top of page

סימנים לכך שהמציאות מבקשת מכם לעשות שינויים

המציאו מדברת אליכם כל הזמן, ההדרכה העליונה לא פוערת בור באדמה על מנת שתגיעו למסקנות, אלא פועלת דרך סמלים, שתילת מחשבות, תקשורת עם אנשים, רצפים של מספרים, צלילים או מספרים ואירועים לא רנדומליים, שמרמזים לנו בצורה עדינה או קשוחה, על כך שהגיע הזמן לצאת מהלופ והדפוסים שסוגלו דרך טראומות וההיסטוריה של האגו. זו השפה של התת מודע, המדריכים והנשמה שמאכלסת את הגוף.


במסע האבולוציה הנשמתית שלנו יהיו הרבה מהמורות, אבל תהיה נקודה שבה הגוף כבר לא מזדהה עם העולם הגשמי, אלא הופך להיות כלי עבור הנשמה ומה שהיא באה לעשות.


עד שאנחנו לא בונים בתוכנו את ההכלה להקשיב לסימנים, אנחנו ממשיכים "לא להקשיב", לבצע כריפלקס עוד מאותו הדבר ממה שאנחנו כבר מכירים, מה שיוביל לאותן הנסיבות ואותו זימון של מציאות כרגיל.

חוסר אונים כזה מביא את החוויה הפנימית לתדר רגשי נמוך שמחווט להישרדות, פחד, וקורבנות, עם ההרגשה שאי אפשר לעשות שום דבר בעולם שפועל נגדנו שוב ושוב.

זה מצב תודעה לא מודע, שמסונכרן להזדהות עם האגו.

זו ויברציה רגשית שמייצרת אינטלקט והגיון משל עצמה, מסיקה תובנות בצורה מתנגדת, סקפטית ומאשימה. זו רמת התודעה שצריכה סמכות חיצונית כדי לבצע פעולות, מוטמעת לגמרי בתוך הקונצנזוס והפרדיגמות של המטריקס.


לעומת זאת, במצב ער ומודע, הגוף בסך הכל משמש ככלי עבור נשמה, לא עבור עונג, רכוש או אידיאולוגיה כלשהי, אלא כדי ליישם שליחות, להתרחב, לצמוח, לעזור לאנשים מתוך כוונה טהורה, ולצלוח שינויים ושיעורים על כדור הארץ.


תרצו או לא, השיעורים שלכם נמצאים מול העיניים גם ברגע זה ממש. אבל במקום להתנגד להקרנה הזאת, תהיו מודעים שכל הקונפליקטים הכוונה ולא ענישה.

הסימנים והכאבים הם עבורכם ולא נגדכם, עובדים תחת כוונה ובקשה רוחנית פנימית של הנשמה לשיפור והתעלות.

בגלל שהשיעורים שלנו נמצאים מולנו כל הזמן, מומלץ שנכיר את הסימנים שהמציאות שולחת לנו.


אישה עושה מדיטציה

אם אתם חווים כל אחד מהסעיפים הבאים, תדעו שהיקום מנסה לדבר איתכם, ולכוון את החוויה שלכם למקום נכון יותר:


1. אתם מכורים לעונג מיידי

בין אם זה אוכל, סדרות, סרטים, פורנו, לייקים באינסטגרם, משחקי מחשב, עישון, שתייה, הימורים, סמים, סקס או כל הסחה או זריקת דופאמין אחרת למערכת, התמכרות מסמלת לנו תלות ברובד תלת מימדי, שבלעדיו אנחנו לא מרגישים שלמים או חיים מספיק. הצמדות קומפולסיבית כזאת היא כניסה ללופ מחזורי, שיביא לאותה האנרגיה, שבה אנחנו בורחים לעונג וסיפוק מיידי, על מנת שלא נצטרך לחשוב או להתמודד או לקבל אחריות ומעורבות בחוויה שלנו.

תלות כזו היא לעולם לא מודעת, ומהר מאוד תביא לכך שהמציאות תתחיל לאתגר את הדפוסים, ולהקרין מצבים שונים של תחושה ריקה וחלולה לאחר אקט ההתמכרות.


