top of page

תובנות משנות חיים על סמכות פנימית מול סמכות חיצונית ואיך לחוות חופש אמיתי

לחיות חיים מלאים, זה לא אומר שיש לכם את כל החומר, הרכוש, או כל התענוגות שכדור הארץ יכול להציע. יש היום מיליוני אנשים מבוססים, משכילים ומתענגים, אבל באותו הזמן סובלים, מאחר שחומר או עונג, אף פעם לא משתווים לשמחה. עונג זה בן הדוד המפגר של שמחה ואהבה אמיתית. לחיות חיים מלאים באמת, משמע - אתם חקרתם את כל הרבדים של מה זה להיות בן אדם, ביקרתם בכל המחוזות הפיסיים, המטאפיסיים - אסטרליים, הכרתם וחוויתם את כל המנעד הרגשי האנושי, גיליתם מגוון רחב של נתיבי אור שדרכם אתם יכולים להתפתח, לפתוח את הלב שלכם ולהחזיר אור בחזרה לעולם. בשביל להצליח לחיות דרך אותנטיות כזו, הדבר הראשון ושצריך להתנתק ממנו זה המטריקס התלת מימדי, בין אם זו הזדהות עם הנסיבות החיצוניות, או הזדהות עם נסיבות פנימיות אגואיות כמו היסטוריה וטראומות מהעבר. עבור זה יש לנו טכנולוגיות פנימיות כמו מיומנויות הסומטיות לניקוי הכאב הרגשי והקארמה, פרקטיקות רוחניות וצומות עבור התעלות תדרית ועוד. רק כשאתם יכולים להתעלות מעל ההתניות החברתיות והאגו, אז אתם מתחילים לפתח סמכות פנימית בחיים שלגם כדי ליישם שינויים, להתרחב ולצמוח בצורה כנה, ללא ההתערבות של רעשי סביבה חיצוניים, רשמיים או קרובים. כך או כך ההתעוררות שלכם היא בלתי נמנעת, בחיים האלה או בגופים אחרים, אבל עד שזה קורה, המסע הוא להתנתק מהסמכות החיצונית השקרית של המטריקס התלת מימדי. יציאה מהמטריקס קורית כשהתודעה נפתחת למימד 4, כלומר הלב נפתח לפרספקטיבות חדשות ולא לינאריות, זה הגשר הלא נוח שכולנו עוברים כשמתחילה תקופת ההתעוררות. זה השלב שבו אנחנו מתעמתים בצורה כנה עם פחדים ואמוציות מודחקות בתת מודע. לכן הדבר הכי קל זה לדחות את תהליך ההתעוררות או לבטל אותו אינטלקטואלית. האגו לא רוצה להשתנות. האגו אוהב קונפורמיזם, התכרבלות וחזרתיות על דפוסים. אגו אוהב סמכות חיצונית שתכוון אותו מה לחשוב ומה לעשות.

אבל העולם משתנה.

