top of page

10 תובנות משנות חיים על זימון של שפע

יש מטרה שבגינה התכנסתם על כדור הארץ בדיוק בתקופה הזאת בהיסטוריה.

זה המוקד המדוייק ביותר שבחרתם עבור עצמכם, כדי להשלים שיעורים, לשרוף קארמה ולבצע את השליחות הנשמתית. כל זמן שאתם לא מבצעים את השליחות, יש תמיד תחושה של חוסר נוחות, כאילו אתם כל הזמן רוצים להיות במקום אחר. ככל שאתם מעלים את התדר שלכם, אתם מבינים שהרגשת השייכות לא קשורה לגאוגרפיה שבה אתם נמצאים, אלא לתחושת השלמות שלכם. כשאיכות החוויה הפנימית נהיית מטאפיסית ולא פיסית, אתם נהיים מודעים לכך שגן עדן או גיהנום זו רק אספקט תודעתי.


1. הלב שלכם יכוון אתכם לעבר השליחות, היקום ישלח לכם סימנים, רמזים, קונפליקטים פנימיים וסתיות תקן שינסו להניע אתכם מבחירות אגואיות שלא קשורות לשליחות הנשמתית.

כמו שלכל תא בגוף שלנו יש תפקיד וזיכרון תאי שגורמים לגוף שלנו לא להתפרק בכל רגע נתון, כל אחד מאיתנו הוא תא בתוך התודעה, עם תפקיד, שליחות ותכונות. הדרך להבדיל בין שליחות נשמתית ליעד אגואי היא הכוונה האמיתית של הפעולה. אגו מבצע פעולות עבור הישרדות האורגניזם, עם אלמנטים של ציפייה, ואילו נשמה פועלת דרך שמחה ופותחת את הלב לכולם, עם כוונה אך ללא ציפייה, עבור התפתחות רוחנית וערך ללא גבולות.


כשאתם מתחילים להיזכר במה שבאתם לעשות, השליחות שלכם לא רק מרגישה נכון, לא רק יוצרת תשוקה בוערת בכל החוויה הפנימית, היא גורמת לכם להיות שמחים, ליהנות מהמסע. בזכות השליחות, המציאות נראית עשירה וחיה יותר. מאפשרת לכם להיות פרודוקטיביים, חיוניים יותר, ולשרת אחרים ללא פשרה. זה שפע אמיתי. זה מה שבאתם לעשות דרך אגב. לשרת. לעזור לאנשים. לא משנה מה השליחות שלכם, אתם הגעתם כדי לתת ולהעניק השראה וללמד אחרים איך להגיע לאיכות האנרגיה שלכם. בגדול כל העבודה כאן על כדור הארץ היא לדעת איך לשלוט ולבצע מניפולציות באנרגיה.


2. תפסיקו להשתמש במתווכים

אחת מהאסטרטגיות הטרגיות ביותר עבור צמיחה והתקדמות של בני אדם, היא לתקוע מקלות בגלגלים ההתפתחות שלכם, דרך מניפולציות "תיווך". מתווכים (לא להתבלבל עם המקצוע), אלה הנסיונות לקבל כל מני אישורים חיצוניים מהמטריקס, שדוחים שוב ושוב את ההתקדמות שלכם באפיק שאתם מכוונים אליו.


דוגמאות למתווכים:

  • "אני לא אעשה שינוי עכשיו, אני אחכה לזמן מתאים יותר" - הזמן נהיה מתווך

  • "אני רק צריך עוד כמה תעודות כדי להיות להתחיל לעשות את מה שאני רוצה" - תעודות נוספות נהיות מתווך

  • "אני אחשוב על זה" - האינטלקט נהיה מתווך. כאן אנחנו מסתמכים אותו האינטלקט שמביא אותנו לאותו הסבל היומיומי שאנחנו רגילים אליו. כשאתם מוצאים את עצמכם ב"אני אחשוב על זה", אל תצפו לתוצאות שונות בחיים.