השיעורים במצב כזה, הם כדי ללמד שעונג הוא לא שמחה, ואף פעם לא יביא אותנו לחוויה של נחת ומיקוד, אלא לרדיפה אחר הפעלת הדופאמין הבאה. שינויים כאלה הם קשים במיוחד ולא נוחים, מאחר שהתמכרויות שונות יכולות להיגרר על פני גלגולים רבים.


סימנים שדרכם המציאות מבקשת שינוי: תחושת החמצה, הרגשה חלולה לאחר האקט, רגשות אשמה, פידבק שלילי והסביבה, אי היכולת לסיים דברים.


2. הגוף לא מתפקד טוב

אחד הרמזים העבים והישירים ביותר הוא כאבים ובמיוחד פגיעה ביכולות התנועה של האורגניזם. כאבים ותקיעות שמקורם בטראומות או התנהלות לא מודעת עם מזון, אנשים ואנרגיה, הם איתות מהתת המודע והמדריכים, שהגיע הזמן לעשות שינוי. ההכוונה העליונה תסמן לכם להתחיל לדאוג לגוף, דרך פידבק מאנשים אחרים, רקמות תפוסות, כאבי גב, או סיגול של דפוסים של תזונה.


סימנים שדרכם המציאות מבקשת שינוי: כאבים, רקמות תפוסות, מחלה, זיהום, אם אתם דוחפים את עצמכם חזק מדי בחיים ומתישים את המערכת, התת מודע יכול לגרום לתאונות על מנת לסמן לכם לעצור את הקצב ולעשות איפוס מחדש.


3. אתם מרגישים לא מסופקים בעבודה או במקצוע

אם עדיין לא מצאתם את השליחות האותנטית בחיים שלכם, אתם תאלצו להתקיים מפרנסה ותחומים שלא יעניינו אתכם מעבר למשכורת החודשית. כשאתם מתחילים להתעורר, הלב מאותת ומבקש מכם לעשות משהו אותנטי וכנה יותר, וזו ההזדמנות שלכם לייצר החלטה שתשנה את החיים, או לבחור בדרך הפאסיבית, עד לכדי פער רגשי, שבו קריאות הלב נעשות. אם לא תקשיבו לסימנים אתם תיצרו אנטגוניזם לחוויה הפרטית שלכם, מה שלא רק ישפיע על איכות התקשורת עם הסביבה, אלא גם כשתהיו עם עצמכם, יכול להיות שאתם תגלו שאפילו אז, אתם לא בחברה טובה, מאחר שהקונפליקט של "על מה אני מוציא את רוב שעות היום שלי" לא הולך לשום מקום.


סימנים שדרכם המציאות מבקשת שינוי: אי רצון להגיע לעבודה, כמיהה למשמעות גדולה יותר, חרדה, עצב, חיכוכים עם קולגות, הרצון לאיכות שונה של חיים, התעוררות לאנשים שאתם רוצים להתנהל כמוהם, תוכן של התפתחות אישית ועסקית נזרק לעברכם.


4. אתם לא חיים את מה שאתם מדברים

אתם יכולים לדבר, לסגנן, לפיית ולהאדיר. השאלה הגדולה היא האם אתם עושים באמת את מה שאתם מאמינים בו. האמת אתם חיים לפי עקרונות האמת שלכם, או שזו רק מערכת הגנה נוספת, שמנסה להסתיר שקרים וחוסר ביטחון? תחשבו על מתאגרף חובבן שמספר לכולם סיפורים על כך שהוא אלוף. הוא צפוי להיכשל בזמן אמת. מה עם אושיות ומאמנים שמדברים על רוגע ושלווה, אבל בחדרי חדרים חווים קטסטרופה רגשית, מנטלית ואתית. האמת הזו זולגת החוצה כך או כך.


סימנים שדרכם המציאות מבקשת שינוי: יגיעו מצבים ספציפיים שיעמידו אתכם באימות עם העקרונות שלכם, דרך עשייה, פידבק או הרגשת חוסר אותנטיות בחוויה הפנימית. אתם יכולים לנסות להסתיר מהעולם החיצוני, אבל אתם אף פעם לא מסתירים מחשבות ופעולות מהנשמה.


