top of page

תובנות משנות חיים שלא ידעתם על מטאפיסיקה ועל המשמעות שלה בחיים שלכם

מטאפיסיקה זה הבסיס לקיום שלנו. כל פיסי שאתם רואים במרחב, צריך את החלל הריק שיכיל אותו. למעשה, חלל ריק זה מכיל 99.99% מכל מה שיש, ואם נכנס להרכב העצמים הפיסיים, אנחנו נמצא שמה שמרכיב אותם ברמת האטום, זה 99.99% שטח ריק.


מטאפיסי, זה כל הוויה שמתאפשרת בחוויה בפנימית, שאינה קשורה לחומר, אבל באותו הזמן משפיעה על ההרכב והאיכות שלו. מחשבות, רגש, זכרונות, יצירה, כל אלה לא צריכים חומר כדי להתקיים, אך באותו הזמן משפיעות על ההרכב הכימי בגוף, ומה הנשמה יכולה לבצע דרך הכלי בכל זמן נתון.


אולי אתם אוכלים טוב ודואגים לגוף יפה, יכול להיות שקראתם הרבה ספרים, צברתם רכוש, אבל כל הדברים האלה הם אביזרים תלת מימדיים של המטריקס. בפועל, איכות החיים שלנו נמדדת ברמה המטאפיסית, ובמילים אחרות, דרך איזו ויברציה רגשית אנחנו חיים. ובזמן שלכל עצם פיסי מהקטן לגדול ביותר, יש גבולות, למטאפיסי אין גבולות בכלל.


תחשבו על התודעה שלכם כמו רדיו, שבו אתם יכולים להחליף ערוצים, כבכל תחנה אתם זוכים לחוות פרספקטיבה אחרת לגמרי.


בתחנת הראשונה אנחנו רואים מולנו גופים פיסיים, צורות גאומטריות במרחב. "הוא גבוהה, הוא רזה, היא יפה, אליו אני נמשכת / לא נמשכת" זו תחנת הרדיו התודעתי הבסיסית ביותר, ומערכות יחסית שנרקמות עם אנשים דרך התחנה הזאת הן שוליות ושטחיות.


בתחנת הרדיו השניה אנחנו מעמיקים לכדי פרספקטיבה, שבה אנחנו מזהים תפקידים חברתיים, מקצועות, סטטוס, תכונות ומאפיינים. "הוא חבר בעמותה, היא עצמאית, הוא חרדתי, עצבני, מקצועי במה שהוא עושה, בן אדם טוב" וכו'. על בסיס השכבה הנוספת הזאת, אנחנו מוצאים משמעות וחיבור מטאפיסי גבוהה יותר, אך עדיין מחווט מטריקס.


רוב האנשים משתמשים בשתי תחנות הרדיו הראשונות.


בתחנת הרדיו השלישית אנחנו מתחילים לזהות אנרגיות, אנחנו נהיים מודעים לכך שכל ישות פיסית, היא אווטאר של נשמה, שזימנו לעצמנו בצורה לא רנדומלית, אלא דרך חוזה, כדי ללמד אחד את השני, לשחרר קארמה מחיים קודמים, ולהמשיך במסע הנשמתי.


דרך הפרספקטיבה הזאת, מטאפיסיקה מתחילה לשחק תפקיד משמעותי ביותר. סנכרון מתחיל להיות חלק בלתי נפרד מהחוויה הפנימית, ואנחנו מתחילים לשים לב, שיש הרבה אנשים שנראים לנו מוכרים, או כאלה שאנחנו מרגישים אליהם חיבור נשמתי, כאילו היינו אמורים להיפגש כך או כך.


תדרים מתחילים להיות פקטור חשוב בחוויה. גוף יפה ותפקיד חברתי כבר לא מספיקים. הויברציה הרגשית היא זו שמשחקת תפקיד במערכות יחסים. האיכות המטאפיסית צריכה לרטוט באותה הצורה, ואז זה פשוט מרגיש נכון ואי אפשר להסביר את זה במילים.


כדי להצליח לקלוט את תחנת הרדיו השלישית, אנחנו צריכים לשדרג את המכשיר עצמו, לפתוח אותו, לנקות אבק, להחליף כבל או שניים, לחזק בורג, וכמובן לחדש את האנטנה.


