top of page

10 תובנות משנות חיים שלא ידעת על המציאות

כשהתחלתי את תהליך ההתפתחות שלי אני לא באמת ידעתי לאילו דברים אני הולך להיחשף, מה אני הולך לחוות באופן ישיר על עצמי ואילו שינויים הולכים להתרחש בחיי. מה שאני מגלה ומתרגל במסע הזה בכל יום הוא מעבר לכל מה שאי פעם ציפיתי לחוות, לדעת או להרגיש.


מה אם אני אגיד לכם שרוב מה שלימדו אתכם בבית הספר ובאקדמיה,

זה רק גרגר של מידע, חלקיק קטן מתוך פאזל

שלא מאפשר לכם לראות את התמונה הגדולה

לגבי מי אנחנו, איך אנחנו מתפתחים, מה מניע אותנו, מה הפוטנציאל שלנו,

איך אנחנו לומדים מהר יותר, איך נהיים יותר פרודוקטיביים

ואיך אנחנו מבצעים אבולוציה וטרנספורמציה תודעתית.


עד היום אתם קבלתם תוכן עם אג'נדה לאומית או חברתית,

על מנת לגרום לכם להזדהות עם אמונות ואידיאולוגיה,

או לקשור אתכם לקונספטים נוירוטיים שרק מגבירים את הלחץ והחרדה בחיים.


במאמר הזה אני אסביר לכם בקצרה איך לצאת מתוך המטריקס הזה,

ואעניק לכם כמה פרספקטיבות חדשות

לגבי מדע, דת, החברה האנושית, ההתפתחות של בני האדם,

מוות, ויברציות, שחרור טראומות ופריקת כאב,

התעלות רוחנית, מיומנויות של איזון מדיטציות ועוד.


זה מידע אזוטרי שלא תלמדו בשום מקום קונבנציונלי, ואם תבינו את הקונספטים האלה, החיים שלכם הולכים להשתנות לתמיד.


אז מהם 10 התובנות לגבי המציאות שיכולות לשנות לכם את החיים?


1. שלבי התפתחות התודעה האנושית

האם אתם מודעים לשלבי הערכים והמודעות שמתוכם אנשים תופסים את החיים שלהם? מודל הספירלות הוא מפה מדעית שמראה את האבולוציית התודעה האנושית שלב אחר שלב. המודל שנחקר במשך יותר מ 40 שנים, ומסביר בצורה פנומנלית ובמקביל, איך הקולקטיב מתפתח ואיך האינדיבידואל מתפתח. איך כל עולם ערכים תופס זוגיות, קשרים חברתיים, שפע, חינוך, עולמות ערכים אחרים, ומה השלב התודעתי הבא של כל אדם שאתם פוגשים.


אם אתם תבינו את המודל הזה, אתם תדעו איך לתקשר בצורה אפקטיבית עם כל אדם שאתם פוגשים, איזו זוגיות לבחור עבור עצמכם, אילו מקצועות מסונכרנים עם רמת התודעה שלכם, מה מניע אתכם או עושה אתכם שמחים ואיך אתם יכולים באמת לתרום לעצמכם ולעולם.


מעבר לזה, אתם תדעו לזהות רמות תודעה של תוכן שאתם צופים בו, ספרים, סרטים, מוסיקה, תכניות, אחרי שתכירו את הספירלות - כל אידיאולוגיה נסתרת תהיה שקופה עבורכם, אתם תבינו הרבה יותר טוב את הסביבה שלכם ובעיקר את עצמכם.


2. תדרים רגשיים

לכל חפץ, אור, קול או רגש יש ויברציה, והויברציה הזו יכולה לשנות לחלוטין את כל מהלך החיים. אתם יכולים להיות בספירלה תודעתית גבוהה, אבל התדר הרגשי יכול להיות נמוך. תדר רגשי זה המצב האמוציונלי הסטנדרטי שאנחנו חיים בו.


הסטנדרט הזה נקבע במהלך החיים דרך הצלחות, כישלונות, עלבונות, טראומות וכו' אחרי כל טראומה שהגוף לא משחרר מערכת העצבים מחווטת את עצמה מחדש להישרדות.


