top of page

שיחות עם התת מודע

מה אם הייתם אומר לכם, שאתם יכולים ליצור גישה ייחודית לתת מודע, ודרך זה לקבל את כל התשובות על השליחות והתפקיד שלכם בגלגול הזה ובאחרים? אני לא מדבר כאן על תת המודע הפסיכולוגי, שאוגר את כל החשקים הילדותיים והמיניים שלנו, אלא על תודעת - על קולקטיבית, שאיתה ניתן לתקשר, לדבר ולשאול שאלות


בפעם הראשונה שנתקלתי בקונספט של שיחה ישירה עם התת מודע, היה דרך מסע החקירה בנוגע למוות ומה קורה אחרי. עד לאותו הרגע, נושא המוות לא הדהד במודעות שלי. לא הייתה לי כל כוונה לדעת על זה או להתעמק ולהרהר. אני בחרתי באופן לא מודע להתייחס למוות כמו לכל תוכן שעליו חקרתי והפקתי, עד שזה מצא אותי.


כמו בכל מסע, ההתחלה היא אינטלקטואלית, כזו שבה הקונספט זורם דרך ספרים והרצאות על גלגולים, נשמות, האקאש שבו יש את כל האינפורמציה, והתת מודע. אבל מידע אינטלקטואלי הוא תמיד מוגבל, וללא חוויה ישירה, זו עוד סיפורת שעלי להאמין לה.


למזלי, המדריכים מכווינים ובועטים אותי בצורה אלגנטית לכל תחום שהם רוצים שאני אחקור ואתנסה בו. אם אני מקשיב ומודע לכך, אני מקבל תגמול, וכמובן אם לא הצלחתי להבין את המסר, אני נתקע ומקבל מהם פליקים באוזן, עד שאני מתאפס ומיישר קיו.


הודות לפרקטיקות הסומטיות שאני עושה עם אנשים, נושא החיים הקודמים החל להופיע דרך מצבי טראנס של נשימה מעגלית, שבהם הלקוחות נכנסו בצורה מספיק עמוקה, עד לרמה שבה הם הצליחו לקבל אינפורמציה על עצמם, כזו שתת המודע בחר עבורם לראות. וכך לאחר זמן מה, היו לי כבר כמה וכמה מקרים של לקוחות שחוו חיים קודמים וסיפרו לי על כך מייד לאחר הסשן.


הדיווחים הישירים האלה היו הקש ששבר את גב הגמל. אני כבר הבנתי שאין שום דבר רנדומלי שקורה בחוויה שלי, ואם הנושא ממשיך להופיע, משמע המציאות מדברת אלי, ויש לי את האחריות והמחוייבית הפנימית להכיר את התחום מקרוב.


במזל לא רנדומלי, אני מצאתי בן אדם שמתמחה ברגרסיות, וזימנתי אותו אלי כדי לעבור סשן, ולפרוץ את חומות החיים הקודמים שלי. המטפל הזה השתמש בשיטה גנרית של דולורס קנון, ובגלל שאני מדיטטיבי מטבעי, אני הצלחתי להיכנס ולראות 3 חיים קודמים שלי, ולמרות שהכלתי את המידע באותו הרגע, הוא לא קל לעיכול. בפרוצדורה הזאת אני ראיתי את עצמי בתפקידים שונים של הוראה, נוודות ושאמאניזם, מלמד עבודות שונות של אנרגיה, פוטוסינתזה ויציאה מתבניות.


מתוך הפרוצדורה הזאת אני גיליתי שני דברים עיקריים:


1. דרך חיים קודמים, אפשר ללמוד על הקארמה שאנחנו מושכים איתנו, פעולות לא מודעות שיצרו צורך של איזון ולמידה, אך לא שוחררו בחיים הקודמים, ומעבר לזה - הדהרמה שצברנו. כל אותן המיומנויות שפיתחנו ולמדנו, שבזכותן יש תחומים בחיים של כאן ועכשיו, שבאים אלינו בקלות וללא מאמץ. בזכות מה שראיתי ברגרסיה שלי, אני הבנתי למה מה שאני עושה היום עם אנשים, מרגיש כל כך טבעי ואורגני עבורי.