אם מישהו מהלל את עצמו דרך סיפורים, המבחן האמיתי הוא לראות מה קורה בחיים של אותו הבן אדם בפועל. איך הוא מתייחס לאנשים, מה המציאות מזמנת לו, האם אתם מצליחים להרגיש כוונה מאחורי המילים שיוצאות לו מהפה. אנחנו מתקשרים בצורה מילולית רק באחוז קטן בחוויה שלנו. רוב התקשורת מתבצעת בתת מודע, בהבעות ובויברציה שאנחנו מרגישים.


5. אתם מזמנים קונפליקטים לא מודעים ודרמות

חוסר מודעות מובילה למלחמה מול העולם החיצוני. אנחנו מקבלים באופן מלא את האודישן של כל מצב כאילו הוא אמיתי, מחוברים לנרטיב והדרמה שנוצרת. בסטנדרט רגשי נמוך, איכות הויברציה שלנו תמשוך ותזמן את אותו התדר בהשתקפות החיצונית של החוויה. פחד מושך פחד, כעס ימשוך כעס. כל רובד תדרי שלילי שנמצא בהתנגדות לחוויה, ימנף כח נגדי מהמציאות, שיעור חשוב שיש לעבור, מתורגם לנסיבות שמתרחשות "במקרה", בונות עבורכם כל מני הזדמנויות ורמזים עדינים שצריך להיות מודעים אליהם.


בגלל שאנחנו ישות אלקטרו מגנטית, איכול האנרגיה שאנחנו מאפשרים, תקבע את מה שנמשוך אלינו, משמע, הסטנדרט הרגשי של החוויה הפנימית יאפשר למציאות להשתנות עפ"י ההכלה הרגשית החדשה שנפתחת עם ביצוע הפרקטיקות. כשאנחנו מזמנים בצורה לא מודעת, אנחנו באים לשרת את הצרכים של האגו. אם אנחנו מעלים את הויברציה, התוכן של הזימון משתנה, כמו שתוכן המחשבות משתנה. ברמות הסטנדרט הנמוכות, אנשים יעדיפו להיצמד לאמת או דרך חיים מאוד מסוימת שתגביל אותם מלפתח פרספקטיבות חדשות או להסתגל לשינויים.

היקום תמיד משאיר פתח או הזדמנות כלשהי לבצע שבירת דפוס, ועם זאת, תודעה ששקועה במטריקס תתקשה להבין את הסמליות בתלת מימד.


סימנים שדרכם המציאות מבקשת שינוי: מלחמות בלתי פוסקות על אמת או דרך חיים, אלמנטים של שליטה במערכות יחסים, ווכחנות, מלחמות מוסר.


6. נסיבות של זוגיות, ושפע שחוזרות על עצמן

אחד הרמזים העבים ביותר בחוויה, זה אותן הנסיבות שמתגלגלות דרך בני אדם שונים. אותה הטיפוס שחוזר על עצמו במערכות יחסים זוגיות, אותם הבוסים או חוסר הסיפוק בעבודה, אותה רמת השפע שנמשכת ללא היכולת לחצות את המשוכה. כל אלה הם רמזים מהמציאות עבור תחילת שינויים פנימיים ברובד הרגשי, מאחר שהוא זה שמזמן את התופעות שנרקמות מחוץ לגוף.


7. היקום מכשיל אתכם באפיקים מסוימים

הנשמה בחרה לרדת אל כדור הארץ על מנת לצלוח שיעורים בכל גלגול. אם יש לה שליחות ספציפית שהיא ביקשה ליישם, היא תניע אתכם לכיוון ותחומים שדרכם השיעורים או השליחות אמורים להתבצע. באותה היעילות, הנשמה תהדוף ככל יכולתה ותשבש תוכניות שלא אמורות לצאת לפועל. עקשנים שמונעים דרך פחד, חווים במהרה את האפקט הרגשי בחוויה הפנימית. כל רגע אם כך, זו הזדמנות לצאת מהסייקל ולפעול בצורה אותנטית.


בעליה של הסטנדרט הרגשי, רצונות וחשקים ישנים, מתחלפים בכוונה אותנטית לאבולוציה. הנשמה מדברת איתכם דרך הלב. התפקיד שלכם זה להקשיב למה הלב מכוון אליו, מבלי שנסיבות ותדרים חיצוניים ישפיעו על הכיוון במסע הרוחני.