אתם חושבים אולי שהמוח הוא העיקר בגוף, אבל כדאי שתבינו כבר עכשיו שהאינטלקט שלכם הוא רק נגזרת של המצב הרגשי. אם הסטנדרט הרגשי יהיה פחד, המחשבות, התגובות, קבלת ההחלטות, זוגיות, עבודה, הכל יזרום דרך פחד.


מודל התדרים של הוקינס, מסביר את הרפרטואר המלא של התדר הרגשי אצל בני אדם, ואיך כל תדר כזה הוא גורם לשינוי מוחלט של תפיסת מציאות.


בכל פעם שאתם עולים תדר רגשי, אתם עוברים למימד אחר, שבו אתם מושכים אליכם נסיבות אחרות, אנשים אחרים ואפילו מחשבה אחרת. בכל תדר רגשי נפתח לכם עולם חדש של מידע, שפע ויכולות שלא ידעתם שקיימים שם לפני. מודל התדרים זו מפה שמציגה לכם את הפוטנציאל האישי שלכם, ומה יקרה כשאתם תעלו לויברציות חדשות.


3. עולם הנשמות

האם אתם עדיין מחזיקים ברעיון שבו אתם מתים ולא קורה כלום? או שאולי אתם נשלחים לגן עדן או גיהנום? יכול שעד עכשיו הייתם במטריקס והתחברתם רק לרעיונות המוגבלים של עולמות הדת והמדע.


אבל מה אם הייתי מספר לכם קונספט אחר לגמרי שישנה את כל התפיסה שלכם לגבי מוות - אחת ולתמיד?


יש מספר חלוצים בעולם בתחום ההיפנותרפיה, כמו מייקל ניוטון, דולורס קנון ואחרים, והם כתבו שורה ארוכה של ספרים על טיפולי הרגרסיה שהם בצעו על עשרות אלפי אנשים כל אחד. לא רק שהם הצליחו להביא את המטופלים לכל הגלגולים הקודמים שלהם בתור אנשים, חיות ואלמנטים, הם גם פרצו את מימד החיים הקודמים, והגיעו למימד של מה שקורה בין הגלגולים, מה הנשמה עוברת, את מי היא פוגשת, איך היא מנסה לכפר על הקארמה שהיא יצרה בתור בן אדם, מה זה יום הדין במועצה הגבוהה, איך נשמה בוחרת גוף חדש


כל המידע הזה והרבה יותר ממופה בשורה ארוכה של ספרים, שמתארים תמלולים של אלפי סשנים עם לקוחות שונים, שאותם לקחו לעולם הרוחות ולחיים קודמים במוקדים שונים בהיסטוריה, ולפי הדיווחים הישירים האלה, אפשר להבין את ההיסטוריה האנושית בצורה המדוייקת ביותר, מבלי שנצטרך להאמין לדוגמה או כל רעיון שאותו מנסים להכניס לנו במערכת החינוך והאקדמיה ע"י היסטוריונים, אנשי דת ומדענים קונבנציונלים. אם תבינו את המודלים האלה, אתם תגלו שאתם הרבה יותר קרובים למקור התודעה ממה שחשבתם, או ממה שהובילו אתכם לחשוב.


4. היסטוריות נסתרות מעיני הקולקטיב

האם ידעתם שהספינס הרבה יותר עתיק ממה שמתארים בהיסטוריה המודרנית האם ידעתם שאטלנטיס הייתה קיימת, אלים ממסורות שונות, טכנולוגיה עבודה, ישנם אלפי ספרים וספריות שנסרפו ונגנזו במהלך ההיסטוריה, מהיהדות, הנצרות, האיסלאם, זרמים גנוסתיים, מסופוטמיה, מצריים, מרכז אמריקה, בגלל שלא תאמו את האג'נדה הדתית - פוליטית של תרבות כזו או אחרת.