  • "אני אעשה את הצעד כשהעניינים ירגעו" - העניינים הופכים למתווך. כולנו יודעים שהעניינים אף פעם לא ירגעו. אתם אלה שצריכים להירגע עבור זה.


אם כל החלומות שלכם תלויים בהתניות, זו לא כוונה אמיתית, אלא המתנה לכך שהמציאות תעשה עבורכם הוקוס פוקוס. אבל המציאות זורמת איתכם לפי הויברציה שלכם. היא לא יכולה להחזיר לכם אהבה, בזמן שאהבה שלכם תלויה בכל כך הרבה משתנים. תאמינו בעצמכם ותאמינו ביקום שידאג לכם. תתמסרו ללב שלכם ללא מתווכים.


3. תמצאו דרך לפתוח את הלב שלכם ליותר אנשים

אתם תפתחו את השפע שלכם הרבה יותר מהר, כשתפתחו את הלב ליותר אנשים. ביחד ההתקדמות הרבה יותר מאתגרת אבל גם הרבה יותר מהירה. אם יש לכם מתנה אותנטית להעביר לעולם, אתם צריכים למצוא את הדרך להעביר דרך השער שלכם יותר ויותר נשמות.


תבנו קהילה. זה אפילו לא עבור הקהילה. אתם לא בונים קהילה עבור הקהילה, אלא עבור עצמכם, כי אתם יודעים שבקהילה שלכם אתם תהיו חייבים לקחת אחריות על ועבור אחרים, אתם תצטרכו להשתפר כל הזמן, להכווין. מה יותר טוב מלהיות במחיצת אנשים שרוצים אתכם לידם. לבנות קהילה משמע לצאת מאיזור הנוחות שלכם, ועם זאת - אלה האנשים שלכם. יותר אנרגיה שאתם מעבירים לאחרים מעצמכם, יותר אנרגיה שחוזרת אליכם. קהילה זה שפע. שפע של אנרגיות שנמצאות שם עבורכם כל הזמן, עוזרות אחת לשניה, משתפות, חוות ביחד את המסע הייחודי על כדור הארץ.


4. מסע ולא יעד

יעדים לא קיימים בשום מקום. זה קונספט מטאפיסי שבו אתם קובעים נקודות ציון של התקדמות במסע. כשאתם מגיעים ליעד, אתם יכולים לשים לב שאין הרבה שינוים שקורים בפועל. אולי אתם מרוויחים יותר, אולי התחתנתם או עשיתם ילדים, אבל המסע לא נגמר. כשאתם צולחים שיעור אחד תדעו שמחכים לכם עוד תריסר שיעורים אחרים, מאתגרים יותר, שתואמים לסטנדרט הרגשי החדש שצברתם עד היום.


אם הציפייה היא רק עבור הגשמת היעדים, אתם מצמצמים את רגעי השמחה שלכם למוקדים מינוריים שבהם יש קצת אדרנלין ודופאמין. אבל מה קורה בשאר הזמן? האם זה אומר שכל מה שהוא לא יעד נוצץ, צריך לעבור דרך לחץ, התנהגות לא מודעת ומחשבה נויירוטית? זה מה שקורה כשאנחנו מכוונים לטפל ולא לעיקר. ההישג החומרי הוא נחמד, אבל הוא רק גזרת של אנרגיה ותדר. החומר מתגלם בצורה הנכונה והראויה ביותר עבורכם, כשהאנרגיה שלכם טהורה ומגיעה מהסיבות הנכונות.


נקודות פיק יהיו שם כל הזמן, אבל כך גם נקודות של שפל. כמו כל דבר, גם אנחנו עוברים סייקלים פנימיים שאי אפשר להתכחש אליהם. אנחנו כן יכולים ללמוד לנהל את המכניזם שלנו בצורה מודעת, כדי שהזעזועים יהיו כמה שיותר רכים. המטרה היא ליהנות מכל המסע ולא רק מרגעי הזוהר שמוגדרים כך קולקטיבית. זוהר צריך חלק אינטגרלי מהיום שלכם. כשאתם נותנים לשמחה והנאה להיות מרכזיים בחוויה, שפע זה משהו בלתי נמנע שנמשך אליכם.