8. סימנים ופוטנציאל לשיפור

תכילו את זה ששום דבר ממה שקורה לכם הוא לא רנדומלי, עד לרמת השנייה. כל מה שקורה בכל רגע נתון, זו כמו מערכת סימולציה אורגנית שבאה ולהעריך אתכם, דרך מתן של מצבים וסימנים שמחווטים ספציפית לצרכים שלכם, וכל זה תוך החופש המוחלט לעשות כל מה שעולה על דעתכם עם הגפיים, במסגרת גבולות תלת מימדיים.

אבל אתם אף פעם לא לבד. ההכוונה העליונה שלכם דואגת לסמן ולהכווין לעבר הזדמנויות לשינויים בכל רגע נתון, זורקת עבורכם מגוון רחב של אופציות לשחרור הקארמה, בתקווה שהפעם אתם תקלטו את הרעיון.

איך אפשר לראות ולקלוט עם תחנת הרדיו התודעתית מחווטת רק לעבר מה שגשמי וחיצוני לנו? איך אפשר לראות בצורה בהירה אם המערכת פועלת מתוך כאוס והישרדות?


האגו שלנו הוא כמו ילד קטן. יש לו חשקים והוא רוצה עונג. הדרך לגרום לו להקשיב לנשמה היא אותה הדרך בדיוק כמו שמאלפים כלב. בהתחלה נותנים לו התניות, עד שהוא לומד לעשות דברים ללא תגמול. עד שלא תביאו את הכאב ואת הקונפליקטים לכדי פתרון, המציאות תמשיך לשלוח לכם את אותם הסימנים בשינוי אדרת, לכן הסחת דעת ובריחה לא יעזרו. אפילו אם תחכו עד סוף החיים שלכם ותעכבו את ההתעמתות, אתם תחזרו שוב עד להשלמה ותיקון כל הרבדים האנושיים.


הפרקטיקות הרוחניות נותנות לנו גישה לפתוח ערוצים של שחרור, ריפוי טבעי, ובמיוחד היכולת להכיל וליישם שינויים בחיים, עם זמן להשקפה פנימית כנה על רבדים לא מודעים. אנחנו מתרגלים אותן כדי לייצר תשתית חדשה של סטנדרט רגשי, שמתרגם את עצמו לתוך התלת מימד. היכולת שלכם להתמיר רעיונות לחומר נמצא על הסקאלה הרגשית.


הכלה רגשית חדשה, תגרום לזימון שונה לגמרי של הקרנה חיצונית, ממה שהכרתם עד היום, וזה יתפרס על כל הרבדים, החל מחברה, מקצוע, זוגיות, רמת הכנסה, מסוגלות להניע רעיונות ועוד. זו הסיבה שהרגש זה הדבר המרכזי שאותו אנחנו רוצים להעלות. שנו את הסטנדרט הרגשי ואם תשנו את כל החיים שלכם. ככל שהסטנדרט גבוהה יותר, כך הסימנים ברורים וישירים יותר.


שינוי הוא חלק מהטבע, שינוי זה מה שקורה בפועל בכל רגע נתון. אין רגע חוזר על עצמו שוב, זו תופעה פועמת ומתפתחת כהווה נצחי. תכירו בזה שהקונספט הישן שלכם לגבי עצמכם, זו רק פיסה של נרטיב מנטלי. במציאות שקורית בפועל, אתם תופעה שמשתנה כל הזמן, גם ביולוגית וגם תודעתית.


המציאות מבקשת מכם לעצור, להתבונן, להקשיב ללב, לשחרר את כל מה שגורר אתכם למטה. היא מעניקה לכם שלל של אתגרים ואפשרויות כדי ליישם שינויים עבור הצמיחה שלכם. זו הצורה שבה התוכן שלנו מגיע לאנשים.

רק כשיש מוכנות כלשהי לעשות טרנספורמציה ולהתחיל לחיות אחרת, הם מזמנים אותו בחוויה, התודעה קולטת את הכוונה, ופורסת אפשרויות כתשובה.


 

אנחנו מזמינים אתכם להגיע ולהתנסות בסדנאות ההתנסות שלנו,

ללמוד עוד על השיטות שלנו,

או לקבל עוד פרטים על הליווי האישי של בית המימד הפנימי.

גיל והבת שלו בפורים

18 צפיות
bottom of page