המידע שמספרים לנו ביום יום אפוף בקונספטים שקשורים לאמונות, ופרדיגמות חברתיות, מצד שני, יש מידע אזוטרי, שמעניק לנו קונספטים אחרים לגמרי ממה שלימדו אותנו בסביבה הקרובה או הקולקטיבית הרחבה, אבל כדי למצוא אותו אתם צריכים באופן רצוני לפתוח את המעברי התודעה לאפשרויות חדשות של ידע וחוויה.


תחשבו שכל מה שאתם יודעים זה כמה חלקים קטנים של פאזל, החלקים שנתנו לכם לראות, ואתם מסיקים שזו כל התמונה, זה כל מה שיש או כל מה שצריך לדעת. אבל אם תפתחו את הראש ואת הלב, אתם תתחילו לקטוף ולאתר סימנים, שיכולים לשנות את כל הפרספקטיבה שלכם לגבי היסטוריה, ארכיאולוגיה, מדע, דתות, אבולוציה, שפע וכו'


5. יוגאס זה קונספט שמגיע מתוך עולם היוגה.

הרעיון מתאר גישה שונה מאוד של התפתחות אנושית, ממה שמסבירים ומלמדים היום.


היום הדעה הרווחת שהאדם התקדם בצורה לינארית מחיים במערות, לתוך חיים שבטיים, תוך עיסוק בצייד ואז בליקוט וחקלאות, מהציוויליזציות הראשונות לכאורה של מסופוטמיה, מצריים, פרס ויוון העתיקה, עד לימי הביניים ואז ראשית ההתפתחות המדעה מהמאה ה 16 והלאה.

ה Yugas - ובתגרום שלהם, מודל המחזורים של האנושות, מספר לנו סיפור אחר לגמרי.

לפי היוגאס האנושות עוברת סייקל של קריסה ונסיקה בכל 24 - 25 אלף שנים, ואלה מתואמים למוקדי הנקיפה שכדור הארץ עובר בזמן הזה. 24 אלף השנים מתאים קריסה אנושית במשך 12 אלף שנים ואז נסיקה אנושית של 12 אלף שנים, כשכל מחצית מחולקת ל 4 חלקים שבהם האנושות נמצאת בפיק תודעתי בצד אחד, ושפל תודעתי בצד השני.

הפעם האחרונה שהיינו בפיק תודעתי היה לפני 13 אלף שנה בימים של אטלנטיס. לאחר מכן האנושות החלה בקריסה איטית, ששיאה היה ב 500 לספירה, התקופה החשוכה ביותר באנושות מבחינת תודעה וטכנולוגיה.


המודל מסביר בצורה מפורטת ואלגנטית, למה אנחנו מוצאים מקורות אנרגיה עתיקים, למה יש אזכורים של טכנולוגיה ומבנים שציידים ולקטים פשוט לא יכלו לבנות בזמנו, ולמה הופיעו כל האנשים החשובים בהיסטוריה במוקדים שונים בזמן, מה היה התפקיד שלהם, איך קרתה הקריסה, מה אנחנו צפויים לחוות בעלייה ועוד המון מידע שיחבר לכם את הספירלות, התגרים הרגשיים והנשמות לתמונה אחת ברורה, של איך התודעה והאנושות שזורים בריקוד רוחני.


6. האם אנחנו לבד ביקום?

היקום שלנו מאכלס טרליוני גלקסיות, כשבכל גלקסיה יש מיליארדי מערכות שמש, ובתוך כל הטלריונים האלה, יש טליוני מערכות שמש שבהן יש פלנטות שנמצאות בשטח הירוק, שמאפשר חיים כלשהם.


ההנחה שאין חיים מחוץ לכדור הארץ היא יהירה, מאחר שכדור הארץ הוא כבר הסתברות אחת מלאה מתוך טריליוני אופציות אחרות. סיפורים על מפגשים, תמונות, עדויות של בכירים, מסמכים וצילומים יש אינסוף, מספיק שרק מקרה אחד מכל אלה שראיתם או שמעתם עליהם יהיה אמיתי, וזה ישר משנה את הפרדיגמה שלפיה חייתם לפני.

ממש כמו שאנשים היו בטוחים פעם שהשמש סובבת את כדור הארץ ולא להיפך.