5. השפע נמצא בכל מקום

יש היום יותר נוחות ומשאבים נגישים מכל תקופה אחרת. הכל קיים עבורכם כדי ללמוד ולהתחיל לייצר את מה שאתם רוצים. החיים היום כל כך נוחים, שאנשים שוכחים כמה משאבים יש סביבם בפועל. ספרים, אינטרנט, הכשרות, מוסדות, ייעוצים, חברים, מורים, אמצעים טכנולוגיים - עולם שלם של אפשרויות ופוטנציאל פרוס לפניכם בכל רגע נתון. כל מה שאתם צריכים לעשות זה להכיר בזה, לקחת אחריות ולתת כוונה אמיתית.


6. אל תעשו את זה לבד

בהמשך לסעיף על הקמת קהילה, יש גבול עד כמה אנחנו יכולים להתקדם בכוחות עצמנו ללא הכוונה של אחרים. אתם לא צריכים להיות סטודנטים נצחיים במובן של לא לפעול, אבל אתם כן רוצים להיות תלמידים נצחיים, ואף פעם לא להיות יהירים עד כדי כך שאתם לא חושבים שיש עוד מה ללמוד. כמו שאתם מסתמכים על הווייז שיגיד לכם לאן לפנות בכביש, ככה אתם צריכים אנשים להסתמך עליהם.


המורים והמדריכים שלכם נמצאים בחוויה וחתמו אתכם חוזה כבר מראש. התפקיד שלכם זה לראות את הסימנים, לקרוא את הרמזים ולעשות את הצעד. הם בדיוק אלה שידחפו אתכם לעבר השלב הבא במסע שלכם.


7. פרפקציוניזם ומולטיטאסקינג

אם יש 2 קונספטים שיכולים להרוס הרבה דברים בבת אחת זה הניסיון להיות מושלמים ולנסות לעשות הרבה דברים באותו הזמן. הרדיפה אחר שלמות זו אסטרטגיה אגואית מתוחכמת, שדרכה אנשים דוחים את עצמם מלבצע צעדים קונקרטיים ובכך, הם מכשילים את עצמם לבסוף עם הטענה שחיכו לכך שהכל יסתדר בצורה שבה הם רצו. שום דבר אף פעם לא יסתדר בצורה שאתם בדיוק רוצים והמציאות תדאג לבחון אתכם בכך שוב ושוב. העניין זה לא להיות מושלם, אלא להשתפר עם המסע. לא לחכות אלא להתחיל עם המשאבים שיש. יש משפט מעולה שאומר: "אם לא הרגשתם מבוכה מהמוצר הראשון שלכם, כנראה הוצאתם אותו מאוחר מדי". שיפורים ודיוקים אף פעם לא נגמרים, ועקב פחד מכישלונות ומשפע, האגו אף פעם לא יהיה מרוצה בצורה מלאה.


לגבי מולטי טאסקינג צריך להבין עקרון אחד: "כשאתם רוצים הכל ובבת אחת, אתם מקבלים כלום ובהדרגה". זה בדיוק ההיפך מיוגה. יוגה זה היכולת שלנו להתמקד ולהתמסר לפעולה או מחשבה אחת. מולטיטאסקינג מצד שני גורם לנו להיות כמו ברווזים. אנחנו יודעים ללכת, לרוץ ולעוף אבל אנחנו לא עושים שום דבר בצורה טובה. המחשבה, הפעולות, כל אלה צריכות להיות ממוקדות ובהירות. אנחנו מזמנים לעצמנו טוב יותר כשאנחנו יודעים בצורה ברורה לאן אנחנו מכוונים ומאיזו רמת מודעות אנחנו עושים את זה.