2. אני גיליתי שאפשר להביא אנשים למצבים מאוד עמוקים, דרך טכניקות שונות של תנועות סומטיות והנחיה לשונית, ללא הצורך לערב את הנשימה. אמנם ניתן להגיע לרובד של חיים קודמים בעזרת נשימה, אבל אז ההתערבות הלינגוויסטית של המטפל, לא תהיה מספיק משמעותית כדי להכווין ולתקשר איתו לאורך זמן ובצורה קוהרנטית. מצד שני, פרוטוקול שלא מערב היפרונטלציה, יכול להביא אנשים למצב מספיק רגוע, אך כזה שבו הם מסוגלים לתקשר בחזרה ולספר מה הם רואים.


כשיצאתי מהתהליך אני הבנתי שאני צריך ללמוד את זה, ובתוך שנה אני ספגתי ולעסתי את הנושא דרך הכשרות נישתיות ותרגול אינטנסיבי, על מנת לשפר ולשדרג את הפרוטוקול כדי שאנשים יוכלו לקבל את המידע שהם צריכים.


אני מודע היטב להרמות הגבה או לדיסוננס הקוגניטיבי שאנשים נכנסים אליו, כשהם מתחילים לשמוע שניתן לפרוץ את מימדי הזמן והחלל, ולהגיע למידע קוסמי, מעבר לכל מה ש 5 החושים אי פעם יצליחו לספק, אבל בנקודה הזאת צריכים להבין דבר אחד פשוט:


כל אותם האנשים שלא "מאמינים" לאפשרות של חיים קודמים, נצמדים ומזדהים עם "אמת" או סיפור שתואם לעולם הערכים והתפיסה שלהם, בין אם היא דתית, מדעית או חייזרית, זה עדיין קונספטים והנחות של אמונה בעולם תבנית כלשהו. זו הסיבה שנושאים כאלה מעוררים התנגדות אצל אנשים שעשו עבודה קשה מאוד, כדי לשכנע את עצמם להתבצר בתוך עמדה ספציפית של אמונה.


הבעיה עם האמונה, היא שזה כמו מגדל קלפים רעוע, על רגלי תרנגולת, ללא שום בסיס מוצק של חוויה ישירה. זה לא משנה בכלל מה עולם האמונות של מי שמגיע אלי, בין אם זה תאיסט או אתאיסט או כל אידיאולוגיה אחרת, מספיק מצב של טראנס אחד, כדי לפרק את מגדל הקלפים של האמונות שלהם. ואתם יודעים איך זה הולך עם מגדלי קלפים.. מספיק משב רוח קטן כדי להפיל את כל הארמון.


כי בתוך התהליך, זה הרגע שהסקפטיות הופכת לפליאה, ציניות הופכת לבכי, הגחכה הופכת לזעזוע, ואדישות הופכת להוכרת תודה, עם ידיעה ברורה, שכל האתגרים, הקשיים והטראומות שחווינו בחיים האלה ובקודמים, היו שם עבורנו כדי ללמד ולתקן את חוסר המודעות שהייתה שם לפני.


וזה רק הרובד של החיים הקודמים. זה השלב שבו אנחנו מכירים את השחקנים השונים מהחיים הקודמים, ואיזה תפקיד הם משחקים עכשיו. זה המקום שבו לומדים על טעויות ועל שיעורים שלא הושלמו בתקופות חיים אחרות.


למשל, באחד הסשנים עם הלקוחות, אנחנו גילינו שהוא בחר לברוח מהמשפחה שלו בחיים הקודמים, וכדי לתקן את הקארמה, זו הסיבה שאנשים עוזבים אותו בחיים האלה, או לקוחות שהתאבדו כמה פעמים בחיים הקודמים, וזו הסיבה שהם מרגישים מנוכרים וחסרים בחיים האלה. לקוחות שהופרדו מהילדים שלהם בחיים הקודמים, בגלל שהיו שונים בנוף הקולקטיבי, לקוחות שהתאבלו על ילדים מחיים קודמים, תחת מגדר אחר, לפעמים שפה אחרת, ותמיד בתקופה מוקדמת יותר.