הסיבה האמיתית שהמידע הזה נשמר מהאנושות, היא שהממשל חושב שהמודעות האנושית עדיין לא בשלה לרעיון, או שזה ייצור כאוס כלשהו.


ממידע שהוצא מאנשים שהיו תחת היפנוזה והנשמה שלהם היא מתנדבת על כדור הארץ, אנחנו יכולים להבים שכל תופעת החוצנים, מסתכמת בישויות יותר מפותחות מאיתנו, שיודעות לעבור בין מימדים, מפקחות עלינו ומתערבות רק ברגעים שבהם האנושות עומדת לבצע משהו בלתי הפיך.


7. מזון ומים

שני המקורות האלה רגישים לדבר אחד מאוד ספציפי, הויברציה שלנו.

מבחינת תזונה, כדי לנקות את הרעלים של הגוף אנחנו צריכים להבין כמה דברים מאוד בסיסיים.

הדבר הראשון, כל מה שלימדו אתכם לגבי תזונה נכונה, שמורכבת מככה בשר, דגים, חלב, לחם, זה הכל ספין מדעי כדי לגרום לכם לצרוך את המוצרים שנמכרים לכם בסופרים.

מה שכבר נמכר לכם בסופרים תוכנן יותר להזיק לכם מאשר להזין אתכם, אחרי שאתם אוכלים את האוכל המעובד הזה ומייצרים לעצמכם נזק, אתם יכולים בקלות לעבור להיות לקוחות בענף רווחי נוסף והוא - ענף התרופות.


אנשים עושים היום עניין מאוד גדול ממזון, בזמן שהאוכלוסיה באופן כללי נהיית יותר ויותר חולה, הסימפטומים נהיים יותר מורכבים, וכל זה בגלל שאנחנו לא מבינים כמה עקרונות פשוטים לגבי מזון, שפשוט משנים את כל התפקוד של מערכת העיכול ומערכת החיסון.


עבור זה יש לנו את התזונה שסאטווית, האיירוודה או במילים אחרות תזונה יוגית, שמשלבת מזון פשוט עם חלונות של צום לאיפוס כל המערכות בגוף וניקוי רעלים עקבי.


נקודה חשובה נוספת בתחום הזה, כל המזון וכל המים - מגיבים לויברציה שלכם בכל זמן נתון. מים קולטים ויברציה שנמצאת לידם ומסוגלים להבחין גם באיזו ויברציה מדובר, חיובית או שלילית, וזו תשפיעה על המבנה המולקולרי של המים. אם אתם 72% מים, אתם יכולים לחשוב גם שיש יותר מים בגוף שלכם מאשר אגו. והמים האלה כל הזמן מגיבים לרמה הרגשית שלכם, ולכן 100% מהזמן גם משפיעים על כל החיוניות בכל המערכות בגוף.


8. פסיכאדאלים

נעשה לשנייה אחת הפרדה בנוגע לאספקט החוקי לגבי פסיכודליה, אם נפתח את הראש ונקרא או נראה קצת חומרים, אנחנו נגלה ששימוש בחומרים פסיכדלים יכול לתרום למקרים קשים של פוסט טראומה, והפרעות נפשיות אחרות אצל מטופלים.


למרות שהיה שימוש ב LSD בטיפולים של טראומות, כרגע כמובן שאנחנו מדברים רק על חומרים טבעיים כמו פסילוסיבין, DMT או קנאביס, ולא על הרואין, קראק, אמפטמינים, מורפיום, קוק או כל חומר מסונטז אחר, להזכירכם, קוקאין והרואין היו חוקיים ובשימוש נרחב בעולם הרפואה, בזמן הקנאביס יצא מהחוק כמסע הפחדה של ציבור שלכם.


היום אנחנו רואים שהמדיניות של הממשל בנושא נהיית רכה יותר, וזה מאפשר לעולם המדע לבצע יותר מחקרים על החומרים עצמם, על מנת להסיק ולפטנט את זה בתור משהו שניתן לתת כמרשם.

באופן כללי, פסיכודלים יכולים לפרוץ את התודעה לזמן מוגבל, ולתת לאנשים להרגיש את מה שקיים מעבר לחושים הפיסיים, זה מעין חלון הצצה זמני, שגורם לתחושת חיבור גבוהה יותר, תובנות, מסרים, פריקה רגשית וכו.

החומר עצמו מגיב כמובן כמו מזון או מים, לויברציה הרגשית הסטנדרטית שלכם, לכן לפני שאתם מתנסים בחוויה כזו או אחרת, רצוי שתאזנו תחילה את מערכת העצבים ותרימו את התדר הסטנדרטי שלכם. בצורה כזו אתם תעברו חוויה של לימוד ולא של חרדה.


9. גנטיקה

אחת ההבטחות והנפילות הגדולות של שנות ה 2000 הייתה פיצוח הגנום האנושי, שמלבד כמה מחלות בודדות שהיה ניתן לבודד, לא הצליח להביא את עולם המדע להבנה גבוהה יותר לגבי האנושות.


אבל, תחום אחד שכן נמצא מאוד מעניין הוא דווקא האפיגנטיקה, שמראה שגנים יכולים להיות עם פוטנציאל למחלה כזו או אחרת, אבל הדבר שמשפיע עליהם הצורה המשמעותית ביותר, זה דווקא הסביבה החיצונית או הפלטפורמה שעליה הגן נמצא.


כמובן שגם גנים, המולקולות ואפילו התאים שלנו, כולם מושפעים מהויברציה שאנחנו מייצרים. הבריאות שלנו תלויה בזה בצורה ישירה.


תשימו לב שאנשים שנמצאים הדיכאון קליני, חרדה כרונית, הם אלה שמפתחים הכי הרבה תסמינים פיסיולוגיים, שם הגוף חווה קטסטרופה, והכל נובע מויברציה רגשית.


וזה מה שמוביל אותנו לנקודה האחרונה למאמר הזה:


10. אתם חיים בתוך מטריקס ביולוגי, כימי, חברתי, אגואי, גנטי וקארמטי

הדרך להשתחרר מהמטריקס היא להתחיל להעלות את התדר הרגשי ע"י ביצוע של פרקטיקות רוחניות, שלא באות להמיר אתכם, אלא לשפר את התפקוד, לשחרר טראומות ולהכנס למצבי תודעה גבוהים.


הפרקטיקה הראשונה והבסיסית ביותר שתניע את התהליך הרוחני שלכם, היא להגיע למצב של נייטרליות ולפתוח את הראש שהמציאות היא הרבה מעבר למה שאתם הכלתם עד עכשיו.

ברגע שתתעלו מעל המטריקס התרבותי גלובלי, אתם באופן בלתי נמנע תגיעו בסופו של דבר לכלים שיאפשרו לכם להשחרר את התודעה ולהגיע לרמות של פוטנציאל אישי שלא חלמתם עליהם.


כאן נכנסת העבודה האמיתית, של איך אנחנו משפרים את האורגניזם, את הרבדים המנטליים, את כל הפעילות של המערכות בגוף, איך אנחנו מחווטים את תת המודע מחדש, ומגיעים למצבים אלטרנטיביים של חוויה ישירה.


באפיק הזה אנחנו נתחיל לשנות את התזונה שלנו, הצורה שבה אנחנו נעים, היציבה, החוזק, איזון מערכת העצבים עם פראנאיאמות, שחרור טראומות בעזרת נשימה מעגלית ו TRE לשחרור רעד, כניסה למצבי אלפא ותטא שבהם אנחנו פורקים כאבים רגשיים מהקארמה הנוכחית או מקודמות, כניסה למצבי מדיטציה עמוקים והגעה לספיגה ותקשור של תובנות ומסרים, שימוש בכלי מעטפת רוחניים להגברת המודעות.


 

אנחנו מזמינים אתכם להגיע ולהתנסות בסדנאות ההתנסות שלנו,

ללמוד עוד על השיטות שלנו,

או לקבל עוד פרטים על הליווי האישי של בית המימד הפנימי.

גיל גייחמן והילדה שלו בנמל בתל אביב7 צפיות
bottom of page