top of page

קשה להסביר במילים את מה שעברנו בריטריט הטבע של בית המימד הפנימי

עברנו מסע של שחרור, היזכרות, פריקה רגשית של שאריות תלת מימד והתמרה לקראת אנרגיה חדשה ועולם חדש.


המטאפורה היא קבוצה של 15 אנשים מהקהילה שלנו שמתאספים ביחד ליממה. המשמעות מתחת לזה הוא מפגש של ויברציות חזקות, אנרגיות של עץ נשמתי שבאו להתאחד ולהיזכר, לכך שהמפגשים האלה כבר קרו אינספור פעמים, בקונסטלציות שונות, תחת זהויות שונות, אבל כך או אחרת אנחנו מוצאים אחד את השני, כדי לנקות ולשחרר רבדים שלא מותאים אלינו תדרית, ולהתמיר את האנרגיה הישנה לכדי ביטוי של אור.


המסע הקולקטיבי והאישי שלי בתוך האירוע היה מעבר למה שיכולתי לכוון אליו. אנשים שחררו ופרקו מטענים קדומים, חוו הזכרות, בכו, צחקו, הגיעו למצבי פתיחה תודעתית, שיתפו והכילו אחד את השני בצורה מדוייקת.


אישית הגעתי לפורקן ושחרור שלא חוויתי בחיי עד אותו הרגע. כל המסע של החיים האלה והחיים הקודמים, התנקזו לתוך פיק אחד של מפולת של בכי, עושר, הקאה מטאפיסית של שאריות תדרים וכאב שלא משרת אותו, שחרור כל המתח שנאגר בגוף, בנוגע למה שהייתי צריך לעבור, לעשות, האתגרים, הדרמה, השיעורים והתיקונים, הזכרויות של עץ הנשמות שלי וההקשר שלו למי שהיה סביבי, הזכות שיש לי להיות היוצר, הוכרת התודה על המסע והאתגרים, כל הזכרונות ביחד, כולם עלו ברגע אחד לתוך מצב של טראנס, שבו המוח לא יכל להכיל את כל המידע.


בפעם הראשונה בחיי, במקום להיות זה שמשחרר לאנשים טראומות וזכרונות, התמסרתי בביטחון לפורקן רגשי מלא וטראנס של תטא מוחלט, בידיעה שהפעם יש שם נשמות שעוטפות ומחזיקות אותי, עם הזכרות חד משמעית לכך שחלק מהאנשים שהיו שם, שייכים לעץ הנשמות האישי שלי, כאלה שכבר נמצאים איתי שנים, גלגולים אחר גלגולים, כאלה שגם ישארו איתנו לכל החיים בגלגול הזה.


החוויה שהורגשה היא של בית. מסע הדדי בלי שום מאמץ, נכון, מדוייק, בזמן, עם חוויה של טבע, והויברציות הנכונות למפגש.


אני בהודיה על זה שההדרכה כיוונה אותי במסע מאתגר, כדי שיהיה לי את הזכות למצוא ולאסוף את הנשמות המתעוררות, דרך חוזים בלתי נמנעים שנקבעו הרבה לפני שירדנו לגוף האנושי, ובמיוחד לחבר את כולנו ביחד לקהילה ומשפחה.


הקהילה שיצרנו כוללת נשמות עתיקות, שהגיעו לעשות תהליך של התמרה אנרגטית, לשרוף קארמה, לצבור דהרמה, לשחרר טראומות, להיזכר בשליחות הנשמתית ולהיות פנסי אור בתוך המציאות הדחוסה והמשתנה.


את הריטריטים המשותפים אנחנו עושים עם בוגרי תהליך העומק שלנו והמנויים של הקהילה, רק אחרי תהליך עומק של שחרור טראומות ואיזון, כך שכל המשתתפים מיושרים מבחינת הידע המטאפיסי והמכאניקות של המיומנויות הסומטיות.


הסיבה שקודם כל עוברים איתנו תהליך עומק, היא שבלעדיו אנשים יתקשו מאוד להכיל את מה שקורה במפגשי קהילה.


אצלנו תוכלו למצוא אנשים שנהנים מקפיצה לנהר בפינה אחת, בזמן שבמוקד אחר מישהו עושה מדיטציה, אחרים משתפים, מדברים, מחבקים, ובמקביל אחרים עוברים תהליכים של שחרור רגשי עמוק ואינטנסיבי. אצלנו זה לא יכול להיות אחרת, ועבורי ההד של המפגש המרגש הזה ימשיך לפעום בחוויה לתמיד.


ריטריט בית המימד הפנימי

ריטריט בית המימד הפנימי

ריטריט בית המימד הפנימי

ריטריט בית המימד הפנימי

ריטריט בית המימד הפנימי

ריטריט בית המימד הפנימי

 

אנחנו מזמינים אתכם להגיע ולהתנסות בסדנאות ההתנסות שלנו,

ללמוד עוד על השיטות שלנו,

או לקבל עוד פרטים על הליווי האישי של בית המימד הפנימי.
9 צפיות
bottom of page