8. אל תשוו את עצמכם לאחרים ואל תשתמשו בתכנון גנרי

ההשוואה היחידה שצריכה להיות לכם היא לא לאחרים, אלא למי שהייתם אתמול. אחרים יכולים לשמש השראה עבורכם, אבל הצעדים שלכם לשפע שונים לגמרי מהצעדים של האיידולים שמוכרים תוכניות "העתק - הדבק". התוכניות האלה עובדות עבורם, כי הם מייצרים ראפורט חזק עם הקהל, למשך הרבה זמן. זה לא אומר שתכנית העבודה שלהם תתאים לכם. השפע שלכם קשור לאסטרטגיה ומיתוג רק בצורה מוגבלת. מי שצריך להגיע אליכם יגיע בכל מקרה, הרי זה החוזה הנשמתי כל או כך. השאלה היא האם אתם מוכנים לקחת את כל העקרונות שאתם לומדים מאחרים, אבל לעשות משהו אחר שהוא לגמרי אתם.


אנשים לא צריכים עוד ממה שכבר יש. הם צריכים אתכם באופן הכנה ביותר ואת הדרך החדשה והיצירתית שלכם לעזור להם. השפע יגיע כשתאפשרו לעצמכם להפסיק לנסות להיות משהו שאתם לא. להיות 100% כנים. זה מה שהמציאות רוצה מכם. כשאתם רוצים להשוות, תשוו את עצמכם ליום לפני, או מה הצלחתם לעשות היום שמנעתם מעצמכם אתמול.


9. זה הכל עניין של תדר

כולנו ישויות אלקטרומגנטיות - אנחנו מושכים אלינו את את הויברציה שאנחנו מייצרים. זה אומר שכל מה שנחווה כמציאות חיצונית שנמצאת מחוץ לגבולות הגוף שלכם, וכל מה שאתם מזמנים לעצמכם לרבות שפע, זה ביטוי ישיר של הויברציה הפנימית שלכם.

אתם יכולים למשוך חומר בצורה אינטלקטואלית, אבל אינטלקט זה תמיד נגזרת של רגש. אם הסטנדרט הרגשי שלכם הוא על פחד, האינטלקט לא יוכל לעזור לכם הרבה. אתם לא יכולים לחשוב פחד החוצה, וזה אומר שלא ניתן יהיה להכיל רגשית צעדים ושינויים שצריך ליישם.


כשאתם חושבים או מדמיינים את הגרסה הטובה ביותר של עצמכם, היא ניראית כמוכם אבל היא לא ממש כמוכם. היא מדברת אחרת, מגיבה אחרת ומושכת אליה שפע אחר. הפער היחידי ביניכם לבין האדם שאתם רוצים להיות, הוא רגשי בלבד. בשורה התחתונה, כדי להיות האדם שאתם חולמים עליו, אתם צריכים להעלות התדר שלכם - לתדר של אותה הגרסה.

10. הדרך הטובה ביותר לעזור לאחרים היא לעזור לעצמכם

כשאדם יושב במטוס ומסיכת החמצן יורדת מלמעלה, הדבר הראשון זה קודם כל לאבטח את עצמו ורק אז אנשים סביבו. אתם לא יכולים להיות שם עבור אחרים בצורה המיטבית, אם אתם שוחקים את עצמכם או נותנים לאנרגיה להתנקז. במילים אחרות, אתם לא יכולים להיות פתרון עבור אחרים, אם אתם עדיין בעיה עבור עצמכם.


אם אתם רוצים לשרת אנשים אחרים, הדרך הטובה ביותר זה להמשיך לשפר את עצמכם - כל הזמן. אתם לא יכולים להיות פתרון עבור אחרים, אם אתם עדיין בעיה עבור עצמכם. דרך השיפור העקבי והעבודה הפנימית, אתם תהיו כלי טוב יותר להעברת מידע, מתן עזרה, שירות וערכים. הדרך הטובה ביותר לעזור לעצמכם למשוך יותר שפע, היא דרך הויברציה שלכם, דרך עבודה ואיזון רגשי שמתרגמים את עצמם לפעולות מודעות יותר ביום יום.


 

אנחנו מזמינים אתכם להגיע ולהתנסות בסדנאות ההתנסות שלנו,

ללמוד עוד על השיטות שלנו,

או לקבל עוד פרטים על הליווי האישי של בית המימד הפנימי.


30 צפיות
bottom of page