אבל חיים קודמים הם לא הרמה היחידה שאפשר לעבוד איתה. מה עם מה שקורה בין הגלגולים? המקום שבו האור והאהבה כל כך חזקים, שאני צריך להרגיע לקוחות בזמן הסשן, כי הם לא יכולים להכיל את העוצמה הזאת.


עולם הנשמות זה עוד מטרקיס, הרבה פחות דחוס ואינו מצריך רבדים פיסיולוגיים, שבו ניתן להכיר את התשתית האנרגטית שלנו ושל הקבוצה הנשמתית שלנו, המדריכים שמלווים אותנו ומקבלים את פנינו בכל פעם שאנחנו חוזרים לבית האמיתי שלנו. אנחנו יכולים לדעת את כל התפקידים שהיינו בהם בגלגולים אנושיים ולא אנושיים, לכמה גופים התפצלנו בגלגולים האחרונים, ומה התפקידים הנשמתיים שאנחנו ממלאים בעולם הרוחות.


בשלב הזה אנשים עדיין יכולים להתנגד, ודרך פילטרים דתיים או מדעיים להביע ולטעון ש: "הרי אתה שכחת מה היית בגלל סיבה מסוימת. אתה לא צריך להיחשף למידע כזה"


ובכן זאת טענה מאוד מעניינת. האמנם אנחנו צריכים להישאר באותה המשבצת שעליה התחלנו את המשחק, מבלי היכולת לחקור את שאר הלוח? האם היה עלינו לעצור במקום עם המצאת הגלגל, החשמל, או כל דבר אחר שסתר את האידיאולוגיות שמגבילות שהיו שם לפני? האם עלינו להתבצר בתוך חומות קטנות של אמונות שכליות, שכל מה שמחזיק אותן זה קונצנזוס חברתי שמבוסס על תרבות ותקופה, או שהיזכרות במי שאנחנו באמת, זו הכוונה האמיתית באבולוציה התודעתית? אתם לא הגעתם לכאן כדי להיות קורבנות אל מול תופעות שאין לכם יכולת לשלוט עליהן. אתם הגעתם כדי לעבור ולהכיל את השיעורים שלכם, לא כדי להיות בדואליות עם אלוהים והחוויה החיצונית, אלא כדי להקטין את הפערים של הויברציה ביניכם לבין המקור, עד לכדי קריסת האגו האנושי וחוסר דואליות מלאה.


כשאנשים מגיעים אלי לתהליכים כאלה, אני יודע שזה לא רנדומלי. אני יודע שהם מכוונים דרך הקארמה שלהם, וכל מפגש כזה הוא חוזה שעשינו לפני הרבה מאוד זמן, חוזה שצריך לעזור לכל אחד מאיתנו למלא את השליחות שלו.


אבל חיים קודמים ועולם הנשמות אלה עדיין מטאפורות, אנחנו יכולים להבין את המשמעות של הנסיבות והשיעורים, רק מתוך ההקשר של המצבים שאנחנו מצליחים להגיע אליהם, ואמנם אנחנו יכולים להסיק הרבה על עצמנו דרך אותם הסיפורים שאנחנו עדים להם, זו עדיין לא תקשורת ישירה.


רובד נוסף שאפשר לחקור בתהליכים כאלה, זה שיחה ישירה עם התת מודע. זה אומר שאפשר לעשות דיסוציאציה מספיק חזקה של האגו, עד לרמה כזאת שבה הוא נמצא במשימה או מנוחה, בזמן שאני מדבר עם רבדים עמוקים יותר.


במעמד כזה אני יכול לזמן מדריכים רוחניים, את הנשמה עצמה, או את התת מודע, שמחזיק את כל המידע מתוך האקאש לגבי האגו שמשתתף בתהליך או אגואים אחרים.