זו הפעם הראשונה בהיסטוריה של הסייקל האנושי הנוכחי (YUGA), שבו יש לכם הזדמנות לחופש אמיתי, כמו שלא התאפשר היסטורית עד היום, אבל זו חייבת להיות בחירה שלכם. אנחנו עומדים בפתח של חורבן הציוויליזציה והאמת האבסולוטית הקיימת. אל תדאגו, זה קורה כל הזמן, ואם תכילו את התמונה הגדולה, אתם תמצאו שזה אפילו לא כל כך דרמטי. בניגוד למלחמות ומהפכות שנעשו בצורה כוחנית, החורבן של הציוויליזציה הקיימת תהיה שקטה יותר, עם קריסת מערכות שקורית לא דרך מלחמה, אלא דרך חוסר ציות ושיתוף פעולה עם הנרטיב של הסמכות החיצונית. הרודנות תעלם רק כשתהיה מאסה קריטית של מתעוררים שיפסיקו להסכים. אבל כשההתעלות הרוחנית הכללית מאיצה, כוחות האגו והשליטה עושים כל שביכולתם על מנת לעצור אותה, וכך הם מגבירים נרטיב של חרדה ופחד בקולקטיב, דרך תעמולה שקרית בתחפושת של מדע אובייקטיבי, גנרלים, שרים מעונבים, אושיות בידור, ושימוש ברשתות חברתיות, הכל על מנת להגחיך כל דעה או עמדה מנוגדת לעמדה הרשמית, שמייצגת כמובן את ה"אמת" המוחלטת. הבעיה החברתית (במיוחד בישראל אבל גם בעולם) מתחילה מגילאים קטנים, שבהם מתחילים להחדיר בנו נרטיב לאומי, להתנות בנו ערכים של ציות, מוסר, מה נחשב לאמת או שקר, מי האוייבים, מה הדת "הנכונה", סדר, קשב לסמכות חיצונית, ואת ההבנות לכך שכל מידע או הנחיה או חוק, שמגיעים מהרשויות הרישמיות של המדינה, הממשל, התקשורת, החינוך כל אלה באים תמיד לטובתנו, דרך אנשים שלא סתם מחזיקים באחריות גדולה, אלא נבחרים ציבור איכותיים, שרווחת העם חשובה להם. יחד עם זאת, יש לנו מאגר מרשים של חכ"ים, שרים, נשיאים וראשי ממשלה שמואשמים בפלילים. ישראל היא לא היחידה, אותו הדבר קורה בכל העולם, וכמות אנשי הממשל שמגיעים לכלא, הולכת בקיו ישר עם רמת השחיטות של אותה המדינה. במדינות מושחטות במיוחד, מתנגדי משטר וחושבים עצמאיים, הם יהיו אלה שמאכלסים בתי כלא. תתעמקו לכמה רגעים בשאלות הבאות: מתי אי פעם בהיסטוריה היה ממשל שדיבר אמת ולא שיקר לאזרחים / נתינים, מבלי לעשות עסקאות שלא עומדות בסטנדרט החוקי שהם עצמם המציאו? זה לא קרה עד היום בשום ממשל, במיוחד כשמקבלי ההחלטות מקבלים מעמד של מיתוס אלוהי, ואת הכאוס וחוסר הכנות מגלים רק שנים אחר כך. ולגבי מידע שאמור לכאורה להיות מהימן, אובייקטיבי ונקי מאג'נדות, מתי אי פעם התקשורת הרשמית לא הייתה כלי של תעמולה, שבו הקריינים השכירים עצמם, לא יודעים מה הם באמת מקריאים, מה הנזק ומה המשמעות של המילים?

אנחנו מתעוררים כשאנחנו נהיים מודעים לכך שתעמולה זו לא אמת, חוק זה לא מוסר. חוק זה אג'נדה. אידיאולוגיה. חוק מביא איתו נרטיב מוסרי משלו שמאפשר לכל אדם לבצע פעולות לא אנושיות בשם חוק אגואי. וכך המשטרה לא נמצאת שם כדי להגן על אנשים, אלא כדי "להגן" על המשטר ועל החוקים, ללא הבדלה של מוסר, אתיקה או הקשר של פקודות. הם אותם הקריינים השכירים רק במדים, עם נשק, והרשות החוקים להיות אלימים מדי פעם. אנחנו מגלים שמערכות הבריאות הן לא יותר מעסק שפועל כדי להשאיר אנשים חולים ותלויים בתרופות שעושות יותר נזק מתועלת. אנחנו מגלים שמערכות החינוך נועדו לטמטם את הדור הצעיר, בכל מני יחידות לימוד חסרות תועלת, דרך הפחדה, ללא הכנה לחיים האמיתיים, ועם התעלמות מוחלטת לניהול המכניזם האנושי. (ובכן הם לא יכולים ללמד את מה שאינם יודעים בעצמם). המטריקס מלא בחוקים שיוצרים אשליה של סדר וביטחון. הבעיה בחוקים, היא שהם אף פעם לא מנעו מאנשים לעבור עליהם. ההרתעה של החוק לא באמת עובדת בזמן אמת, מאחר שרוב הפעולות הלא אנושיות שנעשות, קורות במצבים רגשיים שבהם חוקים לוגיים לא נלקחים בחשבון בכל מקרה.