זה השלב שבו אנחנו נכנסים לשלבים שונים של התעוררות רוחנית מתנערים מהמטריקס התלת מימדי, ומקבלים גישה לתודעה של מימד 4, שבה הלינאריות של הזמן, החלל והעצמים הפיסיים קורסת, פרספקטיבות חדשות נוצרות, התדר עולה, ושום דבר אינו מובן מאליו בחוויה.


זה השלב שבו האגו מפנה מקום לנשמה, דרך מסע של שחרור טראומות, איזון הכימיה בגוף, הרחבת תודעה, הזכרות נשמתית, העלאת הקונדליני, רגרסיות לעבר, פרוגרסיות לעתיד, מדיטציה והגעה לתקשורת עם המדריכים, מפגשים עם נשמות תאומות, הקרנת אהבה לאור לכלל השדה ועוד.


עכשיו כשאנחנו נמצאים בהתעוררות קולקטיבית, הרבה נשמות מקבלות גישה לתחנת הרדיו השלישית. החיים לאחר פתיחת הערוץ הזה - משתנים לתמיד.


בתחנת הרדיו הרביעית כל החוויה החיצונית והפנימית מתחברות ביחד. גבולות ה"אני" כבר לא מסתיימות בשולי הגוף, אלא נפרסות אל עבר כל מה שיש, וכך התודעה נמצאת במלוא האחריות על כל מה שנחווה.


המטאפיסיקה נהיית עשירה יותר, אך עם התובנה שכל העצמים והגופים הם בעצם אותו הדבר, והם וכל דבר אחר זה "אני", זו תובנה שקשה לעכל אינטלקטואלית ואגואית. זה משהו שצריך לחוות בצורה ישירה לגמרי.


אנחנו נהיים מודעים לכך שכל מחשבה שעולה בחוויה, היא לא רנדומלית, אלא מוקרנת מתוך שדה מטאפיסי של הסתברויות מגוונות, וכל פעולה או מחשבה או רגש שיוצא מאיתנו, לא רק משפיע על כל המטאפיסיקה והפיסיקה של כל מה שיש בכל רובד, חלל או זמן, אלא יוצרת הסתעפות של קיום מקביל, וכך הויברציה האישית שלנו, משפיעה על שינוי המציאות בכל הרבדים.


בכל פעם שאתם מאפשרים לעצמכם להתעלות תדרית, לשחרר עומס רגשי, ולצאת מהלופ והדפוסים, אתם נכנסים לקיום מקביל והנשמה זוכה לאבולוציה תודעתית.


במקביל לכל זה, אנחנו גם זוכים לתובנה שכל החוויה היא אחת. אנחנו יוצאים לגמרי מהפרספקטיבה הגיאומטרית תלת מימדית, ומבינים שה "אמת" והרלוונטיות שאנחנו רואים בעיניים פקוחות או עצומות וכל מה שמוקרן אלינו מדיטטיבית או מטפיסית או רגשית, היא שווה לגמרי.


כל מטאפיסיקה שנוצרת בחוויה הפנימית זו הקרנה לא רנדומלית. אנשים יכולים לתפוס סימנים כאלה כבעיה, אבל למעשה, כמו שכל כאב פיסי הוא רמז לשינוי ספציפי שאנחנו צריכים לעשות, כל קונפליקט מטאפיסי שיש בחוויה שלנו, הוא רק רמז לתיקונים שאנחנו צריכים לייצר ולשיעור שאנחנו צריכים לעבור בכל רגע.


ברגע שתתנו לרובד המטאפיסי לקחת שליטה, האגו יקרוס, ואתם תזכו למשמעות חדשה במערכות יחסית, עבודה, רגש, וכל הנגזרות וההשלכות המנטליות והגופניות של ויברציה ומודעות חדשה.


 

אנחנו מזמינים אתכם להגיע ולהתנסות בסדנאות ההתנסות שלנו,

ללמוד עוד על השיטות שלנו,

או לקבל עוד פרטים על הליווי האישי של בית המימד הפנימי.

גיל גייחמן יושב בטבע ומהרהר

25 צפיות
bottom of page