנו עובדים במיוחד על הסטנדרט הרגשי, כלומר, הרגש שאיתו אתם מתפקדים ברוב שעות היום. הרגש שדרכו את מתנהלים בחוויה הפנימית והחיצונית. כשהסטנדרט הרגשי שלכם עולה, כל המציאות החיצונית המשתנה ביחד איתו.

אתם מאפשרים לעצמכם לעשות שינויים. שינויים עם השלכות. וכשאתם עושים אותם, אנשים בחיים שלכם מתחלפים, העיסוק משתנה, מערכות יחסים משתנות, החל הרוח של העולם כלפיכם, הנוף הכללי של מה שאתם תופסים, הרמזים שאתם קוטפים, ההזדמנויות שקופצות לעברכם כל התופעות מתחילות ליישר קו עם התדר הרגשי החדש שלכם.


 

אנחנו מזמינים אתכם להגיע ולהתנסות בסדנאות ההתנסות שלנו,

ללמוד עוד על השיטות שלנו,

או לקבל עוד פרטים על הליווי האישי של בית המימד הפנימי.

גיל גייחמן עושה מדיטציה

149 צפיות
bottom of page