כשאני מתחיל לדבר עם התת מודע, התחושה היא שאני מדבר עם ישות אחרת לגמרי. הרבה פעמים זה לא נשמע כמו הלקוח, וזה יכול להחליף מבטא, מה שמאוד מעניין לראות לאחר מכן בהקלטת הוידאו.


למעשה, זה מעמד כל כך מעניין בחוויה שלי, שבעבר הייתי מדלג עם לקוחות על החיים הקודמים והנשמתיים שלהם, כדי להגיע ישירות לשיחה עם התת מודע, ולקבל תשובות על כל אותן השאלות שהלקוחות רשמו לי במחברת.


בית המימד הפנימי

כשאני מדבר עם התת מודע, הוא מדבר דרך הלקוח, ואנחנו משוחחים על הלקוח בגוף שלישי - הוא / היא התת מודע עצמו מדבר בדרך כלל בגוף שני - אנחנו.


בהתחלה השיחה עם התת מודע הייתה מוזרה עבורי, כי אני לא הבנתי עם מי או עם מה אני מדבר. הפה זז בצורה מוזרה, הלקוח נשמע אחרת, לפעמים הוא מדבר דרך מבטא אחר לגמרי, אבל לאחר כמה וכמה סשנים, אני התחלתי להתרגל למעמד, וזה נראה שבכל פעם שאני מגיע לשיחה עם התת מודע, אני מדבר עם ישות שונה מתוך השדה המטאפיסי, שיודעת כל דבר על הלקוח, ויכולה לענות על שאלות שהם גם מחוץ לכותלי הלקוח.


למשל, כשהשאלות על הלקוח נגמרות, אני מתחיל לשאול שאלות על עצמי, ולקבל מסרים שמופנים ספציפית אלי. ככה אני יכול לדעת אם הם מרוצים מהעבודה שלי עד עכשיו.


מה אפשר לעשות עם התת מודע?


אפשר לשאול שאלות על כל דבר שקרה לכם במהלך החיים, מחלות, פרידות, מוות של משפחה והאם הנשמה התגלגלה כבר לגוף חדש, כאבים, בעיות פיסיולוגיות והסיבה להן, פירוש חלומות, שליחות, שיעורים תקונים וקארמה שצריך לשחרר, שפע, מערכות יחסים, חיים מחוץ לפלנטה שלנו, או כל דבר ברובד המטאפיסי.


אני למדתי שכל כאב שקיים, אי נוחות, מחשבות מטרידות, ההסבר לכל זה הוא מעבר לסקייל הפסיכולוגי או הפיסיולוגי שאנחנו חושבים. התת מודע יכולים לגרום להתרחשויות, זיהומים, וירידה בחיוניות של הגוף, אם הם צריכים לנער וגלרום לכם לבצע שינויים בחיים. גרם לי להבין שאין שום אספקט בחוויה שלי שהוא רנדומלי או מקרי.


לא אחת אני נכנס עם תת המודע למשא ומתן. אני יכול לשאול שאלות כמו: "למה X חווה כאבים ברגל שמאל?" או "למה ל Y יש ירידה בכדוריות הדם" ולקבל תשובה כמו: "הוא שמן מדי, אנחנו צריכים שהוא ישנה את אורח החיים שלו" או "זאת מטאפורה עבורו בגלל שהוא אוגר רגשות".


התת מודע יכול גם לנזוף במידה שהם מרגישים שצריך לזעזע את הלקוח. הם רוב הזמן מדברים בצורה מכילה על הלקוח, אבל מדי פעם הם יכולים פשוט להכריז בקול: "הוא חי בסרט / הוא קמצן / שלא יספר לך סיפורים!" כשאין פילטרים של מגננה אגואית, אנחנו מוציאים את כל התשובות וכל האמת.


התת מודע יכול לרפא. במהלך הפרוטוקול אני מבקש מהתת מודע לבצע 4 סוגי ריפוי, פיסיולוגי, רגשי, רוחני ומנטלי. במעבר הפיסיולוגי התת מודע יכול לאתר לי מוקד שיש בו בעיה, ואם אני מנהל את המשא ומתן נכון, הם מבצעים ריפוי באותו המוקד. באותו השלב המוקד של הלקוח יכול להתחיל לרעוד או לעבור עיווטים, עד שהם אומרים "סיימנו".


דרך התת מודע אני יכול לזמן את הנשמה עצמה לדבר, או את אחד המדריכים הרוחניים, או שאני יכול פשוט לדבר איתם על נושאים כלליים, ולשמוע פרספקטיבה מטאפיסית מעניינת מזווית אחרת, כך או כך החוויה עבורי ועבור מי שעובר את זה, היא משמעותית ומיוחדת.


תופעת הלוואי היחידה היא עבור האגו, בכך שאי אפשר לשחק אותה ראש קטן לאחר התהליך. לאחר שהתשובות נענו, השליחות ידועה והשעורים גלויים לעין. מאותו הרגע אנחנו מבינים ששינויים מסויימים חייבים להתבצע, הרי בדיוק עבור זה באנו עם כל הרצון לאינפורמציה, כדי לדעת דרך התת מודע, האם ההחלטות והמחשבות שלנו נמצאות בכיוון הנכון, או שעלינו לשנות את המסלול של החיים שלנו.


ובכן, זו הכוונה שאנחנו מקבלים, רק שהפעם הפרשנות לא עוברת דרך פילטרים אגואיים, אלא דרך הרצון הנשמתי בגלגול הזה.


אם לא היינו צריכים להתפתח, הרבדים האלה אף פעם לא היו נגלים אלינו, אבל הם קיימים, ואנחנו יכולים להגיע אליהם בכל מני שיטות, בין אם זה דרך נשימה, מדיטציה עמוקה, מצבי טראנס שונים, דמיון מודרך ועוד.


זו החובה הרוחנית שלנו לפתוח את התודעה, להיות במסע של חקירה פנימית ושל היזכרות מלאה, התמסרות לחוויה והפיכתו של האגו לכלי עבור הנשמה והמסע שלה. אנחנו קבלנו את הטכנולוגיה הזאת במתנה כדי לפתוח את הלב, להפסיק לפחד, ולדעת שאנחנו מודרכים ומוכוונים כל הזמן, וכל מה שקורה, קורה בחיים עבורנו, כדי שנלמד, נשתנה, נאהב ונהיה מודעים יותר בכל יום.


זה לא מסע של הסתגרות בכלא של אמונות, דוגמות ואידיאולוגיה, אלא פתיחת הדלתות לאינפורמציה, מהות, ואנרגיה שמשנה את התדר של כל ההוויה באופן מוחלט.


הגוף שלנו הוא טכנולוגיה. נשימה יכולה להכניס לטראנס ולשנות את כל הכימיה שלנו, מדיטציה יכולה לפתוח דלתות חדשות של מודעות ואינטואיציה, רעד יכול לשחרר רגשות עמוקים, אסאנה מייצבת את האוואטר, צום מטהר את כל המערכת מזיהומים ודלקות, קונדליני משחרר לגוף מאגרי אנרגיה חדשים, מגע במרידיאנים יכול לשחרר אנרגיה תקועה באיברים מקושרים, לחיצה על רקמות שנגועות בטראומות יכולה להקפיץ זכרונות וכאב עצור, הכוונה לינגוויסטית יכולה לגרום לנו לטייל במחוזות שלא ידענו שקיימים במציאות הזאת, והרשימה נמשכת.


אנחנו יכולים להיות קורבנות של המטריקס, או שאנחנו יכולים ללמוד איך לנגן נכון בטכנולוגיה האורגנית שקבלנו, לרפא את עצמנו וליצור גישה להכוונה עליונה, עבור חיים מודעים ושליחות נשמתית פעילה.


לפרטים על פרוטוקול תת מודע, מפגשים אישיים או קבוצתיים, פנו אלינו בדף המפגשים האישיים.


 

אנחנו מזמינים אתכם להגיע ולהתנסות בסדנאות ההתנסות שלנו,

ללמוד עוד על השיטות שלנו,

או לקבל עוד פרטים על הליווי האישי של בית המימד הפנימי.

גיל גייכמן בשחור ולבן

15 צפיות
bottom of page