חוקים אמנם חשובים מאוד בתהליך ההתעוררות הארוך של האנושות, במיוחד בשלבים הראשונים של הכאוס, אבל לאחר ההתעוררות הקולקטיבית כבר לא יהיה בהם שימוש. גם היום, אם אתם חושבים שללא חוקים ש"מגנים" עליכם, אנשים היו הופכים תוך רגע לחיות פרא ודוקרים אחד את השני ברחובות ללא אבחנה, זה מה שהממשל רוצה שתחשבו. בפועל, מי שרוצה לעשות את זה, אין שום חוק שיעצור אותו ברגע האמת, מאחר שתגובת המשטר תמיד מגיעה אחרי.

מעבר לזה הממשל תמיד ירצה להוכיח לאזרחים עד כמה הוא חשוב, עד כמה חשובה ממשלה חזקה ויציבה, לכן האסטרטגיות הטובות ביותר, אלה שיטות של יצירת בעיות, על מנת לפתור בעיות, בזמן שכל הנרטיב עובר דרך הפחדה, הסתרה ותעמולה של מקורות "מידע" רשמיים.

יש להם את כל כלי ההפקה והשכנוע, והם משקיעים מליונים על מנת לחקור ולמצוא את המניפולציות הטובות ביותר, שאיתן אפשר להשפיע על רמת התודעה האנושית.

לשימחתנו, כל השינוי שקורה עכשיו בעולם הוא חיובי. זו רק מגמה של שינוי טבעי שצריך לקרות,

הרי ציוויליזציות מתות וקמות כל הזמן. בכל 50 שנה שעוברות, כל הטכנולוגיה, החינוך, האופנה, התזונה הבידור, העסקים, האידיאולוגיה - כל אלה משתנים לחלוטין. ואותה האמת המוחלטת שעליה גופים רשמיים נלחמו בשיניים שנים על גבי שנים, אותה האמת שעבורה מתו אלפים ומיליונים, מתה ביחד עם הנרטיב. כמה פעמים בהיסטוריה האנושית, "אמת" שהתקבלה כקונצנזוס עשרות שנים, קורסת, מושפלת ומפנה את המקום ל"אמת" חדשה כלש? זה קורה כל הזמן, זה טבעי, זו אבולוציה. עצירה של אבולוציה והתעלות טבעית, קורית בצורה פרדוקסלית, במיוחד בעולמות הקונבנציונלים, של המדע, הנרטיב הלאומי, תקשורת המיינסטרים והחינוך. בעקרון, כל אותם המקומות והמוסדות שהוקמו על מנת לשרת את ה"אמת" רק בגלל שבאותה נקודת הזמן, אותה ה"אמת" שילמה להם משכורת. אנחנו מתחילים לקבל סמכות פנימית, רק כשאנחנו בוחרים בצורה מודעת לצאת מתיאטרון ההתניות החברתיות והתיכנות. סמכות פנימית מגיעה ברגע שאנחנו מודעים לכך שאנחנו יכולים להיות כל מה שאנחנו רוצים, אנחנו יכולים לחשוב ולהתקיים בצורה עצמאית, ולא ללכת לפי חוקי המשחק המוגבלים שמציעים שלנו. הישועה לא תגיע מפוליטיקאים שמבטיחים שינוי כל פעם מחדש, אלא מאנשים שנמאס להם לציית לחוסר הגיון אנושי.

אל תשכחו שבאתם לכדור הארץ כדי ליישם שיעורים. השיעורים האלה נמצאים מול העיניים שלכם ממש ברגעים אלה. ממש עכשיו המציאות בוחנת אתכם דרך פעולות ומחשבות, האם הפעם אתם תתעוררו, תשברו את הדפוסים, תקשיבו ללב שלכם, תפעלו דרך חמלה ואהבה, או שתמשיכו באותם הדפוסים האגואיים המפוחדים, מחכים שיגידו לכם מה לעשות ואיך.

זה המבחן. זו הסימולציה התלת מימדית והיא קורית בכל רגע.

תזכרו שאמנם הגוף שלכם הוא פיסי בעל גבולות, אבל התודעה שלכם היא מטאפיסית, אינסופית וללא שום גבול. הגבולות היחידים מגיעים דרך דואליות שלא באמת קיימת שם.

כשאתם מכילים ומיישמים סמכות פנימית, אז אתם זוכים לחופש אמיתי. חופש אמיתי זה לא הסופ"ש או כמה נסיעות לחו"ל בשנה. אלה חופשים של המטריקס. זו עבדות מודרנית תחת פלורסנט, בזמן שאתם ממירים את הזמן של החיים שלכם, לשעות שכר כלשהו, מקיימים חזון של אנשים אחרים.

חופש וסמכות פנימית זו עבודה רגשית,

זה לא קורה לרדומי תודעה, עצלנים, מפוחדים, נפשות שמושפעות בקלות או אנשים שלא רוצים לקחת אחריות ומעורבות בחוויה הפנימית שלהם.

אם אתם לא לוקחים אחריות ומעורבות מלאה בחיים שלכם, זה אומר שאתם מעבירים את האחריות לכוחות אחרים, ומכאן הדרך לקורבנות היא קצרה מאוד. יחד עם זאת, מי שרדום באופן מוחלט, אי אפשר לבוא אליו בטענות. זה כמו לבוא בטענות לכלב על כך שהוא נובח. הבעיה הגדולה היא אצל כאלה שמתחילים להתעורר. הם מכירים את התועלות אבל מתקשים לדחוף את עצמם. הם יודעים שיש דרך יציאה מהסבל, אבל לא רוצים להשקיע את הזמן והמאמץ, מאחר שהמטריקס עדיין מעסיק אותם. כשמגיעים אלי אנשים דרך המלצות, הם רוצים את האפקט אבל מתקשים לבצע את המיומנויות. זה מובן לגמרי. בכל פעם שתהיה פרקטיקה שמשנה את האגו, האגו יעשה הכל כדי להתנגד, לברוח, לדחות או לבטל. אני יכול להראות את הגשר לניקוי רגשי, אבל אני לא יכול לקחת אף אחד באוזן, או לעשות את הדרך הזו במקום אנשים אחרים.

סמכות פנימית וחופש אמיתי מגיעים דרך אומץ. סטנדרט רגשי של אומץ, משמע הפחד, הספק, הכעס, האשמה והאפתיות, כל אלה כבר לא דומיננטיים במערכת. כל עוד התדרים השליליים יהיו פעילים, לא תהיה שום דרך להתרחבות וחופש אמיתי. סמכות פנימית נוצרת דרך פרספקטיבות חדשות ושינוי. עבור זה אנחנו צריכים לשחרר את הכאב הרגשי שאוחז בנו, לדאוג לאווטר שלנו בצורה מודעת, להפחית גירויים שמושכים בחזרה למטריקס, ובמיוחד - לדעת הקשיב ללב ולהכוונה הפנימית שלכם, בצורה כזו שבה הסמכות היחידה שלה אתם רוצים להקשיב - היא אתם. אתם החוק של עצמכם, ודרך עצמכם בלבד, כשתוכלו ליצור חומר דרך רעיונות מטאפיסיים, אתם תהיו חופשיים באמת.


 

אנחנו מזמינים אתכם להגיע ולהתנסות בסדנאות ההתנסות שלנו,

ללמוד עוד על השיטות שלנו,

או לקבל עוד פרטים על הליווי האישי של בית המימד הפנימי.

גיל גייחמן עם כובע בחוץ ביום שמשי

13 צפיות
